serwis xiaomi kraków panszybka

Serwis Xiaomi Kraków

Nasz serwis naprawi Twoje urządzenie nawet w 60 minut!

Serwis Xiaomi Kraków

Naprawa Xiaomi w Krakowie

Pan Szybka to renomowany serwis Xiaomi Kraków zajmujący się naprawą telefonów komórkowych. Nasza placówka znajduje się przy ulicy Augusta Fieldorfa-Nila 17, co zapewnia łatwy dostęp zarówno dla mieszkańców Krakowa, jak i osób dojeżdżających. Lokalizacja jest dogodnie położona, z łatwym dojazdem komunikacją miejsca oraz możliwością zaparkowania w okolicy.

Nasz serwis w Krakowie jest ceniony za szybkie i profesjonalne podejście do napraw. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym wymianę szybki, wymianę wyświetlacza, wymianę baterii oraz innych podzespołów. Do naprawy używamy wyłącznie sprawdzonych, oryginalnych części lub zamiennych, najwyższej jakości komponentów. Klienci chwalą nas za ekspresową realizację napraw, często tego samego dnia, oraz doskonałą obsługę klienta.

Nasz serwis Xiaomi w Krakowie gwarantuje fachowe doradztwo i precyzyjne diagnozowanie problemów. Doświadczeni specjaliści zadbają o Twój smartfon Xiaomi jak o własny i przeprowadzą dokładną naprawę, aby działał jak nowy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu w Krakowie i dołączenia do grona zadowolonych klientów!

serwis xiaomi kraków naprawa w panszybka
doświadczony technik w serwisie xiaomi kraków

Serwis telefonów Xiaomi w Krakowie

Naprawa smartfonów Xiaomi wymaga odpowiedniego przeszkolenia oraz praktycznego doświadczenia. Nasz Serwis Xiaomi Kraków posiada wszystkie niezbędne cechy do przeprowadzenia profesjonalnej naprawy Twojego telefonu. Zajmujemy się nie tylko naprawą zbitych ekranów ale również wieloma innymi usługami, dzięki którym Twój Xiaomi odzyska pełną sprawność.

Dodatkowo wspieramy naszych klientów codziennych problemach ze smartfonami chińskiej marki. Zaktualizujemy, skonfigurujemy, a nawet zrobimy kopię zapasową Twoich danych z telefonu Xiaomi.

Wybierając odpowiedni serwis do spraw telefonów postaw na Pan Szybka – najlepszy serwis Xiaomi w Krakowie!

Wybierz model Twojego urządzenia.

Xiaomi Mi Xiaomi Mi
Xiaomi Redmi Xiaomi Redmi
Xiaomi Poco Xiaomi Poco

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Jakie naprawy wykonuje serwis Xiaomi Kraków?

  Nasz profesjonalny serwis Xiaomi Kraków pomoże zarówno w przypadku uszkodzenia mechanicznego jak również z wszelkimi problemami układów na płycie głównej, a także z usterkami systemowymi. Do najpopularniejszych usług wykonywanych przez naszych techników możemy zaliczyć: wymianę zbitej szybki, wymianę wyświetlacza oraz baterii.

   

  wymiana szybki

  Rozbita szybka

  Upadek smartfona doprowadził do uszkodzenia przedniej szybki? Jeśli na wyświetlaczu nie pojawiły się plamy lub pasy, a dotyk działa na całej powierzchni, wymiana samej szybki przywróci funkcjonalność telefonu.

  Wymieniam szybkę

  wymiana wyświetlacza

  Uszkodzony wyświetlacz

  Ekran telefonu to najważniejszy komponent urządzenia. Jeśli po uderzeniu smartfonem wyświetlacz uszkodzi się, wymień go w naszym serwisie, a twój smartfon będzie wyglądał jak nowy.

  Wymieniam wyświetlacz

  wymiana baterii

  Słaba bateria

  Krótka praca smartfona na jednym ładowaniu to najprawdopodobniej konsekwencja uszkodzonej lub zużytej baterii. Jeśli zauważysz znaczny spadek kondycji baterii, zalecamy jej wymianę na nowy, oryginalny komponent.

