Serwis iPhone

Naprawa Telefonów iPhone

Uszkodzenia mechaniczne i inne problemy z telefonami iPhone mogą skutecznie utrudnić, a nawet uniemożliwić swobodne korzystanie z urządzenia. Serwis iPhone przywróci Twój telefon do pełnej sprawności nawet tego samego dnia. Nasz serwis iPhone zajmuje się naprawą różnych usterek takich jak: wymiana szybki, wymiana wyświetlacza, zmiana baterii na nową. 

serwis apple iphone pan szybka

Wybierz model Twojego urządzenia

iPhone iPhone

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  iPhone Serwis – Jakie naprawy wykonujemy?

  W serwisie iPhone jesteśmy w stanie naprawić niemal każdą usterkę. Oprócz najpopularniejszych usług takich jak wymiana szybki iPhone, wymiana baterii iPhone oraz wymiana wyświetlacza iPhone, oferujemy również naprawy telefonów iPhone, o których dowiesz się więcej poniżej.

  Rozbita szybka

  Nie każdy upadek kończy się uszkodzeniem wyświetlacza. Najczęściej wymiana zbitej szybki roziwązuje problem.

  Przejdź do usługi

  Uszkodzony wyświetlacz

  Telefon ma problem z wyświetlaniem obrazu lub dotykiem? Wybierz wyświetlacz oryginalny lub wysokiej jakości zamiennik.

  Przejdź do usługi

  Słaba bateria

  Zbyt długie lub częste ładowanie przyczynia się do eksploatacji baterii. Wymiana ogniwa baterii wydłuży czas pracy telefonu.

  Przejdź do usługi

  Problem z ładowaniem

  Czyszczenie gniazda, a może wymiana złącza ładowania? Wykonamy diagnozę i przygotujemy korzystną wycenę.

  Przejdź do usługi

  Cichy głośnik rozmów

  Zabrudzony głośnik utrudnia rozmowę? Gdy słabo słychać rozmówcę wymiana głośnika lub czyszczenie rozwiąże problem.

  Przejdź do usługi

  Zbita klapka

  Nawet etui może nie uchronić plecków twojego iPhone'a. Bezpieczna wymiana tylnej klapki już w kilka godzin.

  Przejdź do usługi

  Uszkodzony mikrofon

  Rozmowy bywają utrudnione, kiedy dolny mikrofon szumi, przerywa lub nie działa całkowicie.

  Przejdź do usługi

  Inna usterka?

  Jeśli zauważyłeś inny problem z twoim telefonem, możesz skontaktować się z nami wypełniając formularz wyceny.

  Przejdź do usługi

  diagnoza iphone 12

  Serwis telefonów iPhone

  Nasz profesjonalny serwis iPhone posiada wieloletnie doświadczenie oraz oferuje usługi serwisowe dla wszystkich modeli telefonów marki Apple. Do każdej naprawy podchodzimy z należytą starannością, dbając o najwyższą jakość wykonania. Nasi wyspecjalizowani serwisanci chętnie pomogą, niezależnie od tego czy potrzebujesz wymiany wyświetlacza iPhone, wymiany szybki iPhone lub wymiany baterii iPhone.

  Cenisz sobie czas realizacji oraz wygodę? Możesz zamówić usługę naprawy iPhone na naszej stronie i nadać przesyłkę w paczkomacie przy pomocy wygenerowanej przez nas etykiety.

  Umów się na naprawę w serwisie telefonów iPhone wypełniając formularz rezerwacyjny. Potwierdzimy twoją wizytę i skontaktujemy się telefonicznie.

  Więcej informacji o złożeniu zamówienia znajdziesz tutaj ->

  Wymiana wyświetlacza iPhone

  Naprawa wyświetlacza iPhone jest niewątpliwie jedną z najczęściej wybieranych usług w profesjonalnym serwisie telefonów iPhone. Uszkodzenie ekranu objawia się przede wszystkim nieprawidłowym wyświetlaniem obrazu oraz problemem z działaniem dotyku. Znacznie utrudnia to pracę urządzenia, a czasem nawet uniemożliwia jego korzystanie.

  Decydując się na wymianę ekranu iPhone w serwisie Pan Szybka, masz możliwość wyboru między oryginalnym wyświetlaczem RETINA lub najwyższej jakości wyświetlaczem zamiennym. Każdy komponent dokładnie testujemy i weryfikujemy jego działanie przed montażem, aby naprawa iPhone przebiegła bez komplikacji. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, nasi serwisanci przeprogramują nowy wyświetlacz, pozostawiając funkcję True Tone.

