Serwis Samsung A7 2018

Naprawa Samsung A7 2018

Szukasz serwisu, gdzie profesjonalnie naprawisz Samsung A7? Pan Szybka to idealny wybór jeśli stawiasz na jakość wykonywanej usługi. Posiadamy specjalistyczne narzędzia i sprzęt, dzięki czemu naprawy rezlizujemy szybko i sprawnie.

Przekaż swoje urządzenie do jednego z naszych trzech placówek, a nasz personel zajmie się kompleksową naprawą Twojego Samsung A7. Wymiana szybki, wyświetlacza oraz baterii nie stanowi dla nas żadnego problemu. Dodatkowo zajmujemy się diagnozą i naprawą po zalaniu.

serwis samsung a7

Cennik napraw Samsung A7 2018

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki w Samsung A7 2018

  Pęknięta szybka w telefonie to częsta usterka powstała po upadku lub przygnieceniu. Profesjonalne serwisy takie jak Pan Szybka świadczą kompleksowe usługi naprawcze. Posiadając wieloletnie doświadczenie i zaawansowany sprzęt realizujemy naprawy najwyższej klasy.

  Proces wymiany szybki jest skomplikowany i wymaga ogromnej precyzji. Usługa polega na separacji warstw ekranu, dzięki czemu przy wymianie zachowujemy oryginalny wyświetlacz urządzenia.

  Wymiana wyświetlacza w Samsung A7 2018

  Problem z prawidłowym wyświetlaniem obrazu, reakcją na dotyk lub pojawienie się pęknięć matrycy to objawy, którę wskazują na uszkodzenie ekranu w Samsung A7 2018. Tego typu usterka może uniemożliwić nam swobodne korzystanie z telefonu. Serwis Pan Szybka oferuje szybką i sprawną wymianę na oryginalnych kompnentach Samsung.

  Swojego Samsung A7 2018 przekażesz do jednego z naszych punktów serwisowych stacjonarnie lub wysyłając go na adres placówki. Nasi technicy od razu kompleksowo zajmą się Twoim smartfonem i poinformują Cię o możliwości odbioru tak szybko jak będzie to możliwe.

  Wymiana baterii w Samsung A7 2018

  Sprawna i wydajna bateria w telefonie to bezwątpienia priorytet przy komfortowym korzystaniu z urządzenia. Uszkodzenie ogniwa sprawia, że smartfon będzie znacznie szybciej podlegał rozładowaniu lub miał problemy z jego naładowaniem. W krytycznych sytuacjach bateria potrafi spuchnąć, przez co zacznie wywierać nacisk na pozostałe elementy urządzenia.

  Aby tego uniknąć, zaleca się jak najszybszą wymianę baterii w Samsung A7. Nasi specjaliści przeprowadzą taką naprawę jeszcze tego samego dnia od dostarczenia sprzętu do serwisu. Zapewniamy najwyższej jakości usługi objęte 3-miesięcznym okresem gwarancji.

  Wymiana tylnej klapki w Samsung A7 2018

  Tylna klapka w smartfonie zapewnia mu szczelność i ochronę przed dostawaniem się wody. Uszkodzenie plecków zwiększa ryzyko pojawienia się dodatkowych usterek podzespołów urządzenia. Warto temu zapobiec już przy pierwszym pęknięciu tylnej klaki i zlecić wymianę w profesjonalnym serwisie Pan Szybka.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A7 2018 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.