Serwis iPad

Naprawa Telefonów iPad

Nasz serwis nie zajmuje się tylko naprawami telefonów. W portfolio naszej firmy znajdziesz również serwis iPad. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebował pomocy z naprawą swojego iPada zapraszamy do naszych punktów w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Nie straszna nam pęknięta szybka, uszkodzony wyświetlacz lub inne uszkodzenie.

naprawa apple ipad w serwisie pan szybka

Wybierz model Twojego urządzenia

Apple iPad Apple iPad

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  naprawa apple ipad w serwisie pan szybka

  Serwis tabletów iPad

  Wszystkie produkty naszych klientów są u nas w pełni bezpieczne. Przyjmując sprzęt do naprawy dbamy o niego, jak o własne urządzenia. Dzięki czemu w naszych serwisach iPad panuje przyjazna atmosfera. Nasi wyspecjalizowani technicy zdiagnozują Twój tablet pod kątem wszelkich awarii po czym przystąpi do naprawy ipada. Oprócz troski o urządzenia dbamy również o wewnętrzne dane, które dla więkoszości klientów są bardzo cenne. W przyapdku konieczności ingerencji w system poinfomrujemy Cię o tym w celu ustalenia dokładnego działania.

  Nasz serwis iPad jest w stanie zaoferować pomoc zarówno stacjonarnie, jak i za pośrednictwem przesyłki kurierskiej. Decydując się na zakup usługi online, naprawa iPada trwa zazwyczaj 1-3 dni robocze. Gotowe i przetestowane urządzenie, bardzo dokładnie zabezpieczymy i odeślemy na wskazany przez Ciebie adres.

  Wymiana wyświetlacza iPad

  Tablety marki Apple mimo świetnego wykonania i użycia najwyższej jakości materiałów są tak samo podatne na uszkodzenia mechaniczne jak inne urządzenia. Podczas upadku lub przygniecenia ciężko jednoznacznie określić w jakim stanie wyjdzie z tego nasz iPad. Próba serwisowania naszego urządzenia w autoryzowanym salonie często wiąże się z wymianą na nowy. Koszt takije usługi może wynosić nawet 3/4 wartości sprzętu. W takich sytuacjach wybór pogwarancyjnego serwisu iPad może okazać się trafnym wyborem.

  Naprawę iPada realizujemy od razu po przyjęciu urządzenia w naszym serwisie. Dołożymy wszelkich starań, abyś mógł odebrać pozostawiony sprzęt jak najszybciej, stawiając tym samym na najwyższą jakość wykonywanej usługi.

  wymiana wyświetlacza w apple ipad serwis pan szybka
  wymiana szybki w apple ipad serwis pan szybka

  Wymiana szybki iPad

  Pogwarancyjne serwisy iPad często mają w ofercie wymianę samej szybki. Jest to o wiele tańsza usługa od wymiany całego modułu wyświetlacza. Natomiast warto mieć na uwadze, że nie zawsze jest ona możliwa do wykonania. Najważniejszym warunkiem aby wymienić zbitą szybkę w iPadzie jest poprawnie działający ekran. W przeciwnym razie pozostaje nam wymiana wyświetlacza.

  Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń marki Apple nabywamy od wielu lat aby codziennie wspierać naszych klinetów w różnego rodzaju problemach występujących w urządzeniach elekronicznych. Posiadając profesjonalne narzędzia oraz sprzęt serwisowy jesteśmy w tanie wykonać naprawę iPada na najwyższym poziomie. Na każdą usługę jak i komponenty zamienne dostaniesz od nas 3-miesiące wsparcia gwarancyjnego.

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Wybierz serwis iPad Pan Szybka!

  Jako profesjonalny serwis iPad jesteśmy doskonale wyposażeni do przeprowadzenia nawet najcięższej naprawy. Wyspecjalizowani technicy i zaawansowany sprzęt serwisowy to podstawa do zapewnienia najwyższej jakości naprawy w iPadzie. Naszą pracę łączymy z pasją do technologii, czego dowodem są pozytywne opinie pozostawione przez naszych, zadowolonych klientów.

