Wymiana szybki iPhone

Cenisz sobie jakość oraz szybkość realizacji usług? Twój smartfon nie musi długo czekać na przywrócenie go do stanu sprzed uszkodzenia. Ekspresowa wymiana szybki iPhone jest u nas możliwa! Zastanawiasz się, ile kosztuje wymiana szybki iPhone? Sprawdź naszą ofertę poniżej.

Pęknięta szybka w telefonie iPhone to nie tylko utrudnienie w korzystaniu z urządzenia. Obszerne rozbicie może skutkować większymi usterkami smartfona, takimi jak uszkodzenie wyświetlacza lub zalanie komponentów. Nie zwlekaj z wyborem serwisu – Pan Szybka wykona dla Ciebie naprawę w trzech lokalizacjach – Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

wymiana szybki w telefonie serwis pan szybka

Cennik wymiany szybki w telefonie iPhone

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPhone - czy pęknięta szybka w iPhonie to dla nas problem?

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  Pierwszym krokiem jest weryfikacja usterki i sprawdzenie czy wymiana szybki w telefonie iPhone będzie możliwa. Ważnym warunkiem jest tutaj poprawne działanie wyświetlacza. Jeśli ekran został również uszkodzony podczas upadku, wymiana samej szybki może nie wystarczyć. Po sprawdzeniu możliwości przeprowadzenia usługi rejestrujemy urządzenie w naszym serwisie i sporządzamy kartę przyjęcia, na której znajdują się koszty naprawy oraz szacunkowy czas realizacji.

  2. Wymiana szybki w telefonie iPhone

  Proces wymiany szybki wymaga ogromnej precyzji oraz doświadczenie ze względu na wysokie ryzyko uszkodzenia nie tylko wyświetlacza ale również pozostałych komponentów znajdujących się wewnątrz urządzenia. W pierwszej kolejności należy zdemontować ekran urządzenia i przygotować go do procesu regeneracji. Uszkodzoną szybkę ostrożnie usuwamy, a następnie zastępujemy ją nową. Tak przygotowany wyświetlacz możemy spokojnie zamontować w telefonie.

  3. Testowanie i odbiór urządzenia

  Po wykonaniu naprawy iPhone przechodzi szereg testów sprawdzających poprawność działania. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie zostaniesz poinformowany o możliwości odbioru urządzenia. Na każdą usługę wymiany szybki otrzymasz 3-miesiące gwarancji oraz wsparcie serwisowe w przyszłości.

  4. Pamiętaj o pozostawieniu opinii

  Jeśli naprawa telefonu spełni Twoje oczekiwania zachęcamy do pozostawienia komentarza. Staramy się, aby każdy wychodził z naszych punktów serwisowych uśmiechnięty i zadowolony z końcowego efektu. Mamy nadzieję, że Ty również :)

  wymiana szybki w telefonie iphone w serwisie pan szybka

  Na czym polega wymiana szybki iPhone

  Wymiana zbitej szybki w iPhonie to proces, do którego wymagane jest duże doświadczenie oraz niezbędne narzędzia specjalistyczne. Proces wymiany szybki polega na ówczesnym demontażu rozbitego ekranu, a następnie na odseparowaniu szyby ochronnej od wyświetlacza. Ważne, aby zachować szczególną ostrożność przy wycinaniu szybki, ponieważ specyfiką naprawy jest pozostawienie oryginalnego wyświetlacza telefonu. Dlatego też istotne jest, aby specjalista zajmujący się naprawą nie uszkodził ekranu. Zachowując oryginalny wyświetlacz mamy pewność, że funkcje dotykowe oraz True Tone zostaną zachowane, a jakość obrazu oraz jego kolory nie zmienią się. Wymiana szybki nazywana jest również regeneracją wyświetlacza.

  Ile trwa wymiana szybki iPhone

  Realizacja wymiany rozbitej szybki w iPhonie trwa stosunkowo krótko. W większości przypadków jesteśmy w stanie wykonać naprawę tego samego dnia. Wymiana szybki iPhone trwa około 2-4 godzin, w zależności od modelu. W przypadku wyświetlaczy IPS (iPhone 5-8 oraz iPhone XR-11) naprawa odbywa się szybciej, ponieważ ramka wyświetlacza zamontowana jest bezpośrednio z szybką ochronną, co znacznie przyspiesza proces regeneracji. Z kolei w przypadku modeli iPhone z wyświetlaczami OLED (iPhone X-13 Pro Max) naprawa trwa trochę dłużej, ponieważ szybkę i ramkę wyświetlacza montuje się oddzielnie.

  ile trwa wymiana szybki w iphone
  wymiana panelu dotykowego digitizera w telefonie

  Wymiana dotyku iPhone

  Uszkodzenie szybki często wiąże się również z nieprawidłowym działaniem funkcji dotykowej. W niektórych modelach smartfonów iPhone możliwa jest wymiana szybki z dotykiem, jeżeli po uszkodzeniu na wyświetlaczu nie widnieją czarne plamy, martwe piksele lub kolorowe pasy. Przed rozpoczęciem naprawy przeprowadzimy wstępną diagnozę urządzenia, która wykluczy uszkodzenie wyświetlacza, a następnie podamy kosztorys naprawy dotyku. Wymiana szyby z dotykiem to tańsza opcja względem wymiany wyświetlacza iPhone, dlatego warto zwrócić się do profesjonalnego serwisu w celu uniknięcia niepotrzebnych kosztów naprawy.

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  ikona komputera

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  ikona dostawy

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  ikona naprawy

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  ikona przesyłki

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Wymiana szybki iPhone

  Twój smartfon uległ uszkodzeniu? Rozbita szybka iPhone to usterka, którą należy naprawić jak najszybciej. Stłuczone szkło ochronne wyświetlacza powoduje, że telefon traci swoją wodoszczelność. Kawałki szkła mogą również wbić się w ekran, powodując rozlanie się matrycy lub pojawienie się martwych pikseli lub pasów. Wymiana rozbitej szybki w iPhone zniweluje niepotrzebne koszty oraz zabezpieczy twój telefon przed zalaniem lub uszkodzeniem innych komponentów. Po naprawie warto zabezpieczyć telefon w dedykowane etui ochronne oraz folię hydrożelową. Na poszczególne akcesoria przyznajemy rabat, dlatego warto skorzystać z okazji już po naprawie iPhone w naszym serwisie Apple.

  gwarancja na naprawę w serwisie pan szybka

  Przy wymianie szybki w iPhone cena zależna jest od modelu urządzenia. Cena wzrasta wraz z generacją telefonu oraz użytego rodzaju wyświetlacza. W serwisie Pan Szybka wykonamy dla Ciebie naprawę już od 159zł! Cennik usług znajdziesz w odpowiedniej podstronie menu lub wyszukując usterkę w wyszukiwarce naszej strony. Na każdą wymianę otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji.

  Dla klientów, którzy chcą naprawić swojego iPhone’a w naszym serwisie, ale nie mają punktu stacjonarnego w pobliżu, przygotowaliśmy rozwiązanie. Możesz wysłać nam swój telefon bezpośrednio do serwisu za pomocą przesyłki kurierskiej. Naprawa wysyłkowa nie wpływa na koszt usługi, jej cena pozostanie bez zmian. Dokupując akcesoria lub folię ochronną, przesyłkę zwrotną otrzymasz od nas w prezencie!