Serwis Samsung A22

Naprawa Samsung A22

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy A22 4G? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy A22 4G. Serwis Samsung A22 zajmie się twoim telefonem już w ten sam dzień, żebyś szybko mógł cieszyć się korzystaniem z urządzenia.

serwis samsung a22

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung A22?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A22

  Samsung A22 wyposażony jest w ekran Amoled zabezpieczony szkłem Gorilla Glass, odporną na zarysowania i rozbicia. Niestety czasem nawet niewielki upadek telefonu skutkuje uszkodzeniem frontu urządzenia, a najczęściej szybki ekranu. Wymiana szybki w Samsungu A22 to usługa, dzięki której, wymieniając szkło ochronne, zachowujemy oryginalny wyświetlacz smartfona. Po usłudze front urządzenia wygląda jak nowy.

  Jeśli nie masz pewności co do koniecznej usługi, skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy wstępną, bezpłatną diagnozę urządzenia i adekwatnie wycenimy konieczne do wykonania usługi.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A22

  Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung A22 przywróci go do stanu sprzed uszkodzenia, a nawet lepiej – front będzie wyglądał jak prosto z salonu! Usługa wykonywana jest tego samego dnia. Z największą starannością podchodzimy do naprawy, bo wiemy, jak ważny jest każdy detal.

  Wymiana wyświetlacza to usługa, która polega na demontażu całego urządzenia i zamontowaniu podzespołów do nowego wyświetlacza z ramką. Jeśli po wypadku zauważysz, że na ekranie pojawiły się plamy lub pasy, a dotyk nie działa – w takim wypadku konieczna będzie wymiana wyświetlacza na nowy. W serwisie Pan Szybka korzystamy wyłącznie z oryginalnych wyświetlaczy Samsung.

  Wymiana baterii Samsung A22

  Długa praca telefonu na jednym ładowaniu to czynnik, dla którego użytkownicy Samsungów wybierają właśnie telefony tej marki. Samsung A22 potrafi wytrzymać na pracy nawet do 2 dni. Zdarza się niestety, że kondycja baterii drastycznie spada, nawet jeśli telefon nie jest szczególnie długo użytkowany.

  Uszkodzenie baterii spowodowane jest najczęściej korzystaniem z nieoryginalnych akcesoriów ładujących, a także poprzez nieodpowiednią eksploatację. Zbyt długie ładowanie (pozostawianie telefonu w ładowarce na noc) może być przyczyną spadku kondycji baterii. W serwisie Pan Szybka wymienimy baterię w Samsungu A22 w zaledwie 30 minut. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych podzespołów producenta.

  Wymiana klapki baterii Samsung A22

  Wymiana plecków to najszybciej wykonywana naprawa w naszym serwisie. Usługa może trwać zaledwie kilkanaście minut. Uszkodzenie klapki baterii może doprowadzić do uszkodzenia komponentów wewnętrznych smartfona. Tylna klapka odpowiada także za prawidłowe odprowadzanie ciepła, dlatego przy jej uszkodzeniu zalecamy jej wymianę na nową.
  Klapka wymieniana jest również ze szklaną wysepką na aparaty, dlatego warto wykonać naprawę tuż przed rozbiciem, aby uniknąć uszkodzenia obiektywów aparatów.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A22 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 warszawa@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 krakow@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 gdansk@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.