Serwis telefonów Warszawa Kraków

Wymiana Wyświetlacza w telefonach iPhone, Samsung i Huawei

Wymiana wyświetlacza to jedna z najczęściej wykonywanych napraw w telefonach. Rozbity wyświetlacz nie tylko wygląda bardzo nieestetycznie, ale może też doprowadzić do pokaleczenia się. Dodatkowo po upadku lub przygnieceniu może przestać prawidłowo reagować na dotyk, czy wyświetlać obraz. Może to objawiać się pojawieniem się pasków, zniekształceniami, czy nawet całkowitym zanikiem. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest przekazanie telefonu do profesjonalnego serwisu, który wykona wymianę wyświetlacza w Twoim telefonie na nowy.
wymiana szybki w smrtfonach 1

Wybierz model telefonu, który chcesz naprawić

Naprawa wymiana Szybki Serwis iPhone XR
iPhone
Naprawa wymiana Szybki Serwis Samsung S9 Plus
Samsung
Naprawa wymiana Szybki Serwis Huawei P20 lite
Huawei

Bezpłatna diagnostyka

Naprawiamy telefony dopiero po akceptacji kosztów naprawy.

Naprawa od ręki

Ponad 80% napraw wykonujemy nawet w ciągu godziny.

Oryginalne Części

Na naprawę serwisową oraz części udzielamy gwarancję.

Na czym polega wymiana wyświetlacza?

Uszkodzenie wyświetlacza to jedna z najczęściej występujących usterek w telefonie. Przez codzienne korzystanie ze smartfona narażamy go na przypadkowy upadek lub przygniecenie. Niestety nowoczesne telefony są delikatne, przez co nawet zastosowanie etui, czy szkła hartowanego nie w każdym przypadku okaże się skuteczne.

Na czym polega wymiana wyświetlacza? Gdy Twój telefon trafi do naszego serwisu, zostanie zarejestrowany w systemie, a następnie przekazany do technika serwisowego, który będzie odpowiadał za cały proces naprawy. Rozpocznie się ona od demontażu uszkodzonego wyświetlacza, co pozwoli na zamontowanie nowego, w pełni sprawnego ekranu. Po wykonaniu naprawy, telefon zostanie skierowany na specjalne testy, które pozwolą potwierdzić, że naprawa przebiegła pomyślnie. 

samsung serwis

Profesjonalna wymiana wyświetlacza

Wymiana ekranu w telefonie wymaga pracy wykwalifikowanych techników, którzy wykorzystają do naprawy profesjonalne narzędzia serwisowe. Tylko to zagwarantuje Ci pełne bezpieczeństwo naprawy i nie narazi Cię na powstanie dodatkowych kosztów. Wymiana wyświetlacza powinna polegać na zastąpieniu uszkodzonej części nowym, oryginalnym wyświetlaczem, który pozwoli Ci cieszyć się świetną jakością obrazu, jak w nowym telefonie.

Kiedy wymiana wyświetlacza jest możliwa?

Wyświetlacz w telefonie będzie mógł zostać wymieniony w przypadku, gdy ramka urządzenia lub cały korpus nie zostały wygięte lub odkształcone. W innym przypadku wymiana wyświetlacza może też wymagać wykonania dodatkowych napraw takich jak na przykład wymiana całej obudowy.

Jeśli jednak w Twoim telefonie wyświetlacz działa poprawnie i nie został uszkodzony, możesz zastanowić się nad wymianą samej szybki, która jest zbita. Będzie to dla Ciebie tańsze rozwiązanie. W takim przypadku zachowasz oryginalny wyświetlacz i zaoszczędzisz na naprawie. 

iPhone wymiana szybki

Dlaczego warto wybrać serwis telefonów Pan Szybka?

Serwis telefonów
Pan Szybka posiada wieloletnie doświadczenie przy naprawach telefonów takich, jak wymiana wyświetlacza, czy wymiana szybki. Na miejscu posiada oryginalne części, dzięki czemu naprawę telefonu może wykonać nawet w ciągu godziny od otrzymania urządzenia.

Korzystając z usług serwisu Pan Szybka, masz pewność, że pracują w nim wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, którzy naprawą telefonów zajmują się od lat.
Dodatkowo wszystkie prace wykonują wyłącznie przy wykorzystaniu profesjonalnych i nowoczesnych narzędzi i urządzeń serwisowych, które pozwalają na zapewnienie najwyższej jakości usług.

Serwis wykonuje naprawy przy użyciu oryginalnych części lub na życzenie klienta najwyższej jakości zamienników. Na usługę serwisową oraz wykorzystane części udziela gwarancji.