Wymiana szybki iPad

Masz problem ze swoim iPadem, który niespodziewanie upadł i szybka została uszkodzona? Skorzystaj z pomocy naszego serwisu Apple! Wymiana szybki iPad to profesjonalna usługa realizowana przez nasze placówki na wysokim poziomie. Oferujemy naprawy dla modeli z serii iPad, iPad Air, iPad Pro oraz iPad Mini.

Rozbita szybka w urządzeniu iPad utrudnia nie tylko komfortowe użytkowanie ale również niesie ryzyko uszkodzenia matrycy ekranu. Warto zabezpieczyć swój sprzęt i skorzystać z wymiany szybki już przy pierwszych objawach pęknięcia.

Rezerwacji dokonasz na naszej stronie lub zgłoś się do jednego z naszych punktów serwisowych. Czas realizacji takiej naprawy może być różny w zależności od modelu Apple iPad oraz zakresu usterki. Możesz być jednak pewien, że nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, abyś mógł odebrać gotowy sprzęt jak najszybciej.

wymiana szybki w apple ipad pro

Cennik wymiany szybki w telefonie iPad

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPad - czy wymiana szyby w iPadzie sprawia nam trudności?

  Jak sprawimy, że Twój iPad będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie urządzenia iPad do naprawy

  Na początku zweryfikujemy urządzenie pod kątem zakresu usterki i możliwości przeprowadzenia usługi wymiany szybki w Apple iPad. Najważniejszym warunkiem jest poprawne działanie wyświetlacza. W przeciwnym wypadku wymiana samej szybki może nie przynieść zamierzonych efektów. Po wstępnej diagnozie sporządzimy kartę przyjęcia na serwis, która zawiera koszty oraz czas realizacji naprawy.

  2. Wymiana szybki w tablecie iPad

  Wymiana szybki w tablecie iPad to skomplikowany proces, który powinien być wykonywany przez wykwalifikowanych serwisantów z doświadczeniem. W pierwszej kolejności należy zdemontować wyświetlacza by poddać go procesowi regeneracji. Ostrożnie usuwamy rozbitą szybkę oraz zastępujemy ją nową. Jeśli szybka została wklejona poprawnie możemy spokojnie zamontować ekran z powrotem w urządzeniu.

  3. Testowanie i odbiór urządzenia

  Po wykonaniu usługi, iPad przechodzi szereg testów sprawdzających jego poprawne funkcjonowanie. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie otrzymasz od nas informacje o możliwości odbioru swojego sprzętu wraz z 3-miesięczna gwarancją i wsparciem serwisowym po naprawie.

  4. Pamiętaj o pozostawieniu opinii

  Na koniec najważniejsze - opinie naszych klientów! Staramy się aby każdy klient wychodził z naszego serwisu uśmiechnięty i zadowolony z efektu końcowego. Dlatego jeśli naprawa spełniła Twoje oczekiwania gorąco zachęcamy do pozostawienia komentarza na naszej wizytówce Google. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna :)

  Jak długo trwa wymiana szybki w iPad

  Wymiana szybki w Apple iPad wymaga ogromnej precyzji i doświadczenia. Wykorzystując nowoczesny sprzęt oraz narzędzia wykonujemy naprawy na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby przeprowadzić wymianę szybki jak najszybciej. Warto jednak pamiętać, że czas realizacji usługi może być różny w zależności od modelu urządzenia oraz zakresu usterki. Mocno rozbite ekrany wymagają szczególnej ostrożności, co skutkuje wydłużeniem czasu oczekiwania. Nie mniej jednak znaczną większość napraw wykonujemy tego samego dnia.

  Dodatkowo możesz skrócić czas realizacji naprawy rezerwując wybrany termin na naszej stronie. W takim przypadku będziemy mogli uprzednio zamówić niezbędne komponenty jeśli zajdzie taka potrzeba.

  serwis apple ipad
  wymiana szybki w apple ipad

  Ile kosztuje wymiana szybki w iPad

  Jeśli zastanawiasz się ile kosztuje wymiana szybki w iPad – na naszej stronie znajdziesz aktualne ceny usług dla poszczególnych modeli tabletów. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo w celu bezpłatnej wyceny. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twój iPad wymaga wymiany szybki, odwiedź jedną z naszych placówek serwisowych. Nasi specjaliści przeprowadzą dokładna diagnozę usterki oraz zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie. Pamiętaj, że ceny będą się różnić w zależności od posiadanego urządzenia Apple iPad.

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  ikona komputera

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  ikona dostawy

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  ikona naprawy

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  ikona przesyłki

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  iPad Wymiana Szybki

  Rozbita szybka ekranu jest bardzo częstym skutkiem upadku lub przygniecenia urządzenia. Niestety taki stan potrafi znacznie utrudnić swobodne korzystanie ze sprzętu oraz niesie ze sobą ryzyko pokaleczenia. Warto wówczas rozważyć wymianę zbitej szybki w profesjonalnym serwisie Apple.

  Nasz serwis to połączenie doświadczenia i wiedzy, dzięki czemu oferujemy wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Zaufało nam już setki klientów o czym świadczą liczne komentarze na naszych wizytówkach Google. Jeśli naprawa spełni Twoje oczekiwania zachęcamy do pozostawienia opinii 🙂

  wymiana szybki w apple ipad

  Jeśli zdecydujesz się na zakup usługi wymiany szybki Apple iPad w cenie otrzymasz nową, wysokiej jakości szybkę oraz jej kompleksową wymianę. Każda naprawa wykonywana w naszym serwisie objęta jest 3-miesięczną gwarancją, dzięki czemu masz pewność, że Twój tablet będzie działał jak nowy.

  Czekamy na Twój Apple iPad w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie! Jeśli nie możesz dostarczyć go osobiście, skorzystaj z oferty naprawy wysyłkowej. Wystarczy, że wyślesz do nas swoje urządzenie, a my przeprowadzimy kompleksową naprawę. Gotowy i przetestowany iPad odeślemy na wskazany przez Ciebie adres.