  Części do popularnych modeli posiadamy na miejscu, dzięki czemu na realizację usługi nie będziesz czekał dłużej niż godzinę! Dla każdej wymiany ekranu w iPhone oferujemy trzy miesiące gwarancji.

  Dowiedz się więcej o wymianie wyświetlacza w telefonie iPhone ->

  wymiana wyświetlacza iphone 12 w serwisie pan szybka
  wymiana wyświetlacza iphone 12 w serwisie pan szybka

  Wymiana szybki iPhone

  Upadek telefonu nie zawsze kończy się trwałym uszkodzeniem wyświetlacza. Najczęściej uszkadza się jedynie szybka. Decydując się na usługę wymiany rozbitej szybki oszczędzasz do kilkuset złotych względem wymiany ekranu! Proces naprawy zbitej szybki pozwala zachować oryginalny wyświetlacz RETINA, funkcję True Tone oraz perfekcyjne działanie dotyku.

  W serwisie Pan Szybka każda naprawa ma dla nas najwyższy priorytet. Usługi wykonujemy korzystając wyłącznie ze sprawdzonych i bezpiecznych metod separacji oraz laminacji. W większości przypadków wymianę szybki w telefonie iPhone wykonujemy do ręki.

  Dowiedz się więcej o wymianie szybki w telefonie iPhone ->

  Wymiana baterii iPhone

  Bateria w iPhone szybko się rozładowuje? Niestety to częsta przypadłość telefonów, z których korzystamy kilka godzin dziennie. Montaż nowej baterii iPhone wydłuży jego czas pracy na jednym ładowaniu.

  Uszkodzona bateria iPhone objawia się przede wszystkim krótkim działaniem urządzenia. Do usterki dochodzi przede wszystkim poprzez nadmierne ładowanie lub korzystanie z nieoryginalnych akcesoriów. Warto zatem rozważyć wymianę baterii na nową.

  Twój iPhone się grzeje? To również jeden z objawów uszkodzonego ogniwa baterii. W takim przypadku należy oddać telefon do profesjonalnego serwisu iPhone, ponieważ uszkodzona bateria może spuchnąć, uszkodzając inne komponenty (wyświetlacz).

  Dowiedz się więcej o wymianie baterii w telefonie iPhone ->

  wymiana baterii iphone 12 w serwisie pan szybka

  Pozostałe naprawy telefonów – serwis iPhone

  Wymiana klapki iPhone

  Wymiana tyłu iPhone to usługa, która wymaga specjalistycznego sprzętu i wiedzy serwisantów. Wymiana trwa średnio 2-3 godziny. Po wymianie tylnej szybki iPhone prezentuje się jak nowy. Naprawa zabezpiecza twojego iPhone’a oraz jego komponenty przed uszkodzeniem w przyszłości.

  Wymiana mikrofonu iPhone

  Jeśli rozmówca słabo Cię słyszy, problem może tkwić w uszkodzonym mikrofonie. Znajduje się on na taśmie ładowania, dlatego przed wymianą przeprowadzamy dokładną diagnozę, aby wykluczyć jej uszkodzenie. Wymiana mikrofonu rozmów iPhone rozwiąże problem z szumiącym lub niedziałającym mikrofonem.

  Wymiana gniazda ładowania iPhone

  W niektórych przypadkach czyszczenie złącza w iPhonie wystarcza, aby zaczął on ładować. Jeśli to nie pomoże, konieczna będzie wymiana złącza ładowania iPhone. Złącze lightning to jeden z najważniejszych komponentów iPhone – naprawa w serwisie potrwa około godziny.

  Wymiana głośnika iPhone

  Jeśli przy odtwarzaniu dźwięku zauważyłeś, że jest on zniekształcony, powodem może być uszkodzenie głośnika . W takim przypadku konieczna będzie diagnoza, ponieważ głośnik może być zabrudzony lub uszkodzony. Może być także konieczna naprawa układu ładowania iPhone.

  Wymiana aparatu iPhone

  Wymiana aparatu iPhone to usługa, która przywróci działanie obiektywów oraz ich ostrości. Naprawa polega na demontażu wyświetlacza, a następnie na wymianie obiektywów. Jeśli zauważysz, że twój iPhone robi niewyraźne lub rozmazane zdjęcia, zgłoś się do serwisu. Korzystamy tylko z oryginalnych części Apple.

