Wymiana szybki iPad

Jesteś osobą zabieganą, wymagającą i szanującą swój czas? Twój iPad towarzyszy Ci w każdej chwili, a dzięki niemu masz wszystko pod kontrolą? To Twój osobisty planer i doradca?

Pęknięta szybka może skutecznie utrudnić, a nawet uniemożliwić swobodne korzystanie z urządzenia. Nasz serwis Apple dokonuje wymiany szybek i ekranów szybko i sprawnie. Przekonaj się – znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana szybki iPad

  Wymiana szybki w tablecie Apple iPad

  Tablety to urządzenia, z których bardzo chętnie korzystamy. Dzięki nim możemy pozostawać w kontakcie z bliskimi, zapewniają nam rozrywkę, przydają się w pracy czy na studiach, a także w codziennych obowiązkach. Wiele osób zastępuje komputery właśnie tabletami. Urządzeń tego typu na rynku jest wiele – każdy producent stara się udoskonalać swoje urządzenie. Jednak często przez nieuwagę możemy w szybki sposób doprowadzić do uszkodzenia tabletu. Upadek lub przygniecenie sprzętu nieraz kończą się pękniętą szybką, a czasami, nawet pomimo najlepszych zabezpieczeń, dochodzi do takich sytuacji. Gdy dojdzie do uszkodzenia szybki w tablecie, najlepiej zgłosić się do profesjonalnego serwisu, który zajmie się naprawą.

  Czy wymiana szybki w Apple iPad jest możliwa?

  To właśnie uszkodzenia mechaniczne są najczęściej spotykanymi problemami urządzeń trafiających do serwisu. Wiele osób jest wówczas przekonana, że będą zmuszone wymienić cały wyświetlacz, podczas gdy przy upadkach nie dochodzi do uszkodzeń dotyku i wyświetlacza, a jedynie szybki. Jeśli więc nie zauważasz problemów z dotykiem, a na ekranie nie pojawiają się np. rozlania, najