Wymiana baterii iPhone

Awaria baterii w telefonie iPhone może znacznie utrudnić, a nawet uniemożliwić nam korzystanie z urządzenia. Dlatego, aby uniknąć sytuacji, w której Twój smartfon odmówi Ci posłuszeństwa, koniecznie skontaktuj się z nami. Wymienimy zużytą baterię na nową, a Ty będziesz mógł cieszyć się sprawnym telefonem. iPhone wymiana baterii to usługa, która za niewielką kwotę przywróci twój smartfon do pełnej sprawności. Ile kosztuje wymiana baterii iPhone? Naprawdę niewiele! Sprawdź cennik poniżej.

wymiana baterii iphone 13 pro w serwisie pan szybka

Cennik wymiany baterii w telefonie iPhone

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana baterii w telefonie iPhone - Serwis Apple Pan Szybka

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  Cały proces wymiany baterii w telefonie iPhone zaczynamy od wstępnej weryfikacji urządzenia pod kątem usterki. Na tej podstawie sporządzamy kartę przyjęcia na serwis, która zawiera koszty oraz czas potrzebny na realizację usługi.

  2. Wymiana baterii w iPhone

  W pierwszej kolejności ostrożnie demontujemy wyświetlacz z korpusu urządzenia. Następnie usuwamy taśmy montażowe, które sztywnie trzymają baterię w obudowie i wyjmujemy akumulator. Na koniec montujemy nową baterię z wcześniej przygotowanymi uszczelkami. Montujemy wyświetlacz do korpusu i przechodzimy do następnego etapu.

  3. Testowanie i odbiór urządzenia

  Po wykonanej naprawie telefon przechodzi szereg testów, aby sprawdzić jego poprawne działanie i wykluczyć występowanie potencjalnych awarii. Jeśli smartfon przejdzie testy pozytywnie otrzymasz informację o możliwości odbioru Twojego urządzenia z 3-miesięczną gwarancją i wsparciem serwisowym.

  4. Pamiętaj o pozostawieniu opinii

  Jako profesjonalny serwis telefonów komórkowych staramy się, aby każdy wychodził od nas z uśmiechem na twarzy i zadowolony z efektu naszej pracy. Dlatego jeśli naprawa spełniła Twoje oczekiwania, gorąco zachęcamy do pozostawienia komentarza na naszej wizytówce Google. Każda opinia jest dla nas ważna :)

  wymiana baterii w telefonie iphone

  Wymiana baterii iPhone

  Bateria w telefonach Apple jest jednym z podstawowych komponentów całego urządzenia. To właśnie od niej zależy jak długo będziemy mogli korzystać z telefonu. Dlatego jakakolwiek awaria związana z akumulatorem może przyczynić się do powstania problemów z działaniem urządzenia.

  Nasz serwis telefonów iPhone posiada szeroki wachlarz usług wymiany baterii iPhone. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Do naprawy stosujemy wyłącznie, nowe, najwyższej jakości baterie dostępne na rynku z oznaczeniem OEM, na które zapewniamy 3-miesięczną gwarancję.

  Ile trwa wymiana baterii w iPhone?

  Obecne akumulatory w smartfonach są montowane do korpusu specjalnymi taśmami montażowymi, co utrudnia ich szybką i wygodną wymianę. Nasz serwis wyposażony jest w profesjonalny sprzęt oraz narzędzia, które są niezbędne do przeprowadzenia usługi na najwyższym poziomie. Dodatkowo doświadczenie, które nabywamy już od wielu lat pozwala nam realizować usługi wymiany baterii w telefonach iPhone nawet w niecałą godzinę! Jeśli jesteś osobą zorganizowaną i cenisz sobie swój czas, skorzystanie z usług serwisu Pan Szybka może być najlepszym wyborem.

  smartfon apple iphone

  Kiedy wymienić baterię w telefonie iPhone?

  Apple zaleca wymianę baterii w iPhone gdy spadnie ona poniżej 80% oryginalnej pojemności. Kondycję baterii łatwo sprawdzimy wchodząc w ustawienia oraz przechodząc do sekcji „Bateria”. Jeśli w Twoim urządzeniu kondycja spadnie poniżej zalecanej wartości warto skorzystać z usługi wymiany baterii iPhone

  Innym sygnałem na to, że należy wymienić baterię w naszym smartfonie jest nagłe wyłączanie się telefonu przy wyższym poziomie naładowania, szybkie rozładowywanie się urządzenia oraz wyraźne spuchnięta bateria.

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  ikona komputera

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  ikona dostawy

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  ikona naprawy

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  ikona przesyłki

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Czy warto wymienić baterię w iPhone?

  Bateria w telefonie iPhone jest bezdyskusyjnie jednym z najważniejszych elementów całego urządzenia. Kiedy ogniwo w naszym smartfonie ulegnie awarii warto jak najszybciej przekazać swojego iPhone do profesjonalnego serwisu w celu wymiany. Koszt takiej usługi to zaledwie ułamek ceny całego urządzenia, a znacznie poprawi to jakość korzystania z telefonu oraz uchroni go przed powstaniem dodatkowych uszkodzeń.

  Zaufało nam już setki klientów czego dowodem są liczne opinie na naszych wizytówkach Google. Każdą osobę potrzebującą naprawić swój smartfon iPhone traktujemy indywidualnie, poważnie podchodząc do wykonywanej przez nas pracy. Jeśli usługa wymiany baterii iPhone spełni Twoje oczekiwania zachęcamy do pozostawienia komentarza 🙂

  czy warto wymienić baterię w telefonie iphone