  Wymieniam baterię

  wymiana klapki tylnej

  Zbita klapka

  Mocne akcesoria ochronne nie zawsze są w stanie uchronić telefon przed uszkodzeniem tylnej klapki smartfona. Jeśli plecki są szklane to prawdopodobieństwo uszkodzenia wzrasta. Wymień tylną klapkę na nową, aby zabezpieczyć telefon przed czynnikami zewnętrznymi.

  Wymieniam plecki

  wymiana głośnika

  Cichy głośnik rozmów

  Podczas rozmowy kiepsko słyszysz drugą osobę? Warto na początku sprawdzić, czy siateczka głośnika nie jest zabrudzona. Jeśli czyszczenie nie pomoże, warto rozważyć diagnozę głośnika, a jeśli to konieczne, wymienić go na nowy.

  wymiana złącza ładowania

  Problem z ładowaniem

  Telefon Xiaomi nie ładuję się? Sprawdź złącze pod względem zabrudzenia. Czyszczenie warto zlecić profesjonalistom. Jeśli to nie pomoże, przeprowadzamy diagnozę złącza, a nawet płyty głównej. Wymiana złącza trwa około godziny.

  wymiana mikrofonu

  Uszkodzony mikrofon

  Jeśli Twój rozmówca skarży się na kiepską jakość rozmów, prawdopodobnie wina leży po stronie uszkodzonego mikrofonu w twoim smartfonie. Mikrofon znajduje się na złączu ładowania, dlatego najczęściej wymieniamy cały komponent, który przywraca pełne działanie mikrofonu.

  diagnoza telefonu

  Inna usterka?

  Zauważyłeś inny problem z działaniem twojego telefonu Xiaomi? Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz serwis telefonów Xiaomi w Krakowie.

  Naprawa Samsung, iPhone, iPad , Apple Watch, Xiaomi - Pan Szybka Serwis

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  Procedurę naprawy telefonu rozpoczynamy od przeprowadzenia wstępnych oględzin telefonu. Jeśli na pierwszy rzut oka zauważamy, co powinno zostać naprawione, sporządzamy kartę przyjęcia z danymi osobowymi klienta, zakresem usługi i wstępnym kosztorysem.

  2. Dokładna diagnostyka urządzenia

  Przed przystąpieniem do naprawy dokładnie analizujemy działanie wszystkich funkcji telefonu. Jeśli zauważymy dodatkowe usterki, które nie były widoczne podczas przyjmowania telefonu do serwisu, skontaktujemy się z Tobą w celu poinformowaniu o nowych kosztach za usługi. Jeśli potwierdzisz, że jesteś zainteresowany, przystąpimy do naprawy.

  3. Profesjonalna naprawa

  Naprawę przeprowadzamy w profesjonalnej przestrzeni, która pozwala na szybki czas realizacji i efektywną naprawę. W większości przypadków korzystamy z oryginalnych części, a kiedy jest to konieczne, wysokiej jakości zamienników, o których informowany jest klient przy wstępnej wycenie. W zależności od naprawy telefonu Xiaomi, czas trwania usługi może zakończyć się nawet w godzinę. Jeśli potrzebujemy więcej czasu, informujemy Cię na bieżąco.

  4. Już po wszystkim - testowanie i odbiór urządzenia

  Po pomyślnej naprawie przeprowadzamy dokładne testy twojego smartfona, aby wykluczyć nieprawidłowości po wykonanej usłudze. Jeśli wszystko jest w porządku, informujemy Cię, że twoje urządzenie jest gotowe do odbioru. Do każdej wykonanej przez nas naprawy telefonu Xiaomi dodajemy od siebie 3 miesiące gwarancji.

  5. Opinie są dla nas ważne - decyzje zostawiamy Tobie

  O ostatnim kroku zadecydujesz Ty. Liczą się dla nas opinie klientów o naszych usługach. Staramy się, aby każdy wychodził z naszych punktów serwisowych uśmiechnięty i zadowolony z końcowego efektu. Mamy nadzieję, że ty również! :)

  Jedyny taki serwis telefonów Xiaomi w Krakowie!