  Naprawę iPada zrealizujesz w jednej z naszych trzech punktów stacjonarnych w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. Ponadto, dzięki możliwości zamówienia usługi online obsługujemy klientów z całej Polski. Wystarczy, że złożysz zamówienie na naszej stronie, a my przygotujemy dla Ciebie specjalną etykietę InPost. Po otrzymaniu sprzętu przeprowadzimy dokładną diagnozę w celu weryfikacji problemu oraz poinformujemy Cię o kosztach naprawy. Dopiero po akceptacji warunków przystąpimy do naprawy iPada. Gotowe i przetestowane urządzenie dokładnie zapakujemy i odeślemy na wybrany przez Ciebie adres.

  zbita szybka apple ipad

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej wyceny naprawy dla Twojego sprzętu, skontaktuj się z nami telefonicznie, meilowo lub stacjonarnie. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz 3-miesięczne wsparcie gwarancyjne po naprawie. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, by pomóc Ci przywrócić urządzenie do pełnej sprawności.

  Masz problem z uszkodzonym wyświetlaczem, pękniętą szybką lub inną usterką, dołożymy wszelkich starań aby przywrócić Twoje urządzenie do pełnej sprawności. Każda naprawa jest przez nas traktowana z należytą starannością. Zaufaj specjalistom już dzisiaj!

  Blog - technologia bliżej ciebie

  Sprawdz nowości i poradniki ze świata Smartfonów !

  Naprawy telefonów Warszawa – walka o każdego klienta wciąż trwa

  Sytuacje z uszkodzonymi telefonami są naprawdę różne. To urządzenia, które towarzyszą nam znacznie częściej. W dobie uzależnienia od social mediów niektórzy nie wypuszczają smartfona z ręki chcąc być ciągle w kontakcie ze światem. W ten sposób narażamy telefony na przypadkowe uszkodzenia lub szybką eksploatację, zmuszając samych siebie do wymiany zużytej baterii. Oprócz tego pamiętajmy, że […]

  Kontynuuj czytanie  

  Naprawa telefonu Samsung Galaxy A04s – czy to będzie jednorazowa obsługa serwisowa?

  Rynek smartfonów jest bardzo duży. Wśród licznych urządzeń są też takie, których ratowanie po uszkodzeniu niekoniecznie ma sens. Dlaczego? Koszty naprawy niektórych urządzeń może być po prostu mało opłacalna finansowo. Czy do takich urządzeń możemy zakwalifikować Samsunga Galaxy A04s? Analizując opłacalność naprawy telefonu na rynku musimy dokładnie sprawdzić wiele kwestii. Doświadczenie pokazuje, że większość klientów […]

  Kontynuuj czytanie  

  Czy możliwa jest naprawa gwarancyjna po obsłudze w serwisie nieautoryzowanym?

  W dzisiejszych czasach coraz częściej zdarza się nam uszkodzić różnego rodzaju rzeczy, które na co dzień służą nam do pracy lub rozrywki. Pisząc różne mamy na myśli to z czego najczęściej korzystamy. Są to oczywiście smartfony podatne na upadki z racji śliskiej obudowy lub częstej eksploatacji. Mimo uszkodzeń tej drobnej elektroniki nie wiele osób stać […]

  Kontynuuj czytanie  

  Serwis telefonów Gdańsk – naprawa na własnych częściach, czy tych od klienta?

  Części do telefonów to niezwykle ważna kwestia. Nie mając odpowiednich podzespołów nie będziemy mogli usunąć awarii. Właściciele uszkodzonych telefonów, chcąc przyspieszyć zakończenie usługi u przedsiębiorcy czasami próbują pomóc, przynosząc do serwisu telefonów własną część (np. wyświetlacz) kupioną z różnych źródeł (niekoniecznie „zaufanych”). Co należy zrobić w takim przypadku? Wybrać zaufanie klienta z ryzykiem, czy jednak […]

  Kontynuuj czytanie  

  Czy pogwarancyjne serwisy telefonów komórkowych znikną z rynku?

