Serwis Xiaomi

Naprawa Telefonów Xiaomi

Serwis Xiaomi Pan Szybka chętnie zajmie się Twoim smartfonem, aby przywrócić go do stanu sprzed uszkodzenia. Mamy bardzo duże doświadczenie w takich naprawach jak wymiana szybki, wyświetlacza oraz baterii. Oferujemy również bezpłatną diagnozę, a w przypadku zalania oczyścimy telefon, abyś mógł korzystać z niego jak dawniej. Sprawdź naszą ofertę poniżej. Po każdej naprawie otrzymasz od nas 3-miesięczną gwarancję na urządzenie.

serwis xiaomi pan szybka

Wybierz model Twojego urządzenia

Xiaomi Mi Xiaomi Mi
Xiaomi Redmi Xiaomi Redmi
Xiaomi POCO Xiaomi POCO

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Jakie naprawy wykonujemy w serwisie Xiaomi?

  Nasz profesjonalny serwis Xiaomi zajmuje się naprawą większości modeli z serii Mi, Redmi oraz POCO. Specjalizujemy się w naprawach uszkodzeń mechanicznych takich jak wymiana wyświetlacza Xiaomi, wymiana baterii Xiaomi oraz wiele więcej.

  Rozbita szybka

  Po upadku twój telefon ma rozbitą szybkę, ale ekran nadal działa? Wymienimy szybkę w Twoim telefonie na nową, zachowując jego oryginalny wyświetlacz

  Przejdź do usługi

  Pęknięty wyświetlacz

  Ekran w Twoim telefonie nie reaguje na dotyk lub widnieją na nim pasy? Wymienimy wyświetlacz na nowy, nie usuwając przy tym danych z Twojego telefonu!

  Przejdź do usługi

  Słaba bateria

  Bateria w Twoim smartfonie szybko się rozładowuje? Najlepszym rozwiązaniem będzie wymiana baterii na oryginalną. Zajmie nam to 30 minut!

  Przejdź do usługi

  Problem z ładowaniem

  Najczęściej brak ładowania telefonu spowodowany jest głębokim zabrudzeniem. Wyczyścimy gniazdo ładowania, a jeśli będzie to konieczne - wymienimy je na nowe.

  Przejdź do usługi

  Cichy głośnik

  Coraz gorzej słyszysz rozmówce? Problemem może być zabrudzony, lub uszkodzony głośnik! Umów się na wizytę, a My rozwiążemy problem!

  Przejdź do usługi

  Uszkodzony mikrofon

  Podczas rozmów rozmówca Cię nie słyszy? Najprawdopodobniej problemem jest uszkodzony mikrofon. Nasz serwis zdiagnozuje usterkę tego samego dnia!

  Przejdź do usługi

  Wymiana Klapki

  Wymiana klapki baterii zabezpiecza twój telefon przed uszkodzeniem komponentów wewnątrz telefonu. Rozważając jej wymianę, pozbędziesz się dodatkowych kosztów.

  Przejdź do usługi

  Inna usterka

  Masz inne problemy z telefonem? Skontaktuj się z jednym z naszych serwisów! Zdiagnozujemy problem i wycenimy naprawę.

  Przejdź do usługi

  Serwis telefonów Xiaomi

  Naprawą telefonów Xiaomi zajmujemy się od bardzo dawna. Nabyte doświadczenie wykorzystujemy w takich naprawach jak wymiana wyświetlacza Xiaomi, wymiana szybki Xiaomi czy wymiana baterii Xiaomi. Rozwiążemy także problemy z brakiem ładowania lub uszkodzoną klapką baterii. Jeśli masz problem z modelami serii Mi, Redmi lub POCO, serwis PanSzybka jest miejscem, którego szukasz! Jeżeli Twój telefon Xiaomi nie działa prawidłowo, wykonamy dla Ciebie kompleksową diagnozę aby odkryć przyczynę problemu. Wymiana wyświetlacza Xiaomi, wymiana szybki Xiaomi czy również wymiana baterii Xiaomi nie będą przeszkodą dla naszych serwisantów. Świadczymy usługi stacjonarnie w trzech największych miastach w Polsce m.in Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie! Możesz również skorzystać z usługi w systemie door-to-door gdzie Twój smartphone po dostarczeniu do serwisu będzie odesłany do Ciebie jeszcze tego samego dnia!

  Więcej informacji o rezerwacji usługi znajdziesz tutaj ->

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi

  Kiedy skorzystać z usługi wymiany wyświetlacza? Wymiana ekranu w telefonach Xiaomi następuje w momencie pojawienia się na matrycy czarnych plam lub zielonych pasów. Najczęściej uszkodzenia ekranów spowodowane są upuszczeniem telefonu. W takim przypadku nasz serwis oferuje kompleksową wymianę wyświetlacza Xiaomi, dodatkowo z gruntownym czyszczeniem głośnika oraz złącza ładowania w cenie.

