Serwis Samsung A520

Naprawa Samsung A520

Szukasz serwisu, który profesjonalnie zajmie się naprawą Twojego Samsung A520? Pan Szybka to doskonały wybór jeśli stawiasz na jakość realizowanych usług. Zapewniamy oryginalne komponenty najwyższej jakości, dzięki czemu Twój smartfon po naprawie będzie działał jak nowy.

Jeśli nie jesteś pewien z jaką usterką masz do czynienia w swoim urządzeniu, zapraszamy na darmową ekspertyzę wstępną. Nasi specjaliści zweryfikują, które elementy wymagają naprawy i przedstawią atrakcyjny kosztorys usługi.

serwis samsung a520

Cennik napraw Samsung A520

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki w Samsung A520

  Pęknięta szybka wyświetlacza w Samsung A520 potrafi skutecznie utrudnić wygodne korzystanie z urządzenia oraz wygląda nieestetycznie. Aby zabezpieczyć nasz telefon przed dodatkowymi usterkami ekranu warto skorzystać z profesjonalne usługi wymiany szybki w Samsung A520.

  Nasza placówka codziennie realizuje dzięsiątki usług opartych na wymianie zbitej szybki, dzięki czemu opanowaliśmy ten proces do perfekcji. Naszym celem jest pełne zadowolenie klienta dlatego podczas montażu korzystamy wyłącznie ze sprawdzonej jakości szybek zamiennych. Możesz być pewien, że Twój smartfon po naprawie będzie wyglądał i działał jak nowy.

  Wymiana wyświetlacza w Samsung A520

  Jeśli Twój smartfon ma problem z prawidłowym wyświetlaniem obrazu lub reakcją na dotyk, może być to oznaka uszkodzenia ekranu. Tego typu usterka często pojawia się razem z rozbiciem szybki wierzchniej. Wymiana wyświetlacza w Samsung A520 pozwoli na przywrócenie pełnej funkcjonalności i estetyki urządzenia. Nasza placówka jest gotowa do szybkiej realziacji usługi z wykorzystnaiem oryginalnych komponenetów Samusng.

  Decydując się na zakup naszej usługi otrzymasz od nas 3-miesiące gwarancji i wsparcia po naprawie. Urządzenie możesz przekazać do nas osobiście lub zrobić to za pośrednictwem naprawy wysyłkowej. Nadaj do nas swój Samsung A520, a my zajmiemy się resztą.

  Wymiana baterii w Samsung A520

  Bateria w nowoczesnych smartfonach to bardzo istotny element odpowiadający za działanie urządzenia na jednym ładowaniu. Uszkodzenie akumulatora sprawia wiele problemów użytkonikowi, a nawet potrafi uniemożliwić korzystanie z telefonu. W takich sytuacjach warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu, który szybko i sprawnie wymieni baterię w Samsung A520.

  Nasza placówka posiada niezbędne doświadczenie oraz narzędzia, aby przeprowadzić naprawę na najwyższym poziomie. Podczas montażu nowej baterii stosujemy wyłącznie oryginalne ogniwa, dzięki temu masz pewność, że Twój Samsung A520 będzie działał jak nowy.

  Wymiana tylnej klapki w Samsung A520

  Klapka w telefonie Samsung A520 to istotny element, odpowiadający za szczelność urządzenia. Uszkodzenie plecków sprawia, że smartfon jest podatny na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne, a podzespoły telefonu narażone są na dodatkowe uszkodzenia. Aby temu zapobiec zaleca się wymianę klapki w profesjonalnym serwisie.

  W serwisie Pan Szybka wymiana plecków w Samsung A520 nie stanowi dla nas żadnego problemu. Oferujemy szybką i sprawną naprawę jeszcze tego samego dnia. Wystarczy zarezerwować wybrany termin na naszej stronie lub skontaktować się z serwisem. Dodatkowo na każą usługę zapewniamy 3 miesiące gwarancji.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A520 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.