  Nie jesteś pewien usterki iPhone?

  Możesz skorzystać z bezpłatnej diagnozy oraz wyceny, która dostępna jest na naszej stronie internetowej. W formularzu opisz nam problem, a my skontaktujemy się z Tobą oraz wykonamy kosztorys. Cennik napraw iPhone znajdziesz na stronie wybierając konkretny model urządzenia.

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Wybierz serwis iPhone… tylko Pan Szybka!

  Dzięki naszej długoletniej praktyce w naprawach telefonów iPhone świadczenie usług z zakresu serwisowania urządzeń Apple przychodzi nam z łatwością oraz należytą starannością.

  Wymianę szybki iPhone serwis traktuje jako główną usługę, dlatego jakość używanych przez nas komponentów jest dla nas priorytetem. Naprawa wyświetlacza w telefonie iPhone w pełni przywraca funkcjonalność twojego urządzenia oraz zabezpiecza smartfon przed dodatkowymi usterkami w przyszłości.

  Nadal zastanawiasz się, gdzie szukać ekspresowej naprawy telefonu iPhone? Już nie musisz! Jesteśmy w trzech lokalizacjach: Warszawie, Krakowie oraz Gdańsku. Nasi technicy zadbają o jakość usługi oraz czas wykonania naprawy.

  diagnoza iphone 12

  Czas realizacji usług w serwisie Pan Szybka jest znacznie krótszy względem innych serwisów dzięki naszemu zaopatrzeniu. Większość komponentów do wymiany baterii iPhone oraz innych usług posiadamy na miejscu, abyś nie musiał rozstawać się z telefonem na dłużej niż godzinę. Jeśli ekspresowa naprawa iPhone to dla Ciebie priorytet – zadzwoń lub napisz do nas i dostarcz telefon do jednego z naszych salonów!

  Warto wspomnieć, że serwis iPhone Gdańsk, serwis iPhone Kraków oraz serwis iPhone Warszawa oferują wysyłkowe naprawy telefonów. Nie zamykamy się wyłącznie do napraw w danych miastach, ale również chętnie wspieramy klientów w serwisowaniu telefonów w całej Polsce. Dzięki możliwości wysyłki nie musisz dłużej szukać, gdzie naprawić telefon iPhone.

  Blog - technologia bliżej ciebie

  Sprawdz nowości i poradniki ze świata Smartfonów !

  Naprawy telefonów Warszawa – walka o każdego klienta wciąż trwa

  Sytuacje z uszkodzonymi telefonami są naprawdę różne. To urządzenia, które towarzyszą nam znacznie częściej. W dobie uzależnienia od social mediów niektórzy nie wypuszczają smartfona z ręki chcąc być ciągle w kontakcie ze światem. W ten sposób narażamy telefony na przypadkowe uszkodzenia lub szybką eksploatację, zmuszając samych siebie do wymiany zużytej baterii. Oprócz tego pamiętajmy, że […]

  Kontynuuj czytanie  

  Naprawa telefonu Samsung Galaxy A04s – czy to będzie jednorazowa obsługa serwisowa?

  Rynek smartfonów jest bardzo duży. Wśród licznych urządzeń są też takie, których ratowanie po uszkodzeniu niekoniecznie ma sens. Dlaczego? Koszty naprawy niektórych urządzeń może być po prostu mało opłacalna finansowo. Czy do takich urządzeń możemy zakwalifikować Samsunga Galaxy A04s? Analizując opłacalność naprawy telefonu na rynku musimy dokładnie sprawdzić wiele kwestii. Doświadczenie pokazuje, że większość klientów […]

  Kontynuuj czytanie  

  Czy możliwa jest naprawa gwarancyjna po obsłudze w serwisie nieautoryzowanym?

  W dzisiejszych czasach coraz częściej zdarza się nam uszkodzić różnego rodzaju rzeczy, które na co dzień służą nam do pracy lub rozrywki. Pisząc różne mamy na myśli to z czego najczęściej korzystamy. Są to oczywiście smartfony podatne na upadki z racji śliskiej obudowy lub częstej eksploatacji. Mimo uszkodzeń tej drobnej elektroniki nie wiele osób stać […]

  Kontynuuj czytanie  

  Serwis telefonów Gdańsk – naprawa na własnych częściach, czy tych od klienta?

