Wymiana baterii iPhone

Wymiana baterii iphone

IPhony uchodzą za jedne najmocniejszych urządzeń na rynku. Jednak z biegiem lat, tak samo jak w każdym innym urządzeniu elektronicznym, ich wydajność wyraźnie spada.

Dla wielu osób jest to idealny moment na wymianę urządzenia na nowy model, jednak nie u wszystkich sytuacja finansowa na to pozwala.

Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się dlaczego warto postawić na wymianę baterii!

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana baterii iPhone

  IOS konta Android – dlaczego tak chętnie wybieramy iPhony?

  Bez wątpienia Apple jest najpopularniejszą firmą elektroniczną na świecie. Ich flagowym urządzeniem są oczywiście iPhony.

  Na rynku wyróżnia ich nietuzinkowy i niepowtarzalny wygląd oraz indywidualny system operacyjny iOS, który od wielu lat konkuruje z Androidem, z którego korzystają takie światowe giganty jak firma Samsung czy LG.

  Zastanawiasz się co wpływa na to, że system iOS ma tak wielu zwolenników, którzy uważają zarówno system operacyjny jak i samego iPhone za zdecydowanie bardziej interesujący i intuicyjny?

  Wpływ na to ma między innymi:

  • bezpieczne aplikacje a AppStore. Niestety nie zawsze możemy to powiedzieć o konkurencyjnym Androidzie.
  • W przypadku iOSa, każda aplikcaja zanim pojawi się w AppStore zostaje wnikliwie weryfikowana pod kątem bezpieczeństwa przyszłych użytkowników.
  • niski spadek wartości, szczególnie w porównaniu do innych topowych modeli telefonów komórkowych.Jeżeli zachowamy urządzenie w dobrym stanie wizualnym, prawdopodobnie uda nam się odzyskać nawet 2/3 kwoty, którą za niego zapłaciliśmy!
  • stabilność wsparcia systemu operacyjnego.W przypadku zakupu iPhona możemy liczyć nawet na 4-6 lat wsparcia poprzez aktualizacje oprogramowania.
  • ekosystem Apple.Wiele osób decyduje się na zakup kilku urządzeń z logiem nadgryzionego jabłka ze względu na to, że świetnie ze sobą wspólpracują. Przykładem może być na przykład iPhone wraz z Macbookiem.

   Dzięki zakupowi tych dwóch urządzęń będziemy mogli odpisywać na smsy z pozycjo laptopa!

  Jak widzisz, powodów dla których ludzie decydują się na zakup telefonów od firmy z Cupertino jest na prawdę wiele. Nic więc dziwnego, że są one tak chętnie wybierane nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

  W jakim celu najczęściej odwiedzamy serwis telefonów Apple?

  Niestety mimo ogromnej renomy i popularności, urządzenia od Apple tak samo jak każda elektronika – mogą ulec wszelkim awariom.

  Zastanawiasz się w jakim celu najczęściej odwiedzany jest serwis telefonów Apple? Z pewnością niejednokrotnie spotkałeś się z tym, że ktoś z Twoich znajomych lub rodziny posiada zbitą szybkę.

  Jednym z podstawowych zadań serwisu jest wymiana wyświetlacza, tak aby poprawić jego wygląd wizualny ale i funkcjonalność. Przy uszkodzeniu wyświetlacza może dojść również do uszkodzenia panelu dotykowego, tym samym użytkowanie telefonu staje się niemożliwe.

  Dlaczego wymianę baterii iPhone warto wykonywać w serwisie telefonów

  Kolejnym powodem dla którego użytkownicy urządzeń od firmy Apple odwiedzają serwis jest chęć wymiany baterii iPhone. Użytkując telefon przez rok czy kilka lat, zużywamy jego baterie. Tym samym z biegiem czasu stają się ona mniej wydajna.

  Co ciekawe, wydajność baterii wpływa znacznie na płynność działania urządzenia. Oprócz tego, w sytuacji kiedy nasza bateria traci na wydajności – musimy się przygotować na zdecydowanie skrócony czas pracy na baterii. Tym samym częściej będziemy zależni od prądu i od dostępności gniazdek elektrycznych.

  Szybkie rozładowywanie telefonu to znak, że należy wymienić zamontowaną baterie, ponieważ zdecydowanie zmniejsza to komfort użytkowania telefonu.

  Sprawdź kondycję baterii w ustawieniach swojego telefonu!

  Sprawdzeniem żywotności baterii upewnisz się czy faktycznie stoi ona na tak niskim poziomie. W takiej sytuacji pozostają nam dwie możliwości.

  Możemy zdecydować się na wymianę urządzenia na nowszy model lub na wymianę baterii. Ta druga opcja będzie zdecydowanie bardziej ekonomiczna.

  Powierzając te usługę naszemu serwisowi możesz mieć pewność, że zostanie ona wykonana profesjonalnie.

  Naprawę Twojego smartfona wykonamy najszybciej jak to możliwe, dzięki czemu szybko odzyskasz swoje w pełni sprawne urządzenie!

  Nowa bateria od serwisu przywróci Twojemu telefonowi dawną świetność i sprawi, że odzyska wysoką wydajność. Zdecydowanie warto wymienić baterię w iPhonie, po zamontowaniu nowej baterii jej czas pracy bez konieczności ładowania wróci do normy.