Serwis Xiaomi Redmi 10

Naprawa Xiaomi Redmi 10

Odwiedź najczęściej polecany serwis Xiaomi Pan Szybka! Specjalizujemy się w profesjonalnej naprawie telefonu Redmi 10 zapewniając najwyższą jakość usługi. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę napraw, w tym naprawy uszkodzeń mechanicznych jak i również bardziej skomplikowanych usterek na płycie głównej. Służymy również pomocą w przypadku zalania urządzenia. Nasi technicy przeprowadzą kompleksowe czyszczenie i weryfikację telefonu pod kątem usterki powstałej w wyniku zalania cieczą.

Wizytę umówisz stacjonarnie w placówce lub rezerwując wybrany termin online. Wypełnienie formularza zajmie Ci zaledwie chwilę, a nasi specjaliści skontatkują się z Tobą i zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie.

serwis xiaomi redmi 10

Cennik napraw Xiaomi Redmi 10

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Xiaomi Redmi 10

  Korzystając z telefonu, który posiada rozbitą szybkę wierzchnią, ciągle jesteśmy narażeni na potencjalne pokaleczenia. Ponadto dodatkowy upadek urządzenia może spowodować znacznie poważniejsze uszkodzenia matrycy – co za tym idzie koszta naprawy będą odczuwalnie wyższe. Warto zabezpieczyć smartfon już przy pierwszym rozbiciu, dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszej profesjonalnej usługi wymiany szybki w Xiaomi Redmi 10.

  Posiadamy nie tylko nowoczesny sprzęt serwisowy ale również doświadczenie, niezbędne do przeprowadzenia naprawy sprawnie i bezpiecznie. Wykorzystując jedynie sprawdzone, wysokiej jakości szybki zamienne gwarantujemy pełną satysfakcję z wykonanej naprawy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na wymianę szybki w Xiaomi Redmi 10.

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi Redmi 10

  Poprawnie działający wyświetlacz to klucz do komfortowego korzystania z telefonu Xiaomi Redmi 10. Uszkodzenie matrycy może uniemożliwić jakiekolwiek funkcjonowanie urządzenia. Warto w takiej sytuacji skorzystać z pomocy naszego serwisu Xiaomi, który oferuje profesjonalną wymianę wyświetlacza. Na wstępie przeprowadzimy dokładną diagnozę, aby oszacować zakres usterki i wykluczyć pojawienie się potencjalnych uszkodzeń. Realizując naprawę Twojego Xiaomi Redmi 10 wykorzystujemy wyłącznie oryginalne matryce, dzięki czemu smartfon będzie działał tak, jak przed upadkiem. Zachęcamy do rezerwacji wizyty online poprzez wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego.

  Wymiana baterii Xiaomi Redmi 10

  Mocne zużycie baterii najczęściej powoduje szybkie rozładowywanie się urządzenia. Jeśli nie chcesz być uzależniony od ciągłego doładowywania swojego Xiaomi Redmi 10, sprawdź naszą ofertę wymiany baterii. Nasz doświadczony personel zadba o profesjonalną wymianę, zapewniając Ci długotrwałe i niezawodne działanie telefonu. Proces naprawy to zaledwie chwila, dzięki czemu będziesz w stanie szybko wrócić do korzystania ze swojego Xiaomi Redmi 10.

  Rezerwacji wizyty dokonasz stacjonarnie w placówce lub poprzez formularz online. Możesz również skorzystać z naszej oferty naprawy wysyłkowej. To prosty i wygodny sposób na naprawę Twojego Xiaomi Redmi 10 bez zbędnego jeżdżenia do naszego serwisu.

  Wymiana tylnej klapki Xiaomi Redmi 10

  Tylna klapka w Xiaomi Redmi 10 stanowi przede wszystkim szczelność i ochronę urządzenia. Jej uszkodzenie niesie ze sobą ryzyko pojawienia się dodatkowych usterek wewnątrz telefonu. Warto jak najszybciej skorzystać z profesjonalnej pomocy serwisu Xiaomi Pan Szybka. Nasi specjaliści przeprowadzą dokładną analizę uszkodzenia i zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie. Wymiana klapki to rutynowa usługa, którą wykonujemy od ręki na miejscu. Wykorzystywane przez nas komponenty najwyższej jakości, gwarantują pełną sprawność i estetykę urządzenia. Zarezerwuj wizytę już dziś i ciesz się w pełni sprawnym Xiaomi Redmi 10!

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Redmi 10 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.