wymiana klapki w iphone xr serwis pan szybka

Wymiana plecków (klapki tylnej) lub obudowy iPhone XR

Cena: 299 zł

Dołącz folie ochronną.

Zredukujesz koszt wysyłki do 0 zł

- Dodaj do zamówienia

Usługa polega na wymianie zbitych plecków/ klapki iPhone

Naprawa rozbitej klapki tylnej | pęknięte plecki iPhone | szklany tył | broken back glass

Naprawa

w salonie Pan Szybka

od60

minut
znacznik wyboru  Bez rozstawania się z smartfonem
znacznik wyboru  Możliwa płatność kartą
znacznik wyboru  Darmowa konsultacja
Zarezerwuj Wizyte
Naprawa

wysyłkowa

1-3

dni
znacznik wyboru  Bez wychodzenia z domu
znacznik wyboru  Wysyłka zwrotna nawet w 1 dzień
znacznik wyboru  Bezpłatny kurier
Zamów Kuriera

Jak wygląda wymiana plecków, czyli tylnej szybki w iPhone XR?

Elegancka ramka w połączeniu ze szklanymi elementami sprawia, że telefony marki Apple świetnie się prezentują. Wiele osób uznaje iPhone XR za najładniejszy telefon dostępny na rynku. Niestety jednak obudowa w telefonach, szczególnie jeśli nosimy je bez pokrowców, również może być narażona na zarysowanie, czy nawet rozbicie. Okazuje się, że nawet dobrze dobrane etui nie zawsze będzie mogło zagwarantować pełną ochronę. Przy niektórych upadkach lub przygnieceniu telefonu może dojść nie tylko do rozbicia szybki, ale również uszkodzenia obudowy. W takim przypadku jedynym rozwiązaniem okazuje się wymiana tylnej szybki w iPhone XR. Choć w niektórych przypadkach takich jak mocne wgniecenia ramki, wymiana samej tylnej klapki w iPhone XR może być niemożliwa. Wtedy jedyną opcją będzie wymiana całej obudowy. Tego typu naprawa nie tylko będzie droższa, ale jest też znacznie bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga przełożenia wszystkich podzespołów do nowej obudowy. Serwis Pan Szybka jest jednym z nielicznych serwisów w Polsce, gdzie wymiana klapki odbywa się laserowo. Po odpowiedniej konfiguracji sprzętu rozpoczynamy proces laserowego usuwania popękanej klapki, a następnie czyścimy pozostałości kleju. Klapka demontowana jest za pomocą lasera w taki sposób, aby nie uszkodzić aluminiowej ramki Twojego telefonu. Przy użyciu takiego sprzęty ryzyko naprawy zbitego tyłu w naszym serwisie możemy ograniczyć do minimum!

Ile trwa wymiana klapki w iPhone XR?

Wymiana tylnej szybki w iPhone XR to bardzo prosta naprawa, którą jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Dzięki temu nie będziesz musiał rozstawać się ze swoim urządzeniem na długo. W przypadku, gdy zdecydujesz się na skorzystanie z usług naszego serwisu online, musisz doliczyć czas przesyłek kurierskich. Zastanawiasz się, dlaczego warto wykonać naprawę w naszym serwisie Apple? Posiadamy dostęp do profesjonalnych urządzeń oraz pomieszczeń serwisowych, które zapewniają najwyższą jakość wykonywanych napraw telefonów Apple. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągły rozwój sprawiają, że nasz serwis telefonów potrafi poradzić sobie z każdą usterką. Wyróżnia nas bardzo szybki czas realizacji napraw serwisowych oraz atrakcyjne ceny. Chcesz wiedzieć, ile kosztuje wymiana tylnej szybki w iPhone XR? Aktualny cennik znajdziesz na naszej stronie serwisu telefonów Apple. Podana cena zawiera koszt nowej części oraz usługę serwisowej wymiany klapki w iPhone XR na nową. Na wykonywane naprawy oraz wykorzystane części udzielamy gwarancji.

 

FAQ ?

Odpowiedzi na najczęstsze pytania. To proste !

Wymiana plecków (klapki tylnej) lub obudowy iPhone XR

Ile kosztuje wymiana plecków / klapki w iPhone Xr?

Cena wymiany plecków / klapki w iPhone Xr to 299zł

Ile trwa wymiana plecków w iPhone Xr?

Wymiana plecków w telefonie to usługa, która składa się z kilku istotnych kroków, które warunkują czas realizacji. Pierwszym krokiem jest jest dokładna diagnoza potwierdzająca, że wystarczy wymienić jedynie szkło tylne, a nie cały korpus. Następnie telefon jest rozkładany i trafia do specjalistycznego lasera, który świetnie radzi sobie z klejem pod pleckami. Kolejnym krokiem jest demontaż rozbitych plecków. Po około dwóch godzinach telefon trafia do czyszczenia, a następnie plecki wklejane są specjalistycznym klejem, który również potrzebuje czasu na skuteczne zadziałanie. Cała operacja trwa około 3-4 godziny. Należy jednak pamiętać, że jest to czas szacunkowy i może różnić się w zależności od zakresu uszkodzenia.