  Jako profesjonalny serwis telefonów w Krakowie codziennie mierzymy się z różnego rodzaju problemami występującymi w telefonach Xiaomi. Korzystając ze specjalistycznego sprzętu oraz najwyższej jakości części przywrócimy Twój smartfon do pełnej sprawności i funkcjonalności.

  Naprawimy twój telefon od ręki!

  Jednym z najważniejszych aspektów podczas wyboru serwisu jest czas realizacji poszczególnych usług. W dużej mierze jest on zależny od zakresu uszkodzenia telefonu, a także dostępności części zamiennych w serwisie. komponenty do popularnych modeli posiadamy na miejscu, dzięki czemu znaczną większość napraw wykonujemy jeszcze tego samego dnia od przyjęcia telefonu do serwisu telefonów Xiaomi w Krakowie. Zachęcamy do składania rezerwacji na naszej stronie aby zminimalizować czas realizacji naprawy do niezbędnego minimum.

  naprawa telefonów od ręki w serwis xiaomi kraków
  gwarancja i wsparcie po naprawie w serwis xiaomi kraków

  Wsparcie serwisu po naprawie!

  Gwarancja na wykonywaną usługę to jedna z najważniejszych aspektów w kwestii wyboru odpowiedniego serwisu do naprawy telefonu Xiaomi. Decydując się na zakup usługi w naszej placówce zapewniamy wsparcie po naprawie oraz trzy miesiące gwarancji. Dzięki temu nie musisz obawiać się o powrót usterki w Twoim smartfonie Xiaomi. Zakres ochrony obejmuje nie tylko wymiany komponentów ale również naprawy poszczególnych układów na płycie głównej.

  Profesjonalna diagnoza telefonu

  Nie wiesz jakiej naprawy wymaga Twój telefon Xiaomi? Serwis Pan Szybka w Krakowie oferuje profesjonalną diagnozę całego urządzenia w zakresie usterki i potencjalnych awarii. W tym czasie oszacujemy całkowity koszt naprawy telefonu Xiaomi oraz czas potrzebny na jej realizację. Możesz być spokojny o Twoje dane zapisane na telefonie – podczas diagnozy nie przywracamy ustawień fabrycznych ani nie usuwamy pamięci telefonu. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba poinformujemy Cię o tym przed przystąpieniem do naprawy urządzenia.

  kompleksowa diagnoza telefonu w serwis xiaomi kraków
  wiele napraw rabatowane w serwis xiaomi kraków

  W pakiecie taniej!

  Usterki telefonów bywają różne, czasami zdarzają się sytuację, w których uszkodzeniu ulegnie kilka komponentów. Właśnie dla takich wypadków przygotowaliśmy specjalną ofertę kompleksowej naprawy w korzystnej cenie! Klienci często decydują się na dodatkową wymianę baterii Xiaomi podczas naprawy swojego urządzenia, aby odświeżyć smartfon pod kątem wydajności. Dzięki opcji negocjacji ceny można zaoszczędzić pieniądze na każdą kolejną usługę wykonywaną w naszym serwisie. Oferta dotyczy naprawy kilku podzespołów w jednym telefonie.