  Usługę wymiany wyświetlacza w telefonie Xiaomi wykonujemy od razu po dostarczeniu nam urządzenia! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie i umówisz się na konkretny termin lub zarezerwujesz wizytę na naszej stronie internetowej. Naprawa telefonu Xiaomi nie zajmie nam dłużej niż godzinę!

  Jako profesjonalny serwis Xiaomi korzystamy wyłącznie z oryginalnych komponentów! Dlatego po wymianie wyświetlacza otrzymujesz trzy miesięczny okres gwarancyjny. W razie nieoczekiwanych problemów nasi klienci nie muszą się martwić dodatkowymi kosztami. Wystarczy skontaktować się z wybranym serwisem, a my dołożymy wszelkich starań, aby problem był rozwiązany jak najszybciej!

  Dowiedz się więcej o wymianie wyświetlacza w telefonie Xiaomi ->

  wymiana wyświetlacza xiaomi mi 11 lite
  wymiana szybki xiaomi mi 11 lite

  Wymiana szybki Xiaomi

  Nasze telefony codziennie narażone są na wszelkiego rodzaju zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Często zdarza się, że po upadku w naszym urządzeniu dojdzie do pęknięcia szybki wyświetlacza. Korzystanie z takiego telefonu może być znacznie utrudnione, a czasem nawet niemożliwe. Serwis Xiaomi Pan Szybka jako jeden z nielicznych placówek na rynku, jest w stanie zregenerować ekran telefonu i wymienić samą szybkę w niecałe cztery godziny!

  Kiedy wymiana szybki Xiaomi będzie możliwa? Jeżeli pomimo upadku telefonu matryca w urządzeniu pozostaje nienaruszona, możliwa będzie wymiana samej zbitej szybki. W smartphonach marki Xiaomi proces ten jest bardzo skomplikowany dlatego powinien być realizowany przez wykwalifikowanych techników.

  Wymiana zbitej szybki jest znacznie tańszą i korzystniejszą usługą niż wymiana całego modułu wyświetlacza. Zdecydowanie największą zaletą jest zachowanie w telefonie oryginalnego wyświetlacza. Dodatkowo podczas naprawy w naszym serwisie nie usuwamy danych z telefonu!

  Dowiedz się więcej o wymianie szybki w telefonie Xiaomi ->

  Wymiana baterii Xiaomi

  Współcześnie trudno jest nam wyobrazić sobie życie bez teleofnu i stałego dostępu do internetu, poczty elektronicznej, bankowości mobilnej, social mediów czy komunikatorów internetowych. Po kilku latach użytkowania telefonu nadchodzi czas, w którym wymaga on wymiany baterii na nową. Proces stałego obniżenia kondycji akumulatora jest całkowicie neutralny i wynika z codziennego korzystania z urządzenia, a także ładowania i rozładowywania baterii.

  Nasz serwis Xiaomi oferuje wymianę zużytej baterii we wszystkich modelach Xiaomi. Decydując się na realizację usługi w naszych placówkach masz gwarancję, że w Twoim telefonie znajdzie się zupełnie nowa, oryginalna bateria. Na wymianę baterii Xiaomi wystarczy nam tylko 30 minut!

  Dowiedz się więcej o wymianie baterii w telefonie Xiaomi ->

  wymiana baterii xiaomi mi 11 lite

  Pozostałe naprawy w telefonach Xiaomi

  Wymiana klapki Xiaomi

  Pęknięta klapka baterii może doprowadzić do przedostania się wody i pyłków do wnętrza urządzenia, co zazwyczaj skutkuje uszkodzeniem podzespołów Twojego telefonu. Dzięki naszym doświadczonym technikom, wymienimy klapkę w zaledwie 30 minut. Skorzystaj z usługi wymiany klapki Xiaomi aby zabezpieczyć swoje urządzenie przed dalszymi usterkami.

  Wymiana mikrofonu Xiaomi

  Problemy z mikrofonem najczęściej spowodowane są zalaniem, upadkiem lub wyeksploatowaniem spowodowanym długoletnim użytkowaniem smartfona. W większości przypadków, nasz zespół jest w stanie usunąć taką usterkę tego samego dnia. Nasi pracownicy w Krakowie, Gdańsku i Warszawie, chętnie pomogą w naprawie telefonu Xiaomi.

  Wymiana gniazda ładowania Xiaomi

  Często występującą usterką, z którą zgłaszają się do nas klienci jest problem z ładowaniem urządzenia. W większości przypadków, problemy z ładowaniem są spowodowane zabrudzeniem złącza, choć nie zawsze. Nasi serwisanci zdiagnozują przyczynę, a w razie konieczności wymienią port ładowania w telefonie Xiaomi.