  Części do telefonów to niezwykle ważna kwestia. Nie mając odpowiednich podzespołów nie będziemy mogli usunąć awarii. Właściciele uszkodzonych telefonów, chcąc przyspieszyć zakończenie usługi u przedsiębiorcy czasami próbują pomóc, przynosząc do serwisu telefonów własną część (np. wyświetlacz) kupioną z różnych źródeł (niekoniecznie „zaufanych”). Co należy zrobić w takim przypadku? Wybrać zaufanie klienta z ryzykiem, czy jednak […]

  Kontynuuj czytanie  

  Czy pogwarancyjne serwisy telefonów komórkowych znikną z rynku?

  Usługi serwisowe w świecie telefonów komórkowych to bardzo rozwojowy biznes. Na rynek wchodzi coraz więcej producentów, co automatycznie napędza branżę serwisową. W przypadku uszkodzenia mechanicznego każdy klient sam decyduje, z jakiej drogi chce skorzystać (serwis producenta czy serwis nieautoryzowany). Patrząc jednak na ceny oraz rozwiązania oferowane przez nieautoryzowane punkty napraw, większość klientów z chęcią skorzysta […]

  Kontynuuj czytanie  

  Dlaczego klienci tak naprawdę oddają telefony do serwisów pogwarancyjnych?

  Oddanie telefonu do serwisu niekoniecznie musi wiązać się z uzyskaniem naprawy. Zdarza się, że uszkodzony telefon spada na drugorzędny plan, ponieważ ważniejsze w urządzeniach dla znacznej większości użytkowników będą dane. Odpowiedź na tytułowe pytanie niekoniecznie musi być taka oczywista. Głównym powodem jest oczywiście problem w postaci awarii, ale są tutaj jeszcze poboczne wątki. Bardzo często […]

  Kontynuuj czytanie  

  Masz pękniętą szybkę wyświetlacza w telefonie? Serwis nie przyjmie Ci urządzenia do obsługi gwarancyjnej

  Ekran dotykowy każdego smartfona codziennie narażony jest na różne uszkodzenia czy zabrudzenia. Niestety zdarza się nam również uszkodzić samą szybkę, często nawet nie wiedząc w jaki sposób. Uszkodzenie szybki może być powodem nieprzyjęcia telefonu na obsługę gwarancyjną nawet w przypadku urządzenia głośnika w telefonie. Dlaczego tak jest? Każde uszkodzenie naszego smartfona to problem. Nie ma […]

  Kontynuuj czytanie  

  Czy naprawy mechaniczne powodują utratę danych w telefonie?

  Kontakty, zdjęcia czy inne dane zapisane na telefonie to przenośny bank każdego użytkownika. Nie da się ukryć, że smartfony to już coś więcej niż tylko zwykła komórka, z której możemy zadzwonić do znajomego. Tak zaawansowane urządzenia podatne są również na wszelakiej maści uszkodzenia wynikające zarówno z winy użytkownika, jak i wady samego produktu. Czy w […]

  Kontynuuj czytanie  

  Co to jest płytka sub usb w telefonie?

  W świecie serwisu telefonów komórkowych nie liczy się tylko i wyłącznie umiejętność napraw telefonów. Bardzo ważnym oraz istotnym czynnikiem jest znajomość podzespołów znajdujących się w naprawianym urządzeniu. Oprócz tych najpopularniejszych podzespołów: wyświetlacza oraz płyty głównej, telefon komórkowy ma jeszcze inne drobne elementy, które warto znać. Jedną z takich istotnych części jest płytka sub. Jesteście ciekawi co […]

  Kontynuuj czytanie  
  serwis panszybka gdansk

  Nie masz serwisu telefonów w pobliżu miejsca zamieszkania? Poszukaj odpowiedniego w Internecie

  Nowoczesne serwisy telefonów muszą być elastyczne. Otwieranie się tylko na klientów ze swojej okolicy (dzielnicy, w której znajduje się punkt) jest dużym błędem. Każdy serwis telefonów Warszawa zdaje sobie sprawę, że takie działania to ogromny błąd. Przede wszystkim ograniczamy sobie możliwości zdobycia klienta, który idąc do konkurencji może nigdy nie odwiedzić naszego punktu. W tych […]

  Kontynuuj czytanie