Serwis Samsung S6 Edge

Naprawa Samsung S6 Edge

Nie trać czasu na szukanie odpowiedniego serwisu! Wybierz Pan Szybka i zaufaj naszym specjalistom. Przekonaj się, że naprawimy Twój Samsung S6 Edge lepiej niż ktokolwiek inny. Specjalizujemy się w wymianie szybek, wyświetlaczy, baterii, tylnej klapki, a nawet wiele więcej! Zaufaj profesjonalizmowi Pan Szybka i ciesz się sprawnym i działającym smartfonem. Skorzystaj teraz z naszej usługi naprawy Samsunga S6 Edge!

telefon samsung s6 edge

Cennik napraw Samsung S6 Edge

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung S6 Edge

  Uszkodzona szybka na Twoim urządzeniu może być uciążliwym problemem, ale nie martw się – nasi wykwalifikowani technicy w serwisie Pan Szybka są gotowi naprawić to dla Ciebie. Nasza usługa wymiany szybki obejmuje precyzyjne usuwanie stłuczonej lub porysowanej szybki, a następnie precyzyjne zamontowanie nowej, wysokiej jakości szybki, zapewniając Ci czysty i jasny wyświetlacz, jak nowy. Dzięki naszej ekspertyzie oraz używaniu tylko sprawdzonych części możesz być pewien, że Twoje urządzenie będzie działać sprawnie i wyglądać świetnie po naprawie.

  Wymiana wyświetlacza Samsung S6 Edge

  Jeśli Twój ekran jest nieczytelny, pojawiają się plamy lub jest całkowicie martwy, niezwłoczna wymiana wyświetlacza jest niezbędna. W serwisie Pan Szybka oferujemy profesjonalne usługi wymiany wyświetlacza, które przywrócą pełną funkcjonalność Twojego urządzenia. Nasze zespoły specjalistów przeprowadzą precyzyjną wymianę uszkodzonego wyświetlacza na fabrycznie nowy, zapewniając doskonałą jakość obrazu i żywe kolory. Dzięki naszym usługom będziesz mógł cieszyć się pełnym potencjałem swojego smartfona bez żadnych niedogodności.

  Wymiana baterii Samsung S6 Edge

  Słaba wydajność baterii może powodować frustrację i ograniczenie mobilności Twojego urządzenia. W serwisie Pan Szybka oferujemy fachową wymianę baterii, dzięki której Twój sprzęt odzyska długą żywotność i niezawodność. Nasi technicy wykorzystują tylko oryginalne baterie lub ich wysokiej jakości zamienniki, aby zapewnić optymalną wydajność i bezpieczeństwo użytkowania. Po naszej usłudze będziesz mógł korzystać z urządzenia przez długie godziny bez obaw o szybkie wyczerpanie baterii.

  Wymiana tylnej klapki Samsung S6 Edge

  Zepsuta lub porysowana tylna klapka może wpływać na wygląd i funkcjonalność Twojego smartfona. W serwisie Pan Szybka oferujemy usługę wymiany tylnej klapki, która przywróci estetyczny wygląd Twojego urządzenia. Nasze zespoły dokładnie zdemontują uszkodzoną klapkę i zamontują nową, doskonale pasującą do Twojego modelu. Dzięki temu Twój sprzęt będzie wyglądał jak nowy i nadal spełniał swoje funkcje z pełną wydajnością.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung S6 Edge !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.