Wymiana baterii Samsung

Nie wszystkie urządzenia trafiające do serwisu posiadają widoczne uszkodzenia mechaniczne. Jednym z takich przypadków jest wymiana baterii Samsung. Wykonuje się ją gdy mamy problem z szybko rozładowującym się smartfonem. Naprawa pozwoli przywrócić długotrwałe działanie oraz wydajność urządzenia. Odpowiadając na pytanie ile kosztuje wymiana baterii Samsung – naprawa zależy od posiadanego modelu telefonu. Aktualny cennik znajdziesz poniżej na stronie.

Wybierając serwis Pan Szybka masz gwarancję szybkiej i sprawnej wymiany baterii w Twoim smartfonie Samsung. Zapraszamy do naszych placówek w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. Jeśli jednak nie możesz odwiedzić nas osobiście – zachęcamy do skorzytania z oferty naprawy wysyłkowej.

Cennik wymiany baterii w telefonie Samsung

Wybierz model Twojego urządzenia.

Samsung S Samsung S
Samsung A Samsung A
Samsung M Samsung M
Samsung J Samsung J
Samsung Note Samsung Note

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana baterii Samsung - Serwis Samsung Pan Szybka

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  Aby wymienić baterię w telefonie Samsung, należy najpierw sprawdzić urządzenie pod kątem ewentualnych usterek. Na tej podstawie zostanie sporządzona karta przyjęcia na serwis, która zawiera informację o kosztach oraz czasie potrzebnym na wykonanie usługi.

  2. Wymiana baterii w Samsung

  Najpierw demontujemy tylną klapkę z korpusu urządzenia. Następnie usuwamy taśmy montażowe, trzymające baterię i wyjmujemy akumulator. Ostatnim krokiem jest zamontowanie nowej baterii z przygotowanymi uprzednio uszczelkami oraz złożenie całego telefonu.

  3. Testowanie i odbiór urządzenia

  Po dokonaniu naprawy, telefon zostanie poddany serii testów w celu potwierdzenia jego właściwego działania oraz wykluczenia możliwości wystąpienia ewentualnych awarii. Jeśli weryfikacja zakończy się pozytywnie, otrzymasz informację o gotowości odbioru urządzenia wraz z 3-miesięczną gwarancją oraz wsparciem serwisowym.

  4. Pamiętaj o pozostawieniu opinii

  Jako profesjonalny serwis telefonów komórkowych, naszym celem jest zapewnienie satysfakcji klientów w wykonanej przez nas pracy. Jeśli jesteś zadowolony z efektów naprawy, serdecznie zachęcamy do pozostawienia komentarza na naszej stronie w Google. Każda opinia jest dla nas cenna i mile widziana :)

  wymiana baterii w telefonie samsung

  Wymiana baterii Samsung

  Niska kondycja baterii, słabe działanie czy problemy z ładowaniem to jedne z objawów uszkodzenia akumulatora w telefonie. Jako profesjonalny serwis oferujemy ekspresową wymianę oryginalnej baterii.

  Już od momentu kupna nowego smartfonu Samsung bateria jest zużywana. Dlatego po czasie ogniwo wraz z użytkowaniem pracuje coraz krócej. Zazwyczaj producenci telefonów zalecają wymianę baterii co około dwa lata. Okres ten może się różnić w zależności od stopnia użytkowania telefonu. Niestety zdarzają się sytuacje, w których mocno zużyta bateria potrafi spuchnąć. Ten przypadek jest bardzo niebezpieczny ze względu na to, że akumulator może spowodować inne uszkodzenia w telefonie a nawet doprowadzić do samozapłonu. Dlatego nie zwlekaj i umów się na wizytę by uniknąć problemów związanych z baterią w Twoim telefonie Samsung.

  Wymiana baterii Samsung – na czym polega?

  Wymiana baterii w Samsung to jedna z najkrótszych usług wykonywanych w serwisach pogwarancyjnych. Nasi specjaliści są w stanie wykonać naprawę w ciągu godziny. Jak zatem realizowany jest proces wymiany baterii w Twoim telefonie? Usługę zaczynamy od dokładnego demontażu tylnej klapki zachowując dbałość o wszystkie podzespoły które są narażone na potencjalne uszkodzenia. Następnie dochodzi do wymiany baterii na nową. Ostatnim etapem jest sprawdzenie telefonu pod kątem sprawności oraz montaż klapki baterii. Gotowe urządzenie jest przekazywane klientowi lub wysyłane pod wskazany adres. Dodatkowo nasz serwis zapewnia 3-miesięczną gwarancję po naprawie.

  na czym polega wymiana baterii w samsung
  kiedy wymienić baterię w telefonie samsung

  Kiedy wymienić baterię w telefonie Samsung?

  Zwykle bateria w nowych smartfonach po około dwóch latach regularnego użytkowania zaczyna wykazywać oznaki zużycia i wymaga wymiany. Jednakże, nieodpowiednia eksploatacja akumulatora, a także nadmierne korzystanie z telefonu przez większość dnia może doporowadzić do szybszego spadku pojemności ogniwa.

  Jeśli zauważysz, że Twój Samsung szybko się rozładowuje, to może być sygnał, że czas na wymianę baterii. Innymi objawami zużytej baterii mogą być również zwiększone nagrzewanie się telefonu lub gwałtowne spadki poziomiu naładowania. W każdym przypadku warto wymienić baterię w telefonie Samsung, gdy zaczyna ona wykazywać oznaki wyczerpania, aby móc korzystać z urządzenia bez obaw o niespodziewane wyłączenia czy szybkie rozładowanie baterii.

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  ikona komputera

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  ikona dostawy

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  ikona naprawy

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  ikona przesyłki

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Czy warto wymienić baterię w Samsung?

  Bateria jest jednym z najważniejszych podzespołów telefonu. Jeżeli kondycja akumulatora jest niska to urządzenie może wykazywać słabe działanie w codziennym użytkowaniu. Przykładem może być kilkukrotne ładowanie smartfona w ciągu dnia. Twój Samsung może się również wyłączać na mrozie w najmniej oczekiwanym momencie. Kolejnym problemem, który powinien skłonić użytkownika do wymiany baterii jest nadmierne przegrzewanie się telefonu.

  Wymiana baterii w telefonie Samsung wyeliminuje wszystkie dotychczasowe problemy. Nasz serwis zrealizuje tego typu usługę w przeciągu godziny, przy czym nie ingerujemy w dane zapisane na urządzeniu.

  wymiana baterii w telefonie samsung