  Wymiana aparatu Xiaomi

  Dla miłośników fotografii największym problemem może okazać się uszkodzenie aparatu w smartphonie. Pod wpływem upadku, bądź zalania aparatu, zdjęcia mogą być rozmyte lub zdeformowane. Przy całkowitym uszkodzeniu obiektywów nie będzie możliwości zrobienia zdjęcia. Nasz serwis Xiaomi oferuje wyłącznie oryginalne części, na które otrzymasz 3-miesiące gwarancji.

  Wymiana głośnika Xiaomi

  Podczas codziennej eksploatacji telefonu bardzo często dochodzi do zabrudzenia siateczki głośnika. W naszych placówkach stacjonarnych oferujemy bezpłatne czyszczenie głośnika Xiaomi. Jeżeli problem z mikrofonem nie zniknie, nasi Serwisanci zdiagnozują i naprawią usterkę.

  Xiaomi serwis telefonów

  Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz dlaczego? Umów się na wizytę w jednym z naszych serwisów w Krakowie, Gdańsku lub Warszawie na diagnozę. Nasi technicy sprawdzą Twój telefon i wycenią koszty naprawy po czym przystąpią do naprawy telefonu Xiaomi.

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  diagnoza i naprawa xiaomi w serwisie pan szybka

  Serwis Xiaomi – Tylko Pan Szybka!

  Naprawami telefonów komórkowych zajmujemy się od dawna. Doświadczenie pozwala nam na wykonywanie usług szybko i rzetelnie. Jako jeden z nielicznych serwisów pogwarancyjnych Xiaomi mamy duży dostęp do oryginalnych wyświetlaczy. Dzięki temu naprawy topowych modeli jesteśmy w stanie wykonać tego samego dnia!

  Swoją pasję do smartfonów okazujemy poprzez dbałość o szczegóły i rzetelność podczas serwisowania nawet tych najcięższych przypadków. Usterki takie jak wymiana szybki, wymiana wyświetlacza oraz wymiana baterii należą do tych podstawowych.

  Naprawę telefonu Xiaomi przeprowadzimy w jednym z trzech punktów serwisowych w Gdańsku, Warszawie lub Krakowie. Dla Twojej wygody możesz również skorzystać z oferty naprawy wysyłkowej na terenie całej Polski! Wystarczy, że zamówisz usługę na naszej stronie, a my przygotujemy dla Ciebie specjalną etykietę InPost. Telefon zostanie przez nas dokładnie sprawdzony, naprawiony i odesłany na dowolny, wskazany przez Ciebie adres.

  Dużym atutem w firmie Pan Szybka są dobrze skomunikowane punkty stacjonarne, które współpracują ze sobą bez przeszkód logistycznych. Mimo dużej odległości od serwisów, jesteśmy w stanie je zaopatrzyć już na następny dzień! Jeśli potrzebujesz zatem szybkiej realizacji – nie musisz długo czekać na zamówioną część Xiaomi. Dostarczymy go już kolejnego dnia.

  Dalej zastanawiasz się gdzie naprawić telefon Xiaomi? Odpowiedź jest prosta, w serwisie Pan Szybka! Zapewniamy najwyższą jakość usług na rynku oraz 3-miesiące gwarancji po naprawie.

  Blog - technologia bliżej ciebie

  Sprawdz nowości i poradniki ze świata Smartfonów !

  Naprawy telefonów Warszawa – walka o każdego klienta wciąż trwa

  Sytuacje z uszkodzonymi telefonami są naprawdę różne. To urządzenia, które towarzyszą nam znacznie częściej. W dobie uzależnienia od social mediów niektórzy nie wypuszczają smartfona z ręki chcąc być ciągle w kontakcie ze światem. W ten sposób narażamy telefony na przypadkowe uszkodzenia lub szybką eksploatację, zmuszając samych siebie do wymiany zużytej baterii. Oprócz tego pamiętajmy, że […]

  Kontynuuj czytanie  

  Naprawa telefonu Samsung Galaxy A04s – czy to będzie jednorazowa obsługa serwisowa?

  Rynek smartfonów jest bardzo duży. Wśród licznych urządzeń są też takie, których ratowanie po uszkodzeniu niekoniecznie ma sens. Dlaczego? Koszty naprawy niektórych urządzeń może być po prostu mało opłacalna finansowo. Czy do takich urządzeń możemy zakwalifikować Samsunga Galaxy A04s? Analizując opłacalność naprawy telefonu na rynku musimy dokładnie sprawdzić wiele kwestii. Doświadczenie pokazuje, że większość klientów […]

  Kontynuuj czytanie  

  Czy możliwa jest naprawa gwarancyjna po obsłudze w serwisie nieautoryzowanym?

