Wymiana baterii Samsung

Pamiętaj, że podobnie, jak w przypadku innych urządzeń, bateria w Twoim telefonie Samsung regularnie zużywa się w miarę użytkowania. Kiedy zaczynasz obserwować problemy z baterią swojego urządzenia, takie jak. np szybkie rozładowywanie, przedwczesne wyłączanie, czy niepokojące nagrzewanie się – oznacza to, że wydajność baterii wyraźnie się zmniejszyła.

W takiej sytuacji warto skorzystać z usługi wymiany baterii w telefonie Samsung – tylko ona może bowiem pomóc.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana baterii Samsung

  Szybka i profesjonalna wymiana baterii w telefonie Samsung

  Wymiana baterii to usługa, którą po prostu należy wykonać, aby telefon dalej cechował się dawną sprawnością. W naszym serwisie jesteśmy w stanie zaproponować Ci w pełni profesjonalną wymianę baterii w Twoim urządzeniu Samsung. Przyjmujemy między innymi urządzenia Samsung Galaxy, Samsung A, M, J oraz wiele innych modeli smartfonów tegoż producenta.

  Koszt wymiany baterii nie jest wysoki, a wykonanie takiej usługi znacznie poprawi komfort pracy na Twoim urządzeniu. Wymiana baterii samsung wykonywana jest przy wykorzystaniu oryginalnych części, przez nasz doświadczony zespół specjalistów. Podobnie, jak wymiana wyświetlacza samsung, usługa ta realizowana jest tak szybko, jak to tylko możliwe.

  Wymianie baterii w naszym serwisie Pan Szybka zawsze towarzysz kompleksowa analiza urządzenia pod kątem ewentualnych uszkodzeń. Podobnie, również po zakończeniu naprawy dokładnie sprawdzimy, czy Twoje urządzenie działa prawidłowo.

  Dlaczego warto zdecydować się na wymianę baterii?

  Dzięki wymianie baterii w telefonie będziesz mógł ponownie cieszyć się poprawnie działającym urządzeniem. Skończą się problemy z gwałtownym wyłączaniem się telefonu, jego przegrzewaniem, czy zapętlaniem się smartfona.

  Oczywiście, aby nie stracić gwarancji, nie powinieneś podejmować jej samodzielnie. Przekaż urządzenie do naszego serwisu – wszelkie naprawy wykonamy z należytą starannością, a cennik wymiany baterii jest u nas naprawdę bardzo korzystny, niezależnie od modelu urządzenia.

  Jak wygląda proces wymiany baterii?

  Zgłosić się do naszego serwisu w celu wymiany baterii w Twoim telefonie możesz na dwa sposoby.

  Odwiedź nasz punkt stacjonarny (posiadamy je w Warszawie, Krakowie, a także Gdańsku, a naprawy wykonujemy w takim przypadku jeszcze tego samego dnia) lub prześlij wymagające naprawy urządzenie pod na adres takiego punktu za pomocą Poczty Polskiej. Oczywiście, telefon powinieneś w takim przypadku odpowiednio zabezpieczyć, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia podczas transportu.

  Wymiana baterii samsung w profesjonalnym serwisie

  Serwis Samsung w naszym warsztacie zaczyna się od rejestracji urządzenia i kompleksowego zbadania go, aby wykryć ewentualną inną przyczynę awarii.

  Następnie przechodzimy do demontażu baterii w telefonie oraz zastąpienia odpowiednią do danego modelu urządzenia, fabrycznie nową baterią zastępczą. Nasz serwis telefonów wykorzystuje tylko i wyłącznie oryginalne części zamienne.

  Rozumiemy, że wymiana baterii w ramach serwisu Samsung musi być wykonywana z dużą dawką precyzji, choćby ze względu na specyficzny rodzaj jej montażu w telefonach Samsung. Gwarantujemy jednak pełen profesjonalizm, a Twoim zabezpieczeniem będzie gwarancja, jakiej Ci udzielimy.

  Jaki jest koszt wymiany baterii w telefonie Samsung?

  Wymiana baterii Samsung to usługa, w ramach której cennik dopasowujemy do konkretnego urządzenia. To, ile kosztuje wymiana baterii zależeć więc będzie od tego, jakiego rodzaju urządzenie posiadasz – kwota takiej usługi będzie inna w przypadku Samsunga A70, J6, Note 20 i każdego innego urządzenia.

  Zapewniamy jednak bezpłatną, wstępną wycenę wymiany baterii w urządzeniu Samsung. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się, ile zapłacisz za naprawę urządzenia w naszym serwisie telefonów Samsung.

  Jeśli w ramach wykonywanych przez nas napraw wykryjemy dodatkowe usterki – na przykład uszkodzony wyświetlacz Samsung – poinformujemy Cię o ich rodzaju oraz kwocie naprawy. Sam zdecydujesz, czy chcesz w danym momencie dokonać naprawy urządzenia.