  Za co doceniają nas klienci

  Ponad 1 000 poleceń Google i Facebook

  Pan Szybka - Kraków
  4.9
  Na podstawie 515 recenzji
  Kinga M
  Kinga M
  8 dni temu
  Przedwczoraj Zgłosiłam się z problemem z telefonem Xiaomi (zdiagnozowano złącze ładowania do wymiany) a wczoraj popołudniu było już gotowe (i to łącznie z zamówieniem przez serwis części). Więc obsługa ekspresowa, pan Kamil przemiły i bardzo pomocny. Dokładnie i profesjonalnie przeprowadzona usługa. Bardzo polecam :)
  Kasia Zontek
  Kasia Zontek
  15 dni temu
  Polecam ten serwis. Tym razem naprawa przycisku w Xiaomi Redmi. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Folie na szybkę też polecam: w każdym telefonie ją już mamy. Obsługa bardzo miła i sympatyczna a lokalizacja w Krakowie bardzo dogodna.
  Paweł Kozłowski
  Paweł Kozłowski
  7 dni temu
  Obsługa bardzo miła i sympatyczna, problem z którym się borykałem został załatwiony na miejscu szybko i solidnie. Na pewno wrócę tutaj z kolejnymi problemami w moim Xiaomi. Polecam gorąco - najlepszy serwis w Krakowie!
  Dominik Tomczyk
  Dominik Tomczyk
  7 dni temu
  Usługa wymiany plecków w smartfonie Xiaomi Redmi Note 8 wykonana starannie i dokładnie. Czas operacji krótki, przez co nie musiałem zbyt długo czekać. Obsługa miła, kulturalna, kompetentna i konkretna a cena za usługę bardzo przystępna. Polecam serdecznie. 🤝👏
  Roma Pieczarkowska
  Roma Pieczarkowska
  2 dni temu
  Wspaniała, serdeczna, życzliwa i fachowa obsługa. Naprawa zbitej szybki błyskawiczna. W ciągu paru godzin odzyskałam mój Xiaomi. Ceny przystępne. Bardzo polecam firmę. Znalazłam punkt przez internet, szukając firmy w mojej najbliższej okolicy w Krakowie - to był strzał w dziesiątkę. 😁
  Marcin Rogacz
  Marcin Rogacz
  3 dni temu
  Ostatnio miałem przyjemność skorzystać z usług serwisu Pan Szybka do naprawy mojego telefonu Xiaomi i muszę powiedzieć, że doświadczenie było bardzo pozytywne. Obsługa była bardzo przyjazna i profesjonalna, a cały proces naprawy przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Co mnie zaskoczyło, to szybkość realizacji - mój telefon był naprawiony w ciągu kilku godzin od momentu dostarczenia do serwisu. To naprawdę imponujące tempo działania!
  Jan Cichon
  Jan Cichon
  6 dni temu
  Fantastyczny serwis w Krakowie, obsługa również na bardzo wysokim poziomie. Chłopaki ogarnęli wymianę szybki w ekspresowym tempie i w bardzo fajnej cenie. Po wykonaniu usługi dostałem gwarancję na 3 miesiące. Gorąco polecam to miejsce.
  Barbara Odroń
  Barbara Odroń
  8 dni temu
  Świetne miejsce. Naprawdę polecam. Nie tylko świetna jakość wykonania usługi za przystępną cenę, ale również miła obsługa i jedyne miejsce w Krakowie, które jest w stanie wymienić w profesjonalny sposób wyświetlacz w Xiaomi Redmi 10!
  Iza Grudnik
  Iza Grudnik
  13 dni temu
  Jestem po odebraniu mojego Xiaomi w którym wymieniałam wyświetlacz, jestem bardzo zadowolona, super cena, realizacja w szybkim tempie, kontakt tez bez zarzutu, pracujący tam ludzie znają się na robocie ;) Polecam.

  Co warto o nas wiedzieć?

  Serwis Xiaomi w Krakowie tworzy zgrany zespół doświadczonych techników, którzy chętnie pomogą w każdym problemie z Twoim smartfonem Xiaomi. Na rynku działamy już do wielu lat, dzięki czemu nabyliśmy niezbędne doświadczenie oraz umiejętności do przeprowadzenia naprawy na najwyższym poziomie. Nie ważne czy masz problem z rozbitym wyświetlaczem czy bardziej skomplikowaną usterką na płycie głównej, nasi serwisanci zawsze chętnie pomogą i doradzą w zakresie naprawy. 😎

  PanSzybka Kraków

  lokalizacjaul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  numer telefonu+48 690 999 036 adres e-mailkrakow@panszybka.com

  godziny otwarciaPn-Pt: 09:00-18:00

  wyznacz trasęZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  ikona komputera

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  ikona dostawy

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  ikona naprawy

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  ikona przesyłki

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Wybierz serwis telefonów Xiaomi Pan Szybka!

