Wymiana plecków (klapki baterii) iPhone

Chcesz wymienić uszkodzone plecki twojego iPhone? W serwisie Pan Szybka naprawa potrwa kilka godzin, tego samego dnia. Wymiana plecków iPhone to usługa, która przywróci wygląd i ochronę twojego smartfona. Do każdej naprawy przyznajemy 3 miesiące gwarancji. Korzystamy z wysokiej jakości części zamiennych, a po naprawie nie zauważysz, że tylna klapka była wymieniana!

wymiana klapki iphone 13 pro w serwisie pan szybka

Cennik wymiany plecków (klapki tylnej) w telefonie iPhone

Wybierz model Twojego urządzenia.

Apple Apple
Samsung Samsung
Xiaomi Xiaomi

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Naprawa Samsung, iPhone, iPad , Apple Watch, Xiaomi - Pan Szybka Serwis

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  W pierwszym kroku sporządamy kartę naprawy z twoimi danymi osobowymi, numerem kontaktowym, opisem przedstawionej usterki oraz wyceną. Na formularzu znajdziesz również szacowany termin naprawy oraz regulamin usługi. Otrzymasz egzemplarz karty przyjęcia, który potrzebny będzie podczas wydania naprawionego telefonu.

  2. Dokładna diagnostyka urządzenia

  Twoje urządzenie przejdzie szczegółową diagnozę, aby wykluczyć dodatkowe usterki. Jeśli zaobserwujemy, że konieczna będzie dodatkowa naprawa, poinformujemy Cię o tym telefonicznie lub mailowo oraz zaproponujemy najkorzystniejszą ofertę. Pamiętaj, że łączone naprawy są zawsze rabatowane.

  3. Profesjonalna naprawa

  Wszystko gotowe - możemy zająć się naprawą! Zdobyte doświadczenie oraz umiejętności naszych serwisantów przekładają się na jakość oraz czas usługi wymiany plecków iPhone. Znaczną większość napraw wykonujemy tego samego dnia, aby rozłąka z ulubionych urządzeniem nie trwała długo.

  4. Już po wszystkim - testowanie i odbiór urządzenia

  Po wykonaniu naprawy telefon przechodzi szereg testów, abyś miał pewność, że działa dokładnie tak, jak przed uszkodzeniem. Następnie informujemy Cię, że urządzenie jest gotowe do odbioru. Jeśli naprawa spełnia twoje oczekiwanie, oddajemy smartfon z trzy miesięczną gwarancją oraz wsparciem na przyszłość.

  5. Opinie są dla nas ważne - decyzje zostawiamy Tobie

  O ostatnim kroku zadecydujesz Ty. Liczą się dla nas opinie klientów o naszych usługach. Staramy się, aby każdy wychodził z naszych punktów serwisowych uśmiechnięty i zadowolony z końcowego efektu. Mamy nadzieję, że ty również! :)

  wymiana plecków iphone 11 pro

  Ile trwa wymiana plecków (klapki tylnej) iPhone?

  Upadek lub przygniecenie może spowodować, że plecki twojego iPhone’a uszkodzą się, co znacząco wpływa na wygląd i bezpieczeństwo urządzenia. W takim przypadku konieczna jest szybka wymiana plecków iPhone, ponieważ pokruszone szkło może dostać się do wnętrza smartfona. Rozbite plecki iPhone mogą również doprowadzić do uszkodzenia ładowania indukcyjnego. W takim przypadku warto skorzystać z usług Pana Szybki!

  Wymiana plecków (klapki tylnej) iPhone to usługa, którą jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia, w ciągu kilku godzin! Posiadamy niezbędne do naprawy narzędzia, które pozwalają na ekspresową wymianę plecków iPhone. Rezerwując naprawę w jednym z naszych serwisów masz pewność, że wykonamy naprawę tego samego dnia, w którym oddasz telefon do naprawy klapki tylnej iPhone.

  Ile kosztuje wymiana plecków (klapki tylnej) iPhone?

  Wymiana plecków w iPhone to przede wszystkim inwestycja w wygląd i bezpieczeństwo smartfona. Plecki chronią telefon przed ingerencją czynników zewnętrznych takich jak kurz czy woda. Cena usługi wymiany klapki iPhone uwarunkowana jest modelem telefonu. Ceny rozpoczynają się już od 249zł w przypadku iPhone 8. Ceny najnowszych iPhone 14 to koszta 649-899zł.

  Wybierając usługę wymiany plecków iPhone w serwisie Pan Szybka masz pewność, że telefon będzie wyglądał jak przed uszkodzeniem. Korzystamy z wysokiej jakości części zamiennych, które świetnie wpasowują się w korpus twojego iPhone’a.

  wymiana klapki iphone 13 w serwisie pan szybka

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) iPhone

  Szklane plecki to znak rozpoznawczy telefonów iPhone. Dodają smartfonowi elegancji oraz wyglądu premium. Nic więc dziwnego, że są tak popularne. Szklane plecki w iPhone to niestety większe prawdopodobieństwo zbicia tylnego panelu. Zdarza się, że przy upadku lub przygnieceniu urządzenia uszkodzi się nie tylko wyświetlacz, ale także właśnie szklana klapka iPhone, która odpowiedzialna jest za bezpieczeństwo smartfona pod kątem wodo i pyłoszelności.

  W serwisie Pan Szybka wymiana plecków iPhone to szybka i wysokiej jakości naprawa. Usługa polega na starannym demontażu rozbitego szkła, z dużym naciskiem na ostrożność, ponieważ pod szkłem znajdują się ważne elementy smartfona, takie jak ładowanie indukcyjne. Wymiana klapki iPhone trwa w naszym serwisie zaledwie kilka godzin, więc telefon możesz odebrać nawet tego samego dnia. Do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Przed zarezerwowaniem usługi warto skontaktować się z serwisem w celu diagnozy telefonu, ponieważ może okazać się, że doszło również do uszkodzenia korpusu iPhone.

  wymiana klapki iphone 13 pro max w serwisie pan szybka

  W serwisie Pan Szybka do wymiany plecków (klapki tylnej) iPhone korzystamy z wysokiej jakości części, aby mieć pewność, że naprawa spełni oczekiwania klientów. Wiemy, jak ważna jest jakość i szybkość wykonania usługi. Dlatego też, do wymiany plecków iPhone wykorzystujemy plecki idealnie wpasowujące się do ramki, przez co telefon wygląda jak przed uszkodzeniem. Znamy każdy model od podszewki, dlatego realizowana naprawa trwa tylko kilka godzin!

  Jeśli nie masz pewności, czy usługa wymiana plecków iPhone przywróci pełną funkcjonalność twojego smartfona, zgłoś się do nas w celu bezpłatnej diagnozy. Ocenimy usterkę pod kątem uszkodzenia nie tylko plecków, ale także korpusu smartfona. Jeśli okaże się, że telefon jest wygięty, zaproponujemy wymianę całej obudowy iPhone w przystępnej cenie. Zapraszamy do naszych serwisów w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.