Serwis Xiaomi

Naprawa Telefonów Xiaomi

Serwis Xiaomi Pan Szybka chętnie zajmie się Twoim smartfonem, aby przywrócić go do stanu sprzed uszkodzenia. Mamy bardzo duże doświadczenie w takich naprawach jak wymiana szybki, wyświetlacza oraz baterii. Oferujemy również bezpłatną diagnozę, a w przypadku zalania oczyścimy telefon, abyś mógł korzystać z niego jak dawniej. Sprawdź naszą ofertę poniżej. Po każdej naprawie otrzymasz od nas 3-miesięczną gwarancję na urządzenie.

serwis xiaomi pan szybka

Wybierz model Twojego urządzenia.

Xiaomi Mi Xiaomi Mi
Xiaomi Redmi Xiaomi Redmi
Xiaomi Poco Xiaomi Poco

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Jakie naprawy wykonujemy w serwisie Xiaomi?

  Nasz profesjonalny serwis Xiaomi zajmuje się naprawą większości modeli z serii Mi, Redmi oraz POCO. Specjalizujemy się w naprawach uszkodzeń mechanicznych takich jak wymiana wyświetlacza Xiaomi, wymiana baterii Xiaomi oraz wiele więcej.

  wymiana szybki

  Rozbita szybka

  Nie każdy upadek kończy się uszkodzeniem wyświetlacza. Najczęściej wymiana zbitej szybki rozwiązuje problem.

  Przejdź do usługi

  wymiana wyświetlacza

  Uszkodzony wyświetlacz

  Telefon ma problem z wyświetlaniem obrazu lub dotykiem? Wybierz wyświetlacz oryginalny lub wysokiej jakości zamiennik.

  Przejdź do usługi

  wymiana baterii

  Słaba bateria

  Zbyt długie lub częste ładowanie przyczynia się do eksploatacji baterii. Wymiana ogniwa baterii wydłuży czas pracy telefonu.

  Przejdź do usługi

  wymiana złącza ładowania

  Problem z ładowaniem

  Czyszczenie gniazda, a może wymiana złącza ładowania? Wykonamy diagnozę i przygotujemy korzystną wycenę.

  Przejdź do usługi

  wymiana głośnika

  Cichy głośnik rozmów

  Zabrudzony głośnik utrudnia rozmowę? Gdy słabo słychać rozmówcę wymiana głośnika lub czyszczenie rozwiąże problem.

  Przejdź do usługi

  wymiana klapki tylnej

  Zbita klapka

  Nawet etui może nie uchronić plecków twojego iPhone'a. Bezpieczna wymiana tylnej klapki już w kilka godzin.

  Przejdź do usługi

  wymiana mikrofonu

  Uszkodzony mikrofon

  Rozmowy bywają utrudnione, kiedy dolny mikrofon szumi, przerywa lub nie działa całkowicie.

  Przejdź do usługi

  diagnoza telefonu

  Inna usterka?

  Jeśli zauważyłeś inny problem z twoim telefonem, możesz skontaktować się z nami wypełniając formularz wyceny.

  Przejdź do usługi

  telefon xiaomi mi note 10 pro

  Serwis telefonów Xiaomi

  Naprawą telefonów Xiaomi zajmujemy się od bardzo dawna. Nabyte doświadczenie wykorzystujemy w takich naprawach jak wymiana wyświetlacza Xiaomi, wymiana szybki Xiaomi czy wymiana baterii Xiaomi. Rozwiążemy także problemy z brakiem ładowania lub uszkodzoną klapką baterii. Jeśli masz problem z modelami serii Mi, Redmi lub POCO, serwis PanSzybka jest miejscem, którego szukasz! Jeżeli Twój telefon Xiaomi nie działa prawidłowo, wykonamy dla Ciebie kompleksową diagnozę aby odkryć przyczynę problemu. Wymiana wyświetlacza Xiaomi, wymiana szybki Xiaomi czy również wymiana baterii Xiaomi nie będą przeszkodą dla naszych serwisantów. Świadczymy usługi stacjonarnie w trzech największych miastach w Polsce m.in Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie! Możesz również skorzystać z usługi w systemie door-to-door gdzie Twój smartphone po dostarczeniu do serwisu będzie odesłany do Ciebie jeszcze tego samego dnia!

