Wymiana szybki iPad

Masz problem ze swoim iPadem, który niespodziewanie upadł, a jego szybka została uszkodzona? Nasza oferta obejmuje wymianę szybki dla większości nowoczesnych modeli tabletów od Apple!  

Rozbita szybka iPada utrudnia korzystanie z urządzenia? Zdarza się często, że uszkodzony zostaje również dotyk, przez co używanie iPada jest niemożliwe. W takim przypadku nie czekaj z wymianą! Wykonaj rezerwację i zgłoś się do naszych serwisów w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

wymiana szybki w apple ipad pro

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPad - czy wymiana szyby w iPadzie sprawia nam trudności?

  Jak sprawimy, że Twój iPad będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie urządzenia iPad do naprawy

  Na początku zweryfikujemy urządzenie pod kątem zakresu usterki i możliwości przeprowadzenia usługi wymiany szybki w Apple iPad. Najważniejszym warunkiem jest poprawne działanie wyświetlacza. W przeciwnym wypadku wymiana samej szybki może nie przynieść zamierzonych efektów. Po wstępnej diagnozie sporządzimy kartę przyjęcia na serwis, która zawiera koszty oraz czas realizacji naprawy.

  2. Wymiana szybki w tablecie iPad

  Wymiana szybki w tablecie iPad to skomplikowany proces, który powinien być wykonywany przez wykwalifikowanych serwisantów z doświadczeniem. W pierwszej kolejności należy zdemontować wyświetlacza by poddać go procesowi regeneracji. Ostrożnie usuwamy rozbitą szybkę oraz zastępujemy ją nową. Jeśli szybka została wklejona poprawnie możemy spokojnie zamontować ekran z powrotem w urządzeniu.

  3. Testowanie i odbiór urządzenia

  Po wykonaniu usługi, iPad przechodzi szereg testów sprawdzających jego poprawne funkcjonowanie. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie otrzymasz od nas informacje o możliwości odbioru swojego sprzętu wraz z 3-miesięczna gwarancją i wsparciem serwisowym po naprawie.

  4. Pamiętaj o pozostawieniu opinii

  Na koniec najważniejsze - opinie naszych klientów! Staramy się aby każdy klient wychodził z naszego serwisu uśmiechnięty i zadowolony z efektu końcowego. Dlatego jeśli naprawa spełniła Twoje oczekiwania gorąco zachęcamy do pozostawienia komentarza na naszej wizytówce Google. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna :)

  Jak długo trwa wymiana szybki w iPad

  Wymieniana szybki w urządzeniu Apple iPad wymaga ogromnej precyzji oraz doświadczenia. Profesjonalny sprzęt i narzędzia pozwalają nam szybko i sprawnie przywrócić Twoje urządzenie do stanu sprzed uszkodzenia. Czas realizacji takiej usługi może się różnić w zależności od zakresu uszkodzeń. Zazwyczaj proces wymiany szybki jesteśmy w stanie wykonać jeszcze tego samego dnia od przyjęcia urządzenia na serwis.

  serwis apple ipad
  wymiana szybki w apple ipad

  Ile kosztuje wymiana szybki w iPad

  Koszt wymiany szybki w tablecie Apple może się różnić w zależności od posiadanego modelu. Aktualną cenę znajdziesz na naszej stronie wybierając interesującą Cię usługę lub kontaktując się z wybranym serwisem. Nasi specjaliści zdiagnozują usterkę w Twoim urządzeniu oraz przedstawią atrakcyjny kosztorys.

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  ikona komputera

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  ikona dostawy

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  ikona naprawy

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  ikona przesyłki

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Wymiana szybki w Apple iPad

  Rozbita szybka ekranu jest bardzo częstym skutkiem upadku lub przygniecenia urządzenia. Niestety taki stan potrafi znacznie utrudnić swobodne korzystanie ze sprzętu oraz niesie ze sobą ryzyko pokaleczenia. Warto wówczas rozważyć wymianę zbitej szybki w profesjonalnym serwisie Apple.

  Nasz serwis to połączenie doświadczenia i wiedzy, dzięki czemu oferujemy wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Zaufało nam już setki klientów o czym świadczą liczne komentarze na naszych wizytówkach Google. Jeśli naprawa spełni Twoje oczekiwania zachęcamy do pozostawienia opinii 🙂

  wymiana szybki w apple ipad

  Jeśli zdecydujesz się na zakup usługi wymiany szybki Apple iPad w cenie otrzymasz nową, wysokiej jakości szybkę oraz jej kompleksową wymianę. Każda naprawa wykonywana w naszym serwisie objęta jest 3-miesięczną gwarancją, dzięki czemu masz pewność, że Twój tablet będzie działał jak nowy.

  Czekamy na Twój Apple iPad w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie! Jeśli nie możesz dostarczyć go osobiście, skorzystaj z oferty naprawy wysyłkowej. Wystarczy, że wyślesz do nas swoje urządzenie, a my przeprowadzimy kompleksową naprawę. Gotowy i przetestowany iPad odeślemy na wskazany przez Ciebie adres.