  Usługi serwisowe w świecie telefonów komórkowych to bardzo rozwojowy biznes. Na rynek wchodzi coraz więcej producentów, co automatycznie napędza branżę serwisową. W przypadku uszkodzenia mechanicznego każdy klient sam decyduje, z jakiej drogi chce skorzystać (serwis producenta czy serwis nieautoryzowany). Patrząc jednak na ceny oraz rozwiązania oferowane przez nieautoryzowane punkty napraw, większość klientów z chęcią skorzysta […]

  Kontynuuj czytanie  

  Dlaczego klienci tak naprawdę oddają telefony do serwisów pogwarancyjnych?

  Oddanie telefonu do serwisu niekoniecznie musi wiązać się z uzyskaniem naprawy. Zdarza się, że uszkodzony telefon spada na drugorzędny plan, ponieważ ważniejsze w urządzeniach dla znacznej większości użytkowników będą dane. Odpowiedź na tytułowe pytanie niekoniecznie musi być taka oczywista. Głównym powodem jest oczywiście problem w postaci awarii, ale są tutaj jeszcze poboczne wątki. Bardzo często […]

  Kontynuuj czytanie  

  Masz pękniętą szybkę wyświetlacza w telefonie? Serwis nie przyjmie Ci urządzenia do obsługi gwarancyjnej

  Ekran dotykowy każdego smartfona codziennie narażony jest na różne uszkodzenia czy zabrudzenia. Niestety zdarza się nam również uszkodzić samą szybkę, często nawet nie wiedząc w jaki sposób. Uszkodzenie szybki może być powodem nieprzyjęcia telefonu na obsługę gwarancyjną nawet w przypadku urządzenia głośnika w telefonie. Dlaczego tak jest? Każde uszkodzenie naszego smartfona to problem. Nie ma […]

  Kontynuuj czytanie  

  Czy naprawy mechaniczne powodują utratę danych w telefonie?

  Kontakty, zdjęcia czy inne dane zapisane na telefonie to przenośny bank każdego użytkownika. Nie da się ukryć, że smartfony to już coś więcej niż tylko zwykła komórka, z której możemy zadzwonić do znajomego. Tak zaawansowane urządzenia podatne są również na wszelakiej maści uszkodzenia wynikające zarówno z winy użytkownika, jak i wady samego produktu. Czy w […]

  Kontynuuj czytanie  

  Co to jest płytka sub usb w telefonie?

  W świecie serwisu telefonów komórkowych nie liczy się tylko i wyłącznie umiejętność napraw telefonów. Bardzo ważnym oraz istotnym czynnikiem jest znajomość podzespołów znajdujących się w naprawianym urządzeniu. Oprócz tych najpopularniejszych podzespołów: wyświetlacza oraz płyty głównej, telefon komórkowy ma jeszcze inne drobne elementy, które warto znać. Jedną z takich istotnych części jest płytka sub. Jesteście ciekawi co […]

  Kontynuuj czytanie  
  serwis panszybka gdansk

  Nie masz serwisu telefonów w pobliżu miejsca zamieszkania? Poszukaj odpowiedniego w Internecie

  Nowoczesne serwisy telefonów muszą być elastyczne. Otwieranie się tylko na klientów ze swojej okolicy (dzielnicy, w której znajduje się punkt) jest dużym błędem. Każdy serwis telefonów Warszawa zdaje sobie sprawę, że takie działania to ogromny błąd. Przede wszystkim ograniczamy sobie możliwości zdobycia klienta, który idąc do konkurencji może nigdy nie odwiedzić naszego punktu. W tych […]

  Kontynuuj czytanie