Wymiana wyświetlacza w iPhone, Samsung i Xiaomi

Uszkodzony wyświetlacz nie tylko wygląda nieestetycznie, ale może też utrudnić korzystanie z telefonu. W wielu przypadkach drobne uszkodzenie może doprowadzić też do większych problemów, takich jak całkowity zanik obrazu lub brak reakcji na dotyk. Wymiana ekranu w naszym serwisie smartfonów to najszybszy i najlepszy sposób na to, by telefon odzyskał pełną sprawność. Serwis telefonów w Gdańsku, Krakowie i Warszawie to szybka naprawa, oryginalne części i bezpłatna diagnoza.

Wybierz producenta Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana wyświetlacza

  Nie wyobrażamy już sobie życia bez telefonów. Niestety jednak urządzenia te są niezwykle delikatne, przez co są podatne na uszkodzenia. W sytuacji, gdy telefon upadnie lub zostanie przygnieciony, jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że dojdzie do uszkodzenia wyświetlacza. Oczywiście możemy stosować akcesoria i ochronę taką jak: szkło hartowane, czy pokrowce. Ale nawet one nie zagwarantują nam 100% ochrony telefonu. Jeśli dojdzie do uszkodzenia, pozostaje nam do wyboru: wymiana wyświetlacza luz zakup nowego telefonu. Wymiana wyświetlacza z tych możliwości będzie jednak w wielu przypadkach zdecydowanie tańsza.

  Czy wymiana wyświetlacza jest potrzebna?

  Telefony najczęściej trafiają do nas przez uszkodzenia mechaniczne, które powstały przez upadek lub przygniecenie urządzenia. I choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że uszkodzona została wyłącznie szybka ochronna, to po diagnozie może okazać się, że konieczna będzie wymiana całego wyświetlacza w telefonie. Jeśli panel dotykowy ekranu i sam wyświetlacz są sprawne, można zdecydować się na wymianę szybki. Jeśli jednak poza uszkodzeniem szkiełka ochronnego na ekranie  pojawiają się też problemy z dotykiem, różnego rodzaju plamy lub rozlanie, wtedy wymiana wyświetlacza jest jedynym rozwiązaniem.

  Wymiana wyświetlacza w serwisie telefonów

  Niezależnie od tego, czy wyświetlacz uszkodził się od upadku z dużej wysokości, czy też pękł pod wpływem przygniecenia, warto rozważyć wizytę w profesjonalnym serwisie telefonów, który na co dzień zajmuje się tego typu naprawami. Wymiana wyświetlacza w sprawdzonym punkcie serwisowym sprawi, że telefon po naprawie będzie działać tak, jak przed niechcianym uszkodzeniem.

  Ile trwa wymiana wyświetlacza?

  Wszystkie naprawy telefonów wymagają dużej dokładności. To sprawia, że w naszym serwisie stosujemy dokładne procedury dotyczące naprawy. Wymiana wyświetlacza rozpoczyna się od rejestracji urządzenia w systemie. Następnie osoba odpowiedzialna za naprawę telefonu demontuje uszkodzony element, aby zastąpić go nowym. Na końcu telefon przechodzi dokładne testy, które pozwalają na sprawdzenie, czy telefon jest w pełni sprawny. Tak sprawdzone urządzenie trafia do klienta. Dbamy o to, aby czas obsługi serwisowej był jak najkrótszy. W wielu przypadkach wymiana wyświetlacza zajmie tylko kilka godzin. Jeśli jednak mieć pewność, że Twoje urządzenie uda się naprawić tego samego dnia, oraz chcesz uzyskać informacje, ile zajmie wymiana wyświetlacza w Twoim telefonie, skontaktuj się z nami i potwierdź dostępność części dla Twojego modelu.

  Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w telefonie?

  Chcesz wiedzieć, ile może kosztować wymiana wyświetlacza w Twoim modelu? Cenę możesz w każdej chwili sprawdzić poprzez skorzystanie z wyszukiwarki w naszym sklepie online. Możesz też zadzwonić do najbliższego punktu lub przesłać wiadomość z pytaniem. Podana na stronie cena zawsze dotyczy więc kompleksowej usługi wymiany wyświetlacza w wybranym modelu telefonu. Nie musisz martwić się o to, że po naprawie pojawią się dodatkowe koszty.