Wymiana szybki iPhone

Jesteś osobą zabieganą, wymagającą i szanującą swój czas? Twój iPhone towarzyszy Ci w każdej chwili, a dzięki niemu masz wszystko pod kontrolą? To Twój osobisty planer i doradca?

Pęknięta szybka może skutecznie utrudnić, a nawet uniemożliwić swobodne korzystanie z urządzenia. Nasz serwis Apple dokonuje wymiany szybek i ekranów szybko i sprawnie. Przekonaj się – znajdziesz nas w Warszawie i Krakowie.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana szybki iPhone

  Wymiana uszkodzonej szybki w iPhone

  Obecnie telefony są dla każdego z nas jedną z najpotrzebniejszych rzeczy w życiu. Nie służą nam one jednak tylko do rozrywki, czy możliwości skontaktowania się z bliskimi, ale również są nam potrzebne przy codziennych funkcjach. Z roku na rok technologia idzie do przodu do takiego stopnia, że wielu ludziom telefony zaczęły zastępować komputery. Producenci starają się wciąż stwarzać coraz to lepsze modele urządzeń komórkowych, jednak nie są w stanie zapobiec tego, jak łatwo można je uszkodzić. Wystarczy, że telefon wypadnie nam z kieszeni, lub niechcący strącimy go ze stołu i nieszczęśliwie skończy z rozbitą szybką wyświetlacza. W takich momentach staramy się bardziej zabezpieczyć i ochronić nasze urządzenie. Jednak nawet kiedy już to zrobimy, nie mamy 100% gwarancji na to, że bezpowrotnie unikniemy uszkodzenia. Co w takim razie jest dla nas najlepsze w takiej sytuacji? Warto skontaktować się z serwisem, który bez problemu wykona wymianę szybki w naszym telefonie na nową.

  Czy wymiana szybki w iPhonie jest możliwa?

  Najczęstszym powodem, przez który urządzenia komórkowe trafiają do naprawy, są uszkodzenia mechaniczne. Tak jak wspomniane było wcześniej, najczęściej dzieje się to przez upuszczenie lub strącenie telefonu. Wiele osób w takim momencie od razu decyduje się na wymianę całego wyświetlacza. Jednak jak nie każdemu wiadomo, moduł telefonu składa się z wyświetlacza, szybki, jak i dotyku. Podczas takiego uszkodzenia, zniszczeniu ulega zazwyczaj jedynie szybka. W momencie, gdy cały dotyk oraz wyświetlacz działają bez zarzutu, najtaniej wychodzi po prostu wymienić szybkę telefonu. Nie należy jednak zapominać o tym, że wymiana szybki nie jest możliwa w każdym telefonie.

  Wymiana szybki iPhone w serwisie telefonów

  Niezależnie od tego, czy uszkodzenie powstało w taki, czy inny sposób, kiedy wyświetlacz oraz dotyk nie są uszkodzone, najtańszą opcją staje się wymiana szybki w przeznaczonym do tego serwisie. Wymiana szybki powinna być wykonywana przez doświadczonych pracowników. Wymieniając szybkę w takim miejscu, nie będziemy musieli obawiać się, że zostawiamy to w niewłaściwych rękach, oraz że coś może pójść nie tak. Wręcz przeciwnie, będziemy mogli mieć pewność, że zostanie nam zwrócony telefon w stanie tak samo dobrym, jak miało to miejsce przed uszkodzeniem. Oprócz tego oddanie uszkodzonego telefonu specjalistom pozwoli nam uniknąć niepotrzebnych wydatków na rzecz „domowej naprawy”.

  Ile trwa wymiana szybki w iPhonie?

  Jak wiadomo, każdemu z nas zależy na jak najszybszym otrzymaniu telefonu z powrotem, dlatego zadbamy o to, by Twoja komórka wróciła do Ciebie na tyle szybko, na ile jest to możliwe. Jednak przy taki rodzaju napraw potrzeba specjalnej dokładności i staranności, by nie uszkodzić samego wyświetlacza. Mogłoby do tego dojść podczas niewłaściwego demontażu szybki. Dlatego jako serwis, dbamy o to, by naszą pracę wykonywać właściwie i z największą precyzją. Jednak nie powoduje to, iż naprawy niepotrzebnie się przedłużają. Zależy nam, by czas ten był możliwie jak najbardziej krótki. Zazwyczaj, telefony naszych klientów trafiają do nich z powrotem tego samego dnia, kiedy zostały oddane do naprawy. Jednak jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania, dotyczące czasu zwrotu Twojego urządzenia, skontaktuj się z nami.

  Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone?

  Koszt wymiany szybki jest zależny od modelu telefonu, którym dysponujesz. Jeśli chcesz poznać cenę owej naprawy, skorzystaj z naszej wyszukiwarki w sklepie internetowym lub bezpośrednio skontaktuj się z serwisem. Cena podana w sklepie tyczy się kompleksowej wymiany szybki w telefonie na nową. Zawiera również cenę części, potrzebnych do naprawy, dlatego nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych kosztów.