  Więcej informacji o rezerwacji usługi znajdziesz tutaj ->

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi

  Kiedy skorzystać z usługi wymiany wyświetlacza? Wymiana ekranu w telefonach Xiaomi następuje w momencie pojawienia się na matrycy czarnych plam lub zielonych pasów. Najczęściej uszkodzenia ekranów spowodowane są upuszczeniem telefonu. W takim przypadku nasz serwis oferuje kompleksową wymianę wyświetlacza Xiaomi, dodatkowo z gruntownym czyszczeniem głośnika oraz złącza ładowania w cenie.

  Usługę wymiany wyświetlacza w telefonie Xiaomi wykonujemy od razu po dostarczeniu nam urządzenia! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie i umówisz się na konkretny termin lub zarezerwujesz wizytę na naszej stronie internetowej. Naprawa telefonu Xiaomi nie zajmie nam dłużej niż godzinę!

  Jako profesjonalny serwis Xiaomi korzystamy wyłącznie z oryginalnych komponentów! Dlatego po wymianie wyświetlacza otrzymujesz trzy miesięczny okres gwarancyjny. W razie nieoczekiwanych problemów nasi klienci nie muszą się martwić dodatkowymi kosztami. Wystarczy skontaktować się z wybranym serwisem, a my dołożymy wszelkich starań, aby problem był rozwiązany jak najszybciej!

  Dowiedz się więcej o wymianie wyświetlacza w telefonie Xiaomi ->

  wymiana wyświetlacza xiaomi mi 11 lite
  wymiana szybki xiaomi mi 11 lite

  Wymiana szybki Xiaomi

  Nasze telefony codziennie narażone są na wszelkiego rodzaju zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Często zdarza się, że po upadku w naszym urządzeniu dojdzie do pęknięcia szybki wyświetlacza. Korzystanie z takiego telefonu może być znacznie utrudnione, a czasem nawet niemożliwe. Serwis Xiaomi Pan Szybka jako jeden z nielicznych placówek na rynku, jest w stanie zregenerować ekran telefonu i wymienić samą szybkę w niecałe cztery godziny!

  Kiedy wymiana szybki Xiaomi będzie możliwa? Jeżeli pomimo upadku telefonu matryca w urządzeniu pozostaje nienaruszona, możliwa będzie wymiana samej zbitej szybki. W smartphonach marki Xiaomi proces ten jest bardzo skomplikowany dlatego powinien być realizowany przez wykwalifikowanych techników.

  Wymiana zbitej szybki jest znacznie tańszą i korzystniejszą usługą niż wymiana całego modułu wyświetlacza. Zdecydowanie największą zaletą jest zachowanie w telefonie oryginalnego wyświetlacza. Dodatkowo podczas naprawy w naszym serwisie nie usuwamy danych z telefonu!

  Dowiedz się więcej o wymianie szybki w telefonie Xiaomi ->

  Wymiana baterii Xiaomi

  Współcześnie trudno jest nam wyobrazić sobie życie bez teleofnu i stałego dostępu do internetu, poczty elektronicznej, bankowości mobilnej, social mediów czy komunikatorów internetowych. Po kilku latach użytkowania telefonu nadchodzi czas, w którym wymaga on wymiany baterii na nową. Proces stałego obniżenia kondycji akumulatora jest całkowicie neutralny i wynika z codziennego korzystania z urządzenia, a także ładowania i rozładowywania baterii.

