Serwis Xiaomi Mi 11i

Naprawa Xiaomi Mi 11i

Szukasz profesjonalnego serwisu, który zagwarantuje Ci nie tylko szybki czas realizacji usługi, ale także naprawę na najwyższym poziomie? To właśnie tutaj znajdziesz to, czego potrzebujesz! W Serwisie Pan Szybka specjalizujemy się w kompleksowej naprawie Xiaomi Mi 11i, oferując usługi najwyższej jakości.

Nie ma rzeczy, której nie bylibyśmy w stanie naprawić! Nasz doświadczony zespół techników doskonale radzi sobie z wszelkiego rodzaju awariami, począwszy od wymiany ekranu, poprzez baterię, aż po szybkę. Dzięki specjalistycznym narzędziom oraz bogatemu doświadczeniu, gwarantujemy, że Twoje Xiaomi Mi 11i wróci do pełnej sprawności.

serwis xiaomi mi 11i

Cennik napraw Xiaomi Mi 11i

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Xiaomi Mi 11i

  Najczęstszym skutkiem upadku lub przygniecenie urządzenia jest rozbicie szybki wyświetlacza. Tego typu uszkodzenie może negatywnie wpłynąć na nasze doświadczenie w korzystaniu z telefonu. Serwis Pan Szybka świadczy profesjonalne usługi naprawcze w tym wymianę szybki w telefonie Xiaomi Mi 11i.

  Czas realizacji naprawy może być zależny od zakresu usterki, nie mniej jednak znaczną większość przypadków wykonujemy jeszcze tego samego dnia od przyjęcia smartfonu w serwisie. Zachęcamy do rezerwacji terminu na naszej stronie lub do bezpośredniego kontaktu z wybraną placówką.

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi 11i

  Serwis Pan Szybka to miejsce, gdzie oferujemy profesjonalną usługę wymiany wyświetlacza w telefonie Xiaomi Mi 11i. Nasze zespół doświadczonych techników zapewnia dokładną diagnostykę, wykorzystując wyłącznie oryginalne komponenty. Nasza naprawa jest przeprowadzana szybko i skutecznie, a przy tym oferujemy konkurencyjne ceny. Gwarantujemy najwyższą jakość usługi i zapewniamy gwarancję na przeprowadzone naprawy.

  Cieszymy się zaufaniem klientów dzięki naszej rzetelności i terminowości. Nasza dogodna lokalizacja sprawia, że oddanie urządzenia do naprawy jest wygodne i bezproblemowe. Możesz śmiało polegać na profesjonalistach z serwisu Pan Szybka, a my przywrócimy pełną sprawność Twojemu telefonowi Xiaomi Mi 11i.

  Wymiana baterii Xiaomi Mi 11i

  Wymiana baterii w telefonie Xiaomi Mi 11i to szybki proces, który jesteśmy w stanie przeprowadzić praktycznie od ręki, zazwyczaj w ciągu zaledwie 30 minut! Aby skorzystać z tej usługi, ważne jest zarezerwowanie wizyty online lub bezpośrednio w wybranym serwisie.

  Usługa wymiany baterii pozwoli przywrócić komfort korzystania z telefonu oraz znacząco wydłuży jego czas pracy na jednym ładowaniu. Podczas montażu używamy wyłącznie sprawdzonych, oryginalnych ogniw, co daje Ci pewność, że Twój Xiaomi Mi 11i będzie działał bez zakłóceń. Dlatego warto skorzystać z tej usługi, aby cieszyć się dłuższą żywotnością baterii i niezakłóconym użytkowaniem telefonu.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi Mi 11i

  Uszkodzona tylna klapka w Xiaomi Mi 11i nie tylko wpływa negatywnie na estetykę urządzenia, ale także naraża komponenty wewnątrz smartfona na potencjalne usterki, ze względu na utratę szczelności. W takiej sytuacji warto skorzystać z usługi serwisu Pan Szybka, który szybko i sprawnie wymieni tylną klapkę w Twoim smartfonie.

  Dzięki tej naprawie urządzenie odzyska pełną ochronę, a także odświeży swój wygląd. Jako profesjonalny serwis oferujemy naszym klientom 3-miesięczny okres gwarancji na oryginalne komponenty oraz kompleksową wymianę, co daje pewność, że Twój Xiaomi Mi 11i będzie działał bez zarzutu.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Mi 11i !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.