  Jeśli szukasz profesjonalnej naprawy Twojego telefonu Xiaomi, serwis Pan Szybka w Krakowie może okazać się świetnym wyborem! Naprawiliśmy już tysiące telefonów dla naszych klientów. Doświadczenie naszych techników pozwala nam na uporanie się z nawet najcięższymi usterkami. Zdarzają się sytuację, w których uszkodzenie telefonu Xiaomi jest rozległe i niewidoczne na pierwszy rzut oka. Pomocna wtedy może okazać się kompleksowa diagnoza całego sprzętu. Zweryfikujemy wszystkie komponenty pod kątem awarii oraz usterek.

  naprawa telefonów w serwis xiaomi kraków

  Naprawa telefonu Xiaomi to skomplikowany proces, który powinien być wykonywany przez specjalistów z doświadczeniem oraz wiedzą. Własnoręczna próba ingerencji we wnętrze urządzenia może skończyć się dodatkowymi uszkodzeniami podzespołów. Dlatego, jeśli przydarzyła Ci się przykra sytuacja związana z usterką smartfona, zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej naprawy telefonów Xiaomi.

  Nasza placówka nie ogranicza się wyłącznie do napraw dla klientów z Krakowa. Dzięki współpracy z firmą kurierską oferujemy opcję naprawy wysyłkowej na terenie całej Polski. Dlatego, jeśli nie możesz dostarczyć nam telefonu osobiście, skorzystaj z oferty naprawy wysyłkowej. Wystarczy, że złożysz zamówienia na naszej stronie i nadasz do nas swój sprzęt.

  wymiana wyświetlacza w telefonie serwis xiaomi kraków

  Wymiana wyświetlacza w telefonie Xiaomi Kraków

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi w Krakowie to jedna z najczęściej wybieranych usług w serwisach pogwarancyjnych. Uszkodzenie tego elementu jest bardzo irytujące i potrafi uniemożliwić swobodne korzystanie z urządzenia. Warto wówczas zapoznać się z ofertą napraw pogwarancyjnych serwisów telefonów Xiaomi.

  Jak w takim razie rozpoznać uszkodzenie ekranu w telefonie Xiaomi? W pierwszej kolejności należy sprawdzić wyświetlany obraz. Jeśli na ekranie pojawiły się plamki lub pasy to możemy mieć pewność, że będziemy zmuszeni wymienić cały wyświetlacz. Dzięki dostępności części oraz doświadczeniu naszych serwisantów, naprawiony telefon odbierzesz jeszcze tego samego dnia.

  Dowiedz się więcej o wymianie wyświetlacza w telefonie Xiaomi ->

  Wymiana szybki Xiaomi Kraków

  Wymiana szybki w telefonie to niewątpliwie jedna z bardziej opłacalnych napraw w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Pozwala ona zachować oryginalny wyświetlacz oraz jest znacznie tańsza względem wymiany całego modułu ekranu. Nasi doświadczeni technicy wymienią zbitą szybkę w telefonie Xiaomi jeszcze tego samego dnia od przyjęcia na serwis.

  Z naprawy skorzystasz stacjonarnie w serwisie Xiaomi w Krakowie lub zamawiając usługę na naszej stronie internetowej. Dodatkowo otrzymasz od nas 3-miesięczną gwarancję na każdą wymianę szybki w smartfonie.

  Dowiedz się więcej o wymianie szybki w telefonie Xiaomi ->

  wymiana szybki w telefonie serwis xiaomi kraków
  wymiana baterii w telefonie serwis xiaomi kraków

  Wymiana baterii w telefonie Xiaomi Kraków

  Eksploatacja baterii to naturalny proces podczas korzystania z telefonu komórkowego. Aby uniknąć przykrych sytuacji spowodowanych mocno zużytym akumulatorem oraz dodatkowych usterek zalecamy wymianę baterii Xiaomi na nową. Objawy, które mogą świadczyć o tym, że powinieneś rozważyć wymianę baterii w Twoim Xiaomi jest: szybkie rozładowywanie się urządzenia, problem z jego ładowaniem lub samoistne wyłączanie się na kilkudziesięciu procentach naładowania.

  Korzystając z oferty naszego serwisu telefonów Xiaomi w Krakowie otrzymasz naprawiony telefon w niecałą godzinę od jego dostarczenia!

  Dowiedz się więcej o wymianie baterii w telefonie Xiaomi ->