  Nasz serwis Xiaomi oferuje wymianę zużytej baterii we wszystkich modelach Xiaomi. Decydując się na realizację usługi w naszych placówkach masz gwarancję, że w Twoim telefonie znajdzie się zupełnie nowa, oryginalna bateria. Na wymianę baterii Xiaomi wystarczy nam tylko 30 minut!

  Dowiedz się więcej o wymianie baterii w telefonie Xiaomi ->

  wymiana baterii xiaomi mi 11 lite

  Pozostałe naprawy w telefonach Xiaomi

  Wymiana klapki Xiaomi

  Pęknięta klapka baterii może doprowadzić do przedostania się wody i pyłków do wnętrza urządzenia, co zazwyczaj skutkuje uszkodzeniem podzespołów Twojego telefonu. Dzięki naszym doświadczonym technikom, wymienimy klapkę w zaledwie 30 minut. Skorzystaj z usługi wymiany klapki Xiaomi aby zabezpieczyć swoje urządzenie przed dalszymi usterkami.

  Wymiana mikrofonu Xiaomi

  Problemy z mikrofonem najczęściej spowodowane są zalaniem, upadkiem lub wyeksploatowaniem spowodowanym długoletnim użytkowaniem smartfona. W większości przypadków, nasz zespół jest w stanie usunąć taką usterkę tego samego dnia. Nasi pracownicy w Krakowie, Gdańsku i Warszawie, chętnie pomogą w naprawie telefonu Xiaomi.

  Wymiana gniazda ładowania Xiaomi

  Często występującą usterką, z którą zgłaszają się do nas klienci jest problem z ładowaniem urządzenia. W większości przypadków, problemy z ładowaniem są spowodowane zabrudzeniem złącza, choć nie zawsze. Nasi serwisanci zdiagnozują przyczynę, a w razie konieczności wymienią port ładowania w telefonie Xiaomi.

  Wymiana aparatu Xiaomi

  Dla miłośników fotografii największym problemem może okazać się uszkodzenie aparatu w smartphonie. Pod wpływem upadku, bądź zalania aparatu, zdjęcia mogą być rozmyte lub zdeformowane. Przy całkowitym uszkodzeniu obiektywów nie będzie możliwości zrobienia zdjęcia. Nasz serwis Xiaomi oferuje wyłącznie oryginalne części, na które otrzymasz 3-miesiące gwarancji.

  Wymiana głośnika Xiaomi

  Podczas codziennej eksploatacji telefonu bardzo często dochodzi do zabrudzenia siateczki głośnika. W naszych placówkach stacjonarnych oferujemy bezpłatne czyszczenie głośnika Xiaomi. Jeżeli problem z mikrofonem nie zniknie, nasi Serwisanci zdiagnozują i naprawią usterkę.

  Xiaomi serwis telefonów

  Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz dlaczego? Umów się na wizytę w jednym z naszych serwisów w Krakowie, Gdańsku lub Warszawie na diagnozę. Nasi technicy sprawdzą Twój telefon i wycenią koszty naprawy po czym przystąpią do naprawy telefonu Xiaomi.

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  ikona komputera

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  ikona dostawy

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  ikona naprawy

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  ikona przesyłki

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  diagnoza i naprawa xiaomi w serwisie pan szybka

  Serwis Xiaomi – Tylko Pan Szybka!

  Naprawami telefonów komórkowych zajmujemy się od dawna. Doświadczenie pozwala nam na wykonywanie usług szybko i rzetelnie. Jako jeden z nielicznych serwisów pogwarancyjnych Xiaomi mamy duży dostęp do oryginalnych wyświetlaczy. Dzięki temu naprawy topowych modeli jesteśmy w stanie wykonać tego samego dnia!

  Swoją pasję do smartfonów okazujemy poprzez dbałość o szczegóły i rzetelność podczas serwisowania nawet tych najcięższych przypadków. Usterki takie jak wymiana szybki, wymiana wyświetlacza oraz wymiana baterii należą do tych podstawowych.