  W dzisiejszych czasach coraz częściej zdarza się nam uszkodzić różnego rodzaju rzeczy, które na co dzień służą nam do pracy lub rozrywki. Pisząc różne mamy na myśli to z czego najczęściej korzystamy. Są to oczywiście smartfony podatne na upadki z racji śliskiej obudowy lub częstej eksploatacji. Mimo uszkodzeń tej drobnej elektroniki nie wiele osób stać […]

  Kontynuuj czytanie  

  Serwis telefonów Gdańsk – naprawa na własnych częściach, czy tych od klienta?

  Części do telefonów to niezwykle ważna kwestia. Nie mając odpowiednich podzespołów nie będziemy mogli usunąć awarii. Właściciele uszkodzonych telefonów, chcąc przyspieszyć zakończenie usługi u przedsiębiorcy czasami próbują pomóc, przynosząc do serwisu telefonów własną część (np. wyświetlacz) kupioną z różnych źródeł (niekoniecznie „zaufanych”). Co należy zrobić w takim przypadku? Wybrać zaufanie klienta z ryzykiem, czy jednak […]

  Kontynuuj czytanie  

  Czy pogwarancyjne serwisy telefonów komórkowych znikną z rynku?

  Usługi serwisowe w świecie telefonów komórkowych to bardzo rozwojowy biznes. Na rynek wchodzi coraz więcej producentów, co automatycznie napędza branżę serwisową. W przypadku uszkodzenia mechanicznego każdy klient sam decyduje, z jakiej drogi chce skorzystać (serwis producenta czy serwis nieautoryzowany). Patrząc jednak na ceny oraz rozwiązania oferowane przez nieautoryzowane punkty napraw, większość klientów z chęcią skorzysta […]

  Kontynuuj czytanie  

  Dlaczego klienci tak naprawdę oddają telefony do serwisów pogwarancyjnych?

  Oddanie telefonu do serwisu niekoniecznie musi wiązać się z uzyskaniem naprawy. Zdarza się, że uszkodzony telefon spada na drugorzędny plan, ponieważ ważniejsze w urządzeniach dla znacznej większości użytkowników będą dane. Odpowiedź na tytułowe pytanie niekoniecznie musi być taka oczywista. Głównym powodem jest oczywiście problem w postaci awarii, ale są tutaj jeszcze poboczne wątki. Bardzo często […]

  Kontynuuj czytanie  

  Masz pękniętą szybkę wyświetlacza w telefonie? Serwis nie przyjmie Ci urządzenia do obsługi gwarancyjnej

  Ekran dotykowy każdego smartfona codziennie narażony jest na różne uszkodzenia czy zabrudzenia. Niestety zdarza się nam również uszkodzić samą szybkę, często nawet nie wiedząc w jaki sposób. Uszkodzenie szybki może być powodem nieprzyjęcia telefonu na obsługę gwarancyjną nawet w przypadku urządzenia głośnika w telefonie. Dlaczego tak jest? Każde uszkodzenie naszego smartfona to problem. Nie ma […]

  Kontynuuj czytanie  

  Czy naprawy mechaniczne powodują utratę danych w telefonie?

  Kontakty, zdjęcia czy inne dane zapisane na telefonie to przenośny bank każdego użytkownika. Nie da się ukryć, że smartfony to już coś więcej niż tylko zwykła komórka, z której możemy zadzwonić do znajomego. Tak zaawansowane urządzenia podatne są również na wszelakiej maści uszkodzenia wynikające zarówno z winy użytkownika, jak i wady samego produktu. Czy w […]

  Kontynuuj czytanie  

  Co to jest płytka sub usb w telefonie?

  W świecie serwisu telefonów komórkowych nie liczy się tylko i wyłącznie umiejętność napraw telefonów. Bardzo ważnym oraz istotnym czynnikiem jest znajomość podzespołów znajdujących się w naprawianym urządzeniu. Oprócz tych najpopularniejszych podzespołów: wyświetlacza oraz płyty głównej, telefon komórkowy ma jeszcze inne drobne elementy, które warto znać. Jedną z takich istotnych części jest płytka sub. Jesteście ciekawi co […]

  Kontynuuj czytanie  
  serwis panszybka gdansk

  Nie masz serwisu telefonów w pobliżu miejsca zamieszkania? Poszukaj odpowiedniego w Internecie

  Nowoczesne serwisy telefonów muszą być elastyczne. Otwieranie się tylko na klientów ze swojej okolicy (dzielnicy, w której znajduje się punkt) jest dużym błędem. Każdy serwis telefonów Warszawa zdaje sobie sprawę, że takie działania to ogromny błąd. Przede wszystkim ograniczamy sobie możliwości zdobycia klienta, który idąc do konkurencji może nigdy nie odwiedzić naszego punktu. W tych […]

  Kontynuuj czytanie