Wymiana baterii Samsung

Nie wszystkie urządzenia, które trafiają na serwis, posiadają wyraźne uszkodzenia mechaniczne. Czasami problemy dotyczące naszych smartfonów polegają na wyczerpanych bateriach, które po prostu należy wymienić. Serwis telefonów PanSzybka chętnie przyjmie każdy telefon do naprawy, oferując swoim klientom najwyższą jakość podczas naprawy. Proces wymiany baterii w telefonach Samsung dotyczy wszystkich urządzeń. Po zapoznaniu się z problemem klienta postaramy się go usunąć jak najszybciej, dbając przy tym również o dane klienta znajdujące się w telefonie.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana baterii Samsung

  Wymiana baterii Samsung

  Odwiedzając nasze serwisy Samsung, postaramy się, aby naprawa została wykonana najszybciej jak to tylko możliwe. Zdarza się, że jest to dokładnie ten sam dzień. Umożliwia nam to przede wszystkim pasja do telefonów oraz doświadczenie naszych techników. Jeśli nie odwiedziłeś jeszcze jednego z naszych punktów, zapraszamy Cię do naszego sklepu internetowego, w którym będzie mógł wybrać odpowiednią usługę, w tym również wymianę baterii w telefonach Samsung.

  Wymiana baterii w telefonach Samsung

  Bateria w telefonie to bezsprzecznie najsłabszy punkt współczesnych smartfonów. Co nam po wyświetlaczu Super AMOLED oraz innych dodatkach, skoro większość baterii najczęściej po mniej więcej 1,5 rocznym okresie używania mimo wszystko wymagają częstszego ładowania lub całkowitej wymiany akumulatora. Niestety musimy się z tym liczyć, ponieważ bezpowrotnie tracą na swojej wartości z dnia na dzień. Dodając do tego niepotrzebne rozładowywanie smartfona, sami dobijamy wbudowany akumulator. Na koniec drogi pozostanie nam już tylko i wyłącznie wymiana baterii, ponieważ nie mamy możliwości zwiększenia utraconych bezpowrotnie cykli ładowania. Idealnym miejsce do takich działań jest oczywiście serwis telefonów PanSzybka. Swoje urządzenia klienci mogą przesłać do nas zarówno kurierem lub bezpośrednio zgłaszając się do jednego z naszych punktów serwisowych w Polsce. 

  Ile trwa wymiana baterii w Samsungu?

  Każde naprawy telefonów komórkowych, nawet tak proste jak wymiana baterii w telefonach Samsung powinny być wykonywane bardzo dokładnie. Wnętrza telefonów są bardzo delikatne, dlatego przy tego typu naprawach wymagana jest bardzo duża precyzja. Większość baterii w Samsungach jest przyklejana specjalnym klejem do korpusu, co utrudnia jej szybki demontaż. Usługę wymiany baterii w Samsungach rozpoczynamy od rejestracji urządzenia po otrzymaniu przesyłki kurierskiej. Demontujemy starą baterię w Samsungu i zastępujemy ją nową, oryginalną baterią. Ostatnim etapem jest przekazanie telefonu na dokładne testy końcowe, po których urządzenie odsyłamy bezpośrednio do klienta. Dbamy o to, by czas potrzebny na naprawę skrócić do niezbędnego minimum, jednak priorytetowo traktujemy jakość wykonania usługi.