Czy plecki, które stosujecie do montażu są oryginalne?

Naprawa wykonywana jest na wysokiej jakości zamiennikach OEM, które wizualnie nie różnią się od plecków oryginalnych. Apple nie produkuje tylnych klapek na potrzeby serwisu, a w serwisach pogwarancyjnych wymiana samego szkła nie jest możliwa. Wymiana plecków to typowa dla serwisów nieautoryzowanych usługa, która pozwala na zaoszczędzenie stosunkowo dużej kwoty względem wymiany całego korpusu.

Dlaczego warto wymienić plecki w iPhone Xr?

Uszkodzone plecki to przede wszystkim mankament wizualny. Popękane szkło wygląda nieestetycznie i może negatywnie wpłynąć na ogólne korzystanie z urządzenia. W przypadku bezpieczeństwa telefonu, jest on narażony na kontakt z cieczą lub pyłem. Pęknięta tylna szybka jest nieszczelna, co w konsekwencji może doprowadzić do zalania lub zabrudzenia, natomiast pokruszone szkło również może dostać się do wnętrza telefonu i doprowadzić do np. uszkodzenia baterii lub ekranu. Wymiana plecków zwiększy bezpieczeństwo i poprawi estetykę urządzenia.

Czy po wymianie plecków iPhone Xr wygląda jak nowy?

Usługa przeprowadzana jest z jak największą dbałością o szczegóły. Nasza ingerencja nie powinna negatywnie doprowadzić do zmiany wyglądu urządzenia, natomiast ubytki powstałe po uszkodzeniu telefonu nie znikną z ramki, oczek aparatu czy korpusu. Wymieniane zostają same plecki telefonu, które po montażu wyglądają jak nowe, natomiast reszta obudowy pozostaje bez zmian. Jeżeli zależy Ci na kompletnej poprawie wizualnej smartfona, proponujemy wymianę całej obudowy.

Czy po wymianie plecków będzie działać ładowanie indukcyjne?

Jeśli po uszkodzeniu plecków nie zauważyłeś problemu z ładowaniem indukcyjnym, to po naszej usłudze również się to nie zmieni. Nasi specjaliści wymieniając szklane plecki starannie demontują szkło znajdujące się nad modułem ładowania indukcyjnego. Części, z jakich korzystamy podczas naprawy również nie wpływają na działanie indukcji. Komponent ten jest bardzo delikatny, dlatego zalecamy wizytę w serwisie, który specjalizuje się w naprawach uszkodzeń mechanicznych. Sprawdź naszą ofertę.

Pytanie ogólne

Czy telefon po naprawie jest wodoodporny?

Niestety, po każdej ingerencji serwisu telefon traci swój producencki certyfikat wodoszczelności. Dodatkowo, sam producent nie ponosi odpowiedzialności za zalanie telefonu. Naprawa telefonu wiąże się z otwarciem telefonu, a co za tym idzie rozklejeniem uszczelek producenta, które są co prawda wymieniane na nowe, natomiast naprawa wykonywana jest ręcznie. Z tych przyczyn nie jesteśmy w stanie zagwarantować wodoodporności telefonu.

Ile gwarancji otrzymam po naprawie?

W naszym serwisie do każdej naprawy oferujemy 3 miesiące gwarancji. Gwarancja obowiązuje wraz z odbiorem telefonu przez klienta, a nie informacją odnośnie odbioru urządzenia. Warto wspomnieć, że gwarancja rozpatrywana jest tylko w przypadku, jeśli posiadasz wydrukowaną kopię gwarancji.

Czy po naprawie utracę dane telefonu? Czy muszę zrobić kopię zapasową?

Jako serwis pogwarancyjny nie mamy potrzeby ingerowania w dane telefonu podczas jakiejkolwiek naprawy. Telefon możesz oddać do naprawy bez konieczności podawania kodu telefonu, natomiast zalecamy usunięcie hasła blokady w celu sprawniejszego testowania telefonu po usłudze. Bywają również sytuacje, w których do pełnego przeprowadzenia naprawy konieczne jest wyzerowanie telefonu, o którym informujemy klienta przed jego przystąpieniem. Zalecamy zatem stworzenie kopii zapasowej pamięci urządzenia w razie nieprzewidzianych komplikacji, które bardzo rzadko, ale mogą się pojawić.

Czy konieczna jest rezerwacja naprawy przed wizytą w serwisie?

Jeśli zależy Ci na szybszym wykonaniu usługi to warto przed wizytą zarezerwować termin na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy zobaczą twoje zgłoszenie i skontaktują się z Tobą w celu weryfikacji usterki. Jeśli okaże się, że posiadamy na miejscu niezbędne do wykonania usługi części serwisowe, to naprawę możemy wykonać nawet tego samego dnia. Czas wykonania poszczególnych napraw różni się w zależności od zakresu uszkodzenia, dlatego finalne oszacowanie terminu otrzymasz po weryfikacji.