  Naprawę telefonu Xiaomi przeprowadzimy w jednym z trzech punktów serwisowych w Gdańsku, Warszawie lub Krakowie. Dla Twojej wygody możesz również skorzystać z oferty naprawy wysyłkowej na terenie całej Polski! Wystarczy, że zamówisz usługę na naszej stronie, a my przygotujemy dla Ciebie specjalną etykietę InPost. Telefon zostanie przez nas dokładnie sprawdzony, naprawiony i odesłany na dowolny, wskazany przez Ciebie adres.

  Dużym atutem w firmie Pan Szybka są dobrze skomunikowane punkty stacjonarne, które współpracują ze sobą bez przeszkód logistycznych. Mimo dużej odległości od serwisów, jesteśmy w stanie je zaopatrzyć już na następny dzień! Jeśli potrzebujesz zatem szybkiej realizacji – nie musisz długo czekać na zamówioną część Xiaomi. Dostarczymy go już kolejnego dnia.

  Dalej zastanawiasz się gdzie naprawić telefon Xiaomi? Odpowiedź jest prosta, w serwisie Pan Szybka! Zapewniamy najwyższą jakość usług na rynku oraz 3-miesiące gwarancji po naprawie.

  Blog - technologia bliżej ciebie

  Sprawdz nowości i poradniki ze świata Smartfonów !

  Google Pixel 7a

  Jakie są najlepsze telefony 2023 roku? PhoneArena wybrało

  Temperatura spada i zbliża się koniec roku. To czas podsumowań w branży telefonów komórkowych. PhoneArena, znany serwis poświęcony technologiom mobilnym, ogłosił zwycięzców swoich corocznych nagród Phone of the Year 2023. Najlepiej starzejący się telefon: Samsung Galaxy S22 Ultra Galaxy S22 Ultra, mimo pojawienia się nowszego modelu S23 Ultra, wciąż zachowuje wysoką wartość. Jego funkcje, w […]

  Kontynuuj czytanie  
  android

  Najnowsze funkcje Androida z aktualizacji Q4 2023

  Najnowsza aktualizacja Androida, nazwana Feature Drop Q4 2023, przynosi szereg innowacyjnych funkcji. Aktualizacja dotyczy nie tylko telefonów, ale także tabletów, zegarków oraz innych urządzeń z systemem Android. Nowości w Google Messages i inne Google Messages otrzymuje zestaw nowości. Wśród nich znajduje się nowa opcja umożliwiająca wysyłanie odpowiedzi tekstowych podczas rozmowy telefonicznej, przypominająca funkcję Bixby Text […]

  Kontynuuj czytanie  
  Xiaomi

  Jak bezpiecznie zresetować Xiaomi? Proste kroki i sposoby

  Czasami możemy stanąć przed koniecznością  zresetowania swojego smartfona. Przyczyn tego może być wiele – od spowolnienia działania urządzenia po potrzebę usunięcia danych przed sprzedażą. W tym artykule przedstawimy Ci najbezpieczniejsze i najłatwiejsze sposoby resetowania smartfonów producenta Xiaomi. Dokładne przestrzeganie tych kroków sprawi, że cały proces będzie prosty jak bułka z masłem. Sposoby resetowania smartfona Xiaomi […]

  Kontynuuj czytanie  
  android 14

  Android 14 zwiększa transparentność – wykrywanie zrzutów ekranu

  Android 14 wprowadza nową funkcję wykrywania zrzutów ekranu przez aplikacje, informując użytkowników o ich użyciu. Ta innowacja systemu operacyjnego oferuje deweloperom łatwiejszy sposób na kontrolowanie prywatności i bezpieczeństwa, a użytkownikom zapewnia większą świadomość działań aplikacji. Jak działa wykrywanie zrzutów ekranu? Android 14 wprowadza API do wykrywania zrzutów ekranu, co umożliwia aplikacjom wykrywanie i ewentualne blokowanie […]

  Kontynuuj czytanie  
  iOS 17.2

  Apple ujawnia czwartą betę iOS 17.2. Co warto wiedzieć?

