Serwis iPhone 14 Pro

Naprawa iPhone 14 Pro

Szukasz miejsca, w którym kompleksowo zajmą się Twoim iPhone 14 Pro? Serwis Pan Szybka może okazać się indealnym wyborem! Nie straszne nam uszkodzenia mechaniczne czy nawet zalania telefonu. Wykonamy profesjonalną wymianę zbitej szybki, wyświetlacza, baterii oraz innych podzespołów. W przypadku zalania urządzenia przeprowadzimy również dokładną diagnozę i zweryfikujemy, które komponenty wymagają naprawy lub wymiany.

Podczas realizacji naprawy korzystamy z oryginalnych części, które wraz z usługą objęte są 3-miesięcznym okresem gwarancji. Wybierając nasz serwis Apple możesz być spokojny o dane znajdujące się na urządzeniu. Wykonując naprawę Twojego iPhone 14 Pro nie ingerujemy w pliki systemowe ani 2nie przywracamy smartfonu do ustawień fabrycznych.

wymiana szybki w iphone 14 pro serwis pan szybka

Cennik napraw iPhone 14 Pro

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPhone 14 Pro

  Upadek smartfona iPhone 14 Pro nawet z niewielkiej wysokości może skończyć się przykrymi konsekwencjami. Front urządzenia mimo certyfikowanej trwałości może uszkodzić się niespodziewanie, utrudniając korzystanie z urządzenia.

  Rozbita szybka w iPhone 14 Pro to jeszcze nie koniec świata! W serwisie Pan Szybka wykonamy dla Ciebie wymianę szybki nawet w kilka godzin, bez utraty danych, pozostawiając pełną funkcjonalność wyświetlacza. Po wykonanej usłudze otrzymasz 3 miesiące gwarancji.

  Pamiętaj, że popękana szybka wyświetlacza zwiększa ryzyko uszkodzenia całego modułu ekranu. Chcąc oszczędzić pieniądze, zalecamy jak najszybszą wizytę w profesjonalnym serwisie, który zdiagnozuje problem i wykona naprawę szybko i bez dodatkowych kosztów.

  Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro

  Uszkodzony wyświetlacz w iPhone 14 Pro w większości przypadków uniemożliwia korzystanie z urządzenia. Dla szczęśliwców, uszkodzona zostaje tylko część ekranu, niestety w momencie, kiedy rozbicie skutkuje utratą funkcji dotykowej – warto rozważyć wymianę wyświetlacza na nowy.

  Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Pro to przede wszystkim inwestycja w smartfon, bez konieczności wymiany na nowe urządzenie. Dzięki mocnej konstrukcji smartfona, uderzenia zwykle nie powodują wewnętrznych usterek telefonu, dlatego wymiana wyświetlacza przywróci smartfon do pełnej funkcjonalności.

  Wymiana baterii iPhone 14 Pro

  Problemy z baterią przytrafiają się nawet w najnowszych modelach smartfonów od Apple. Bateria w iPhone 14 Pro jest bardzo wydajna i potrafi utrzymać pracę telefonu nawet przez dwa pełne dni. Niestety zdarza się, że kondycja baterii spada z powodu dużej eksploatacji lub wadliwego egzemplarza.

  W serwisie Pan Szybka wykonamy dla Ciebie wymianę baterii iPhone 14 Pro nawet tego samego dnia. Korzystamy z wysokiej jakości części serwisowych, które działają i pracują podobnie jak oryginalne komponenty producenta. Na każdą wymianę baterii otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana klapki lub całej obudowy iPhone 14 Pro

  Naprawę obudowy iPhone 14 Pro przeprowadza się diagnozując uprzednio zakres uszkodzeń. Upadek smartfona lub jego przygniecenie może spowodować rozbicie szklanych plecków telefonu, a często nawet uszkodzić całą obudowę urządzenia.

  W przypadku rozbicia szklanego tyłu proces naprawy przebiega szybko i sprawnie, ponieważ korzystamy ze specjalistycznego laseru, który pomocny jest przy demontażu uszkodzonego szkła. Jeżeli chodzi o wymianę całej obudowy, naprawa jest bardziej skomplikowana, ponieważ należy zdemontować cały telefon i jego komponenty do części pierwszych.

  Rezerwując naprawę w serwisie Pan Szybka masz pewność, że zdobędziemy dla Ciebie niezbędne części nawet na następny dzień, a naprawa nie potrwa dłużej niż kilka godzin!

  Wymiana złącza ładowania iPhone 14 Pro

  Problem z ładowaniem iPhone 14 Pro objawia się na dwa sposoby. Pierwszy z nich jest mniej inwazyjny dla smartfona. Jeśli podłączając ładowarkę zauważysz, że jej złącze nie układa się prosto w gnieździe – prawdopodobnie gniazdo jest zabrudzone. Czyszczenie trwa mniej niż 5 minut i efekt zauważalny jest od razu.

  Druga możliwa usterka ładowania wynika z uszkodzonej taśmy na której umiejscowione jest gniazdo ładowania. Odpowiednia diagnoza potwierdzi lub wykluczy konieczność jej wymiany. Jeśli będzie to konieczne – wymienimy złącze nawet tego samego dnia, przywracając kompletne działanie. Na naprawę przyznajemy miesiące gwarancji.

