Serwis Xiaomi 12 Pro

Naprawa Xiaomi 12 Pro

Posiadając nowoczesny smartfon musimy być świadomi, że jest on podatny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia wynikające z upadku lub przygniecenia. Kiedy Twój Xiaomi 12 Pro dozna usterki utrudniającej prawidłowe funkcjonowanie z telefonu, zachęcamy do zapoznania się z naszą profesjonalną ofertą usług naprawczych. Zapewniamy nie tylko wymianę zbitych szybek czy wyświetlaczy ale również wiele innych napraw, dzięki którym przywrócimy Xiaomi 12 Pro do pełnej sprawności.

Jeśli zależy Ci na ekspresowej naprawie, zalecamy rezerwację wizyty na naszej stronie lub bezpośrednio w placówce. Pozwoli to skrócić czas oczekiwania na naprawę do niezbędnego minimum. Znaczną większość usług realizujemy zazwyczaj jeszcze tego samego dnia.

telefon xiaomi 12 pro

Cennik napraw Xiaomi 12 Pro

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Xiaomi 12 Pro

  Czy twój telefon doznał pechowego upadku, który spowodował uszkodzenie szybki w stopniu, który utrudnia korzystanie z urządzenia? Czy to jedynie problem estetyczny? Rozbita szybka może nie tylko utrudnić korzystanie z telefonu, ale także zwiększyć ryzyko zalania urządzenia lub uszkodzenia jego wewnętrznych komponentów. Opóźnienie w naprawie może również prowadzić do trwałego uszkodzenia wyświetlacza.

  W naszym serwisie oferujemy wymianę zbitego szkła w Xiaomi 12 Pro w ciągu kilku godzin, przywracając urządzeniu jego pierwotny wygląd, a nawet sprawiając, że będzie wyglądać jak nowe. Każda naprawa jest objęta 3-miesięczną gwarancją.

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi 12 Pro

  Zakres i rodzaj usługi mogą się różnić w zależności od rodzaju i zakresu uszkodzeń. Jeśli w Xiaomi 12 Pro doszło do uszkodzenia całego modułu wyświetlacza, co może przejawiać się rozlanym ekranem lub problemami z wyświetlaniem obrazu, konieczna jest jego wymiana. W naszym serwisie korzystamy wyłącznie z oryginalnych komponentów Xiaomi, aby uniknąć problemów z funkcjonowaniem ekranu po naprawie.

  Jeśli masz wątpliwości co do rodzaju naprawy, którą potrzebuje Twój telefon, zachęcamy do skorzystania z naszej bezpłatnej diagnozy. Możesz także dokonać własnej oceny – jeśli ekran nie reaguje na dotyk, pojawiły się pasy lub zielone linie, to konieczna jest jego wymiana.

  Wymiana baterii Xiaomi 12 Pro

  Bateria w telefonie Xiaomi 12 Pro jest zazwyczaj wystarczająco wydajna, pozwalając na długotrwałe korzystanie z urządzenia. Producent deklaruje, że bateria powinna utrzymać dobrą kondycję przez pierwsze 2 lata użytkowania telefonu. Niemniej jednak, częste ładowanie urządzenia oraz pozostawianie go w ładowarce przez dłuższy czas, nawet po osiągnięciu pełnego naładowania, może przyspieszyć degradację baterii.

  W naszym profesjonalnym serwisie Samsung jesteśmy w stanie szybko wymienić baterię, co zajmuje mniej niż pół godziny. Dzięki naszemu doświadczeniu i dostępowi do większości komponentów na miejscu, zapewniamy ekspresową naprawę. Zachęcamy do rezerwacji wizyty, aby uzyskać pierwszeństwo w korzystaniu z naszych usług.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi 12 Pro

  Xiaomi 12 Pro jest wyposażony w tylne panele ze szkła, które nie tylko chronią wnętrze urządzenia przed uszkodzeniami, ale także zapewniają wodoszczelność smartfona. Niestety, nieoczekiwane upadki telefonu mogą prowadzić do uszkodzenia tylnej klapki, co wiąże się z utratą wodoszczelności i pyłoszczelności.

  W naszym serwisie Pan Szybka oferujemy wymianę tylnego panelu telefonu w zaledwie 30 minut. Do przeprowadzenia tej naprawy korzystamy wyłącznie z oryginalnych komponentów Xiaomi, co zapewnia, że nowa klapka będzie idealnie pasować do telefonu, a oryginalne uszczelki utrzymają urządzenie szczelne. Po wymianie tylnej klapki Twój smartfon odzyska swoją pierwotną estetykę i właściwości wodoszczelne.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi 12 Pro !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.