  Apple właśnie wydało czwartą wersję beta dla systemów iOS 17.2, macOS 14.2, tvOS 17.2 i watchOS 10.2, zarówno dla deweloperów, jak i publicznych testerów. Oczekuje się, że finalna wersja tych aktualizacji będzie dostępna już w grudniu tego roku. Najnowsza beta iOS 17.2 wyróżnia się szczególnie nową aplikacją Journal, którą Apple zaprezentowało na WWDC 2023. Aplikacja […]

  Kontynuuj czytanie  
  Realme GT5 Pro

  Premiera Realme GT5 Pro już niebawem

  Realme GT5 Pro zbliża się wielkimi krokami. Smartfon, który ma za zadanie namieszać na rynku mobilnym, zostanie zaprezentowany wkrótce w Shenzen. Znane są już niektóre szczegóły dotyczące tego urządzenia, które zapowiadają się obiecująco. Najnowszy flagowiec Realme ma stanowić kwintesencję dążenia do perfekcji w dziedzinie wydajności i fotografii mobilnej. Wyposażony w potężny układ Qualcomm Snapdragon 8 […]

  Kontynuuj czytanie  

  One UI 6 wprowadza nowe emotikony Samsunga

  Samsung zaktualizował swoje emotikony w najnowszej aktualizacji Androida 14, One UI 6, która jest już dostępna po długim okresie testów beta. Urządzenia takie jak flagowy model zeszłego roku, seria S22, zaczęły otrzymywać najnowsze oprogramowanie, a wiele urządzeń, które jeszcze go nie mają, spodziewa się aktualizacji wkrótce. Poprzedni wygląd emotikonów wprowadzono prawie sześć lat temu w […]

  Kontynuuj czytanie  
  iphone bateria

  Jak poprawić żywotność baterii iPhone 15 | 7 sprawdzonych sposobów

  Zauważyłeś, że bateria w Twoim iPhone 15 wyczerpuje się szybciej niż zwykle? Nie jesteś sam. Sprawdźmy, co może być tego przyczyną i jak sobie z tym poradzić. iPhone 15 wyposażony jest w baterię o podobnej pojemności do modelu iPhone 14. Jednak użytkownicy często zauważają szybsze wyczerpywanie się baterii, szczególnie w pierwszych dniach użytkowania urządzenia. Powodem […]

  Kontynuuj czytanie  

  Xiaomi zaskakuje: Redmi K70 Pro z rekordową wydajnością

  Xiaomi szykuje prawdziwą bombę wydajnościową. Redmi K70 Pro z 24 GB RAM i najnowszym procesorem Snapdragon 8 Gen 3 zapowiada się jako jeden z najmocniejszych smartfonów na rynku. Wyniki testów potwierdzają jego potężną moc. Smartfon pojawi się na rynku pod koniec listopada 2023 r., a już teraz wzbudza zainteresowanie swoją specyfikacją. Jego najmocniejszy wariant, wyposażony […]

  Kontynuuj czytanie  
  samsung pokemon buds

  Pokémon zawładnie Twoimi słuchawkami: Samsung wprowadza specjalne etui

  Samsung wprowadza na rynek europejski etui z motywami Pokémon dla słuchawek Galaxy Buds. Etui będą dostępne są w trzech wzorach – Ultraball, Greatball i Masterball, są kompatybilne z modelami Galaxy Buds Live, Buds Pro, Buds2, Buds2 Pro i Buds FE. Warto podkreślić, że nie zastępują one oryginalnych etui, lecz są dodatkowym opakowaniem na główną obudowę […]

  Kontynuuj czytanie