  Wymiana mikrofonu iPhone 14 Pro

  Jeśli twoi odbiorcy skarżą się na słabą jakość dźwięku podczas rozmów, warto zdiagnozować urządzenie pod kątem niesprawnego mikrofonu. W wielu przypadkach problem z szumiącym dźwiękiem z mikrofonu spowodowany jest głębokim zabrudzeniem siatki mikrofonu, którą możemy wyczyścić bezpłatnie w jednym z naszych serwisów stacjonarnych.

  Konieczność wymiany mikrofonu iPhone 14 następuje w momencie, kiedy po czyszczeniu problem nie zniknie. Mikrofon znajduje się na taśmie ładowania, dlatego naprawę mikrofonu wykonuje się bezpośrednio wymieniając całą taśmę ładowania, aby zapobiec dodatkowym usterkom.

  Wymiana głośnika rozmów iPhone 14 Pro

  Zdeformowany dźwięk głośnika w iPhone 14 Pro bardzo często spowodowany jest zabrudzeniem siateczki głośnika. W większości przypadków zewnętrzne czyszczenie rozwiązuje ten problem. Jeśli jednak takie działanie nie przyniesie zamierzonego efektu, konieczna będzie dokładna diagnoza telefonu.

  Wymiana głośnika polega na wylutowaniu modułu i zastąpieniu go nowym. Umiejscowienie tego komponentu ma taśmie odpowiedzialnej między innymi za funkcję Face ID sprawia, że naprawa wymaga odpowiednich narzędzi oraz doświadczenia. Nasz serwis posiada wszystko co jest potrzebne aby przeprowadzić usługę wymiany głośnika na najwyższym poziomie z zachowaniem pełnej funkcjonalności telefonu.

  Wymiana aparatu iPhone 14 Pro

  Najnowsze iPhony cechują się jednymi z najlepszych aparatów na rynku. Utrata możliwości fotografowania w modelach od Apple to spory cios dla użytkownika smartfona.

  Uszkodzenie obiektywów to najrzadsza usterka jeżeli chodzi o problemy z robieniem zdjęć. Zwykle za nieprawidłowości odpowiada wewnętrzne zabrudzenie lub zarysowane oczka aparatu. Dlatego jeśli zauważysz, że telefon robi niewyraźne zdjęcia, lub na fotografiach pojawiają się plamy – zgłoś się do serwisu Pan Szybka. Wykonamy ekspertyzę i przedstawimy Ci odpowiedny kosztorys. Jeśli aparat w twoim iPhone 14 faktycznie jest uszkodzony, zamówimy niezbędne części i dokonamy wymiany nawet w kilka godzin.

  Brak sieci (nie czyta SIM) iPhone 14 Pro

  Jeśli po upadku twój iPhone 14 Pro nie czyta SIM, powodem może być uszkodzenie modułu, który odpowiedzialny jest za łączenie z siecią. Moduł baseband umieszczony jest na płycie głównej i jego naprawa jest bardzo skomplikowana. Polega ona na przelutowaniu konkretnego modułu i zainstalowaniu nowego. Wymaga to dużego doświadczenia serwisanckiego, które w serwisie Pan Szybka posiadamy.

  Jeśli wczesna diagnoza – która składa się z resetowania ustawień sieciowych telefonu – nie pomoże, odpowiedni wycenimy naprawę modułu baseband i poinformujemy Cię o kosztach jeszcze przed przejściem do naprawy.

  Naprawa Face ID iPhone 14 Pro

  Jedną z kluczowych funkcji w nowoczesnych smartfonach Apple takich jak iPhone 14 Pro jest Face ID. Uszkodzenie tego modułu sprawia, że korzystanie z urządzenia może stać się uciążliwe. Komponent Face ID zbudowany jest z dwóch nieodłącznych od siebie elementów takich jak: mapa głębi twarzy i moduł odczytu biometrii. Aby sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić proces naprawy niezbędne są tutaj specjalistyczne narzędzia serwisowe oraz doświadczenie.

  Decydując się na naprawę Face ID w serwisie Pan Szybka, możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań abyś mógł odebrać gotowe urządzenie jak najszybciej. Warto wówczas zarezerwować dogodny termin i dopytać o dostępność części w wybranej placówce.

  Diagnoza po zalaniu iPhone 14 Pro

  W przypadku zalania iPhone 14 Pro bardzo ważnym krokiem jest wyłączenie urządzenia i jak najszybsze dostarczenie go do profesjonalnego serwisu Apple. Jednym z takich miejsc jest Pan Szybka, gdzie przeprowadzimy kompleksowe czyszczenie i diagnozę urządzenia. Na tej podstawie sprawdzimy, które komponenty wymagają naprawy lub wymiany i poinformujemy Cię o całkowitym koszcie usługi.

  Pamiętaj, że pakiet napraw jest zawsze rabatowany. Dlatego nie czekaj na rozwój usterki w Twoim smartfonie po zalaniu i zarezerwuj wizytę na naszej stronie lub kontaktując się z wybranym serwisem.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis iPhone 14 Pro !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.