Wymiana baterii iPhone

Uszkodzona bateria w iPhone nie tylko utrudnia codzienne korzystanie z telefonu, ale może pozbawić nas możliwości kontaktu w najmniej odpowiednim momencie. Dlatego, jeśli zauważysz, że akumulator w Twoim telefonie iPhonie nie działa tak, jak powinien, koniecznie skontaktuj się z serwisem telefonów, który wykona dla Ciebie wymianę baterii w telefonie iPhone na nową.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana baterii iPhone

  Wymiana baterii w iPhone

  Jak często zdarza Ci się ładować baterię w Twoim telefonie Apple? Okazuje się, że zdecydowana większość właścicieli telefonów komórkowych zmuszona jest, by ładować je przynajmniej raz dziennie. Bardzo często zdarza się, że w każdej wolnej chwili iPhone musi zostać podłączony do ładowania tylko po to, aby zyskać kilka dodatkowych procent baterii. I choć producenci zapewniają, że nowoczesne baterie nie będą się przez to psuły, powinniśmy pamiętać, że przecież każda bateria ma ograniczoną żywotność. Jeśli podczas użytkowania telefonu iPhone zauważymy, że bateria rozładowuje się znacznie szybciej to czas, aby rozważyć wymianę baterii w Apple na nową. Decydując się na zakup naszej usługi, otrzymasz nową baterię oraz usługę serwisowej wymianę baterii w telefonie Apple.

  Ile trwa wymiana baterii w iPhone?

  Każde naprawy telefonów komórkowych, nawet tak proste jak wymiana baterii w iPhone powinny być wykonywane bardzo dokładnie. Wnętrza telefonów są bardzo delikatne, dlatego przy tego typu naprawach wymagana jest bardzo duża precyzja. Większość baterii w iPhone’ach jest przyklejana specjalnym klejem do korpusu, co utrudnia jej szybki demontaż. Usługę wymiany baterii w iPhone rozpoczynamy od rejestracji urządzenia po otrzymaniu przesyłki kurierskiej. Demontujemy starą baterię w iPhone i zastępujemy ją nową, oryginalną baterią. Ostatnim etapem jest przekazanie telefonu na dokładne testy końcowe, po których urządzenie odsyłamy bezpośrednio do klienta. Dbamy o to, by czas potrzebny na naprawę skrócić do niezbędnego minimum, jednak priorytetowo traktujemy jakość wykonania usługi.

  Ile kosztuje wymiana baterii w iPhone?

  Decydując się na zakup wymiany baterii w iPhone przez naszą stronę internetową w podanej cenie otrzymasz nową baterię oraz serwisową usługę wymiany baterii w iPhone. Telefon po wykonanej naprawie jest przez nas sprawdzany, bardzo dokładnie pakowany oraz zabezpieczany przed wysyłką. Tak przygotowaną paczkę przekazujemy firmie kurierskiej, która dostarczy ją do domu, miejsca pracy lub pod inny, dowolnie wskazany przez Ciebie adres. Na wymianę baterii w iPhone otrzymasz od nas gwarancję.

  Dlaczego wymianę baterii iPhone warto wykonywać w serwisie telefonów?

  Stosowane w iPhone’ach baterie bardzo często są wklejane w konstrukcje telefonu, przez co nieumiejętne wykonanie wymiany mogłoby spowodować przerwanie jej powierzchni. Uszkodzona bateria Apple może nawet ulec samozapłonowi. Jeśli chcesz przekazać swój iPhone do naprawy, to pamiętaj, że naprawa powinna zostać wykonana przez wykwalifikowanych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem. Przekazując telefon do profesjonalnego serwisu telefonów komórkowych, masz pewność, że wymiana baterii iPhone zostanie wykonana w sposób profesjonalny.