Serwis Samsung A52

Naprawa Samsung A52

Uszkodzony Samsung A52? Przekaż go w ręce naszych specjalistów! Posiadamy zaawansowany sprzęt serwisowy oraz wieloletnie doświadczenie w naprawie smartfonów. Zajmujemy się naprawą uszkodzeń mechanicznych, jak i tych spowodowanych zalaniem urządzenia.

Podczas naprawy stosujemy wyłącznie, sprawdzone komponenty, aby zapewnić najwyższą jakość usługi. Dodatkowo otrzymasz od nas 3-miesiące gwarancji po naprawie Samsung A52.

serwis samsung a52

Cennik napraw Samsung A52

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A52

  Rozbita szybka w Samsung A52 sprawia, że telefon wylgąda nieestetycznie przy czym stanowi zagrożenie dla użytkownika, który może się pokaleczyć o kurszące szkło. W takim wypadku zachęcamy do skorzystania z naszej usługi wymiany szybki aby zapewnić sobie jak i urządzeniu bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

  Nasza placówka posiada niezbędny sprzęt oraz doświadczenie aby przeprowadzić naprawę z dbałością o każdy szczegół. Rezerwując wizytę na naszej stronie lub poprzez kontakt z wybranym serwisem zbitą szybkę wymienimy jeszcze tego samego dnia od dostarczenia urządzenia.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A52

  Uszkodzenie wyświetlacza w telefonie znacznie ogranicza nasze korzystanie ze sprzętu. Przejawia się to zazwyczaj wadliwym wyświetlaniem obrazu lub jego brakiem. Serwis Pan Szybka oferuje szybką i kompleksową wymianę ekranu w Samsung A52. Do montażu stosujemy wyłącznie sprawdzone, oryginalne wyświetlacze, dzięki czemu tonacja i barwy kolorów będą takie same jak w przypadku nowego urządzenia.

  Wymiana wyświetlacza w Samsung A52 to szybki proces, który realizujemy jeszcze tego samego dnia od dostarczenia telefonu. Warto jednak zarezerwować wybrany termin na naszej stronie lub skontaktować się z nami telefonicznie.

  Wymiana baterii Samsung A52

  Bateria w telefonie to bardzo ważny komponent odpowiadający za jego czas pracy na jednym ładowaniu. W przypadku jej uszkodzenia korzystanie z urządzenia może zostać utrudnione, a nawet niemożliwe. Warto wówczas skorzystać z usług profesjonalnego serwisu Pan Szybka. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę serwisową, która wymieni zużytą baterię w ciągu 30 minut.

  Wymiana baterii w Samsung A52 odświeży działanie urządzenia i wydłuży jego czas pracy. Do montażu stosujemy wyłącznie sprawdzone, oryginalne ogniwa Samsung, dzięki temu masz pewność, że smartfon będzie działał poprawnie.

  Wymiana tylnej klapki Samsung A52

  Tylna klapka w telefonie Samsung A52 stanowi ochronę przed dostawianiem się wody oraz pyłu do urządzenia. Uszkodzenie tego elementu obniża szczelność, przez co komponenty smartfonu narażone są na powstawanie dodatkowych usterek. Aby zapewnić bezpieczeństwo swojemu urządzeniu, zachęcamy do skorzystania z profesjonalnej usługi wymiany klapki w Samsung A52. Nasi specjaliści przeprowadzą naprawę w przeciągu 30 minut. Zapewniamy oryginalne komponenty oraz 3-miesiące gwarancji na każdą usługę.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A52 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.