Wymiana wyświetlacza w telefonie

Uszkodzony wyświetlacz nie tylko wygląda nieestetycznie, ale może też utrudnić korzystanie z telefonu. W wielu przypadkach drobne uszkodzenie może doprowadzić też do większych problemów, takich jak całkowity zanik obrazu lub brak reakcji na dotyk. Wymiana ekranu w naszym serwisie smartfonów to najszybszy i najlepszy sposób na to, by telefon odzyskał pełną sprawność. Serwis telefonów w Gdańsku, Krakowie i Warszawie to szybka naprawa, oryginalne części i bezpłatna diagnoza.

wymiana wyświetlacza w telefonie

Wybierz producenta Twojego urządzenia.

Apple Apple
Samsung Samsung
Xiaomi Xiaomi

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Naprawa Samsung, iPhone, iPad , Apple Watch, Xiaomi - Pan Szybka Serwis

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  W pierwszym kroku sporządamy kartę naprawy z twoimi danymi osobowymi, numerem kontaktowym, opisem przedstawionej usterki oraz wyceną. Na formularzu znajdziesz również szacowany termin naprawy oraz regulamin usługi. Otrzymasz egzemplarz karty przyjęcia, który potrzebny będzie podczas wydania naprawionego telefonu.

  2. Dokładna diagnostyka urządzenia

  Twoje urządzenie przejdzie szczegółową diagnozę, aby wykluczyć dodatkowe usterki. Jeśli zaobserwujemy, że konieczna będzie dodatkowa naprawa, poinformujemy Cię o tym telefonicznie lub mailowo oraz zaproponujemy najkorzystniejszą ofertę. Pamiętaj, że łączone naprawy są zawsze rabatowane.

  3. Profesjonalna naprawa

  Wszystko gotowe - możemy zająć się naprawą! Zdobyte doświadczenie oraz umiejętności naszych serwisantów przekładają się na jakość oraz czas usług. Znaczną większość napraw wykonujemy tego samego dnia, aby rozłąka z ulubionych urządzeniem nie trwała długo.

  4. Już po wszystkim - testowanie i odbiór urządzenia

  Po wykonaniu naprawy telefon przechodzi szereg testów, abyś miał pewność, że działa dokładnie tak, jak przed uszkodzeniem. Następnie informujemy Cię, że urządzenie jest gotowe do odbioru. Jeśli naprawa spełnia twoje oczekiwanie, oddajemy smartfon z trzy miesięczną gwarancją oraz wsparciem na przyszłość.

  5. Opinie są dla nas ważne - decyzje zostawiamy Tobie

  O ostatnim kroku zadecydujesz Ty. Liczą się dla nas opinie klientów o naszych usługach. Staramy się, aby każdy wychodził z naszych punktów serwisowych uśmiechnięty i zadowolony z końcowego efektu. Mamy nadzieję, że ty również! :)

  wymiana wyświetlacza w telefonie

  Dlaczego warto wymienić wyświetlacz w telefonie

  Ekran telefonu jest najważniejszym elementem jego budowy. To właśnie ten komponent sprawia, że korzystanie z urządzenia jest możliwe. W przypadku uszkodzenia wyświetlacza możemy mieć problem z dostępem do jakichkolwiek danych, ważnych wiadomości lub innych plików. W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty naprawczej dla Twojego modelu telefonu aby przywrócić jego dawny blask. Wymiana wyświetlacza w serwisie pogwarancyjnym często jest korzystniejsza niż kupno nowego telefonu. Decydując się skorzystać z usług naszego serwisu otrzymasz kompleksową naprawę na oryginalnych częściach, dzięki czemu Twój smartfon będzie wyglądał jak nowy!

  Ile trwa wymiana wyświetlacza w telefonie

  Wymiana wyświetlacza to jedna z najpopularniejszych napraw, która zwykle wykonywana jest tego samego dnia. Jako profesjonalny serwis większość części do popularnych modeli posiadamy na miejscu, dlatego czas oczekiwania znacznie się skraca. Usługa wymiany wyświetlacza polega na demontażu całego telefonu i przeniesieniu wszystkich komponentów do nowego modułu wyświetlacza, który najczęściej dostępny jest razem z ramką telefonu. Proces trwa około 1-2 godziny, co pozwala na szybką realizację tego samego dnia, którego dostarczysz nam swoje urządzenie.

  telefon samsung s21

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  ikona komputera

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  ikona dostawy

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  ikona naprawy

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  ikona przesyłki

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Wymiana wyświetlacza w telefonie

  Jeśli Twój telefon ma pęknięty lub uszkodzony ekran, nie musisz już dłużej się z tym męczyć. Profesjonalny serwis telefonów PanSzybka oferuje wymianę wyświetlacza w telefonach marek Apple, Samsung oraz Xiaomi.

  Nasi doświadczeni specjaliści dysponują najnowszym sprzętem oraz posiadają niezbędną wiedzę potrzebną do szybkiej i skutecznej naprawy Twojego urządzenia. W zależności od dostępności części, podczas montażu korzystamy z oryginalnych lub nowych, najwyższej jakości komponentów zamiennych. Każda wykonywana przez nas usługa objęta jest 3-miesięcznym okresem gwarancji.

  naprawa telefonu w serwisie panszybka

  Doświadczenie w serwisowaniu telefonów komórkowych nabywamy już od ponad 10 lat. Od tego czasu udało nam się zyskać szerokie grono zadowolonych klientów o czym świadczą wysokie oceny oraz pozytywne komentarze. Nie zwlekaj z naprawą Twojego telefonu i zaufaj specjalistom już dziś! Zachęcamy do składania rezerwacji na naszej stronie internetowej, dzięki temu naprawa Twojego smartfonu będzie jeszcze szybsza.

  Oprócz bezpośredniego kontaktu w serwisie, oferujemy pomoc za pośrednictwem e-mail oraz telefonicznie. Nasi technicy zaproponują najkorzystniejszą możliwą opcję naprawy oraz przedstawią atrakcyjny kosztorys. Długoletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala na szybką i trafną diagnozę problemu oraz oszacowanie czasu realizacji usługi już w momencie przyjęcia telefonu w serwisie.