Serwis Xiaomi Mi 9 Lite

Naprawa Xiaomi Mi 9 Lite

W Serwisie Pan Szybka kładziemy nacisk na szybkie naprawy i usługi na najwyższym poziomie. Jeśli Twój Xiaomi Mi 9 Lite potrzebuje fachowej opieki, to trafiłeś we właściwe miejsce. Nasza doświadczona ekipa specjalistów doskonale rozumie, jak ważne jest dla Ciebie sprawnie działające urządzenie. Dlatego oferujemy profesjonalną naprawę Xiaomi Mi 9 Lite, która obejmuje m.in. wymianę szybki, ekranu oraz baterii.

Jakość naszych usług to nasza wizytówka. Oferujemy Ci nie tylko szybkie naprawy, ale przede wszystkim naprawy na najwyższym poziomie. Każda przeprowadzona przez nas usługa obejmuje gwarancję jakości, co daje Ci pełną pewność, że Twój Xiaomi Mi 9 Lite trafi w ręce profesjonalistów. Wymiana szybki, ekranu czy baterii – wszystkie naprawy są przeprowadzane z najwyższą starannością, abyś mógł cieszyć się pełną funkcjonalnością swojego urządzenia.

serwis xiaomi mi 9 lite

Cennik napraw Xiaomi Mi 9 Lite

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki w Xiaomi Mi 9 Lite

  Najczęstszą naprawą jaką wykonujemy dla Xiaomi Mi 9 Lite jest wymiana zbitej szybki. Proces ten jest skomplikowany i wymaga nie tylko odpowiednich narzędzi ale również praktycznego doświadczenia. Serwis Pan Szybka tworzy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są dokładnie przygotowani do przeprowadzenia wymiany szybki w Xiaomi Mi 9 Lite na najwyższym poziomie.

  Gwarantujemy szybki czas realizacji i jakościowe komponenty, dzięki którym Twój smartfon znów będzie wyglądał jak nowy. Zachęcamy do rezerwacji wybranego terminu na naszej stronie. Pozwoli to znacznie skrócić czas oczekiwania na naprawę.

  Wymiana wyświetlacza w Xiaomi Mi 9 Lite

  W momencie upadku urządzenia z dużej wysokości warto sprawdzić jego działanie. Na nasze nieszczęście może okazać się, że wyświetlacz w Xiaomi Mi 9 Lite został zniszczony, co skutkuje problemem z wyświetlaniem obrazu lub jego całkowitym brakiem. Wybór naszego serwisu to gwarancja jakości usługi przy wykorzystaniu wyłącznie oryginalnych ekranów Xiaomi. Przy pomocy zaawansowanego sprzętu serwisowego przywrócimy Twój Xiaomi Mi 9 Lite do pełnej sprawności błyskawicznie. Wystarczy, że zarezerwujesz dogodny termin na naszej stronie lub odwiedzisz jedną z naszych placówek.

  Wymiana baterii w Xiaomi Mi 9 Lite

  Bateria w nowoczesnym smartfonie to jedna z ważniejszych podzespołów urządzenia. To właśnie ona odpowiada za to, jak długo będziemy mogli korzystać z telefonu na jednym ładowaniu. Zużywanie się ogwnia to proces naturalny, spowodowany eksploatacją urządzenia. Jednak zdarzają się sytuacje, w których bateria zacznie przejawiać oznaki usterki szybciej niż zakładają producenci.

  Z pomocą przychodzi serwis Pan Szybka, gdzie świadczymy profesjonalną usługę wymiany baterii w Xiaomi Mi 9 Lite. Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najlepszej obsługi, dlatego korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, oryginalnych baterii. Proces wymiany akumulatora w telefonie jest stosunkowo szybki i bezproblemowy.

  Wymiana tylnej klapki w Xiaomi Mi 9 Lite

  Uszkodzenie klapki niesie ze sobą bardzo wiele zagrożeń dla pozostałych komponentów urządzenia, z których większość użytkowników nie zdaje sobie sprawy. Pokrywa baterii odpowiedzialna jest przede wszystkim za szczelność telefonu. Pęknięcie klapki wiąże się z utratą tej szczelności, co za tym idzie smartfon jest bardziej podatny na dostanie się wody oraz pyłu do środka. Jeśli Twój Xiaomi Mi 9 Lite doznał uszkodzenia tylnej klapki, zapraszamy na kompleksową wymianę. Nasza placówka posiada wszystko co potrzebne do przeprowadzenia jakościowej naprawy. Dodatkowo korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, oryginalnych komponentów zamiennych.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Mi 9 Lite !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.