Serwis Samsung S6 Edge

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy S6 Edge? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy S6 Edge.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung S6 Edge?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Samsung S6 Edge

  Specyfikacja Samsung Galaxy S6 Edge

  Samsung Galaxy S6 Edge to pierwszy model marki Samsung, który wprowadził "zaokrąglone" rogi ekranu. Smartfon posiada 5,10 calowy wyświetlacz w technologii Super AMOLED o rozdzielczości 2560x1440 pikseli. Ekran pokryty jest wytrzymałym szkłem ochronnym Corning Groilla Glass 4. Dzięki wydajnemu procesorowi, urządzenie świetnie radzi sobie z większością aplikacji oraz gier. Mowa tutaj o ośmiordzeniowym Samsung Exynos 7420 o taktowaniu 2,10 GHz. S6 Edge dostępny jest w trzech wersjach pamięciowych: 32GB, 64GB oraz 128GB.

  Wymiana wyświetlacza lub szybki w telefonie Samsung Galaxy S6 Edge

  Najczęstszymi uszkodzeniami, które są naprawiane w Samsungu Galaxy S6 Edge dotyczą problemów z wyświetlaczem telefonu lub szybki. Rodzaj usługi zależy przede wszystkim od stopnia powstałych uszkodzeń. Jeśli doszło do uszkodzenia całego wyświetlacza, co często możemy rozpoznać przez pojawiające się problemy z wyświetlaniem treści lub rozlaniami ekranu, naprawa będzie obejmowała wymianę wyświetlacza w Samsung Galaxy S6 Edge. Właściciel może wybrać, czy chce wymienić wyświetlacz na oryginalny, czy może decyduje się na zamiennik dobrej jakości. Jeśli z kolei doszło do uszkodzenia warstwy ochronnej, wystarczy jedynie wymiana szybki, która jest zdecydowanie tańszą opcją.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy S6 Edge

  Podstawowym elementem w telefonie jest wydajna i sprawna bateria. Im lepsza jest jej kondycja, tym dłużej będziemy mogli używać telefonu bez konieczności ładowania. W przypadku nowych telefonów bateria powinna być wydajna przynajmniej przez 2 lata. Jeśli jednak niewłaściwie lub też nadmiernie ją eksploatujemy, możemy się spodziewać, że jej kondycja będzie spadać dużo szybciej. Jeśli zauważysz niepokojące sygnały, które mogą wskazywać na nieprawidłowe działanie baterii w telefonie Samsung Galaxy S6 Edge, rozważ jej wymianę. W przypadku braku pewności, czy problemem jest bateria, możesz wykonać u nas diagnostykę w kierunku wykrycia źródła problemu.

  Wymiana klapki baterii w Samsungu Galaxy S6 Edge

  Pamiętaj, że dobrze dopasowane etui lub pokrowiec może ochronić telefon przez różnymi uszkodzeniami, np. porysowaniem. W przypadku braku takich zabezpieczeń może dojść nawet do uszkodzenia tylnej klapki Samsunga Galaxy S6 Edge, która odpowiedzialna jest za wodoszczelność oraz odprowadzanie ciepła i pyłów. Jeśli dojdzie do jej uszkodzenia, zalecana jest wymiana. Będzie to miało wpływ na poprawę przede wszystkim bezpieczeństwa, ale i wyglądu telefonu.

  Diagnoza Samsung Galaxy S6 Edge

  Nie wiesz, gdzie leży przyczyna nieprawidłowego działania Twojego telefonu? Zgłoś się do nas w celu wykonania niezbędnej diagnostyki i weryfikacji wszystkich podzespołów telefonu Samsung Galaxy S6 Edge. Pozwoli nam to na określenie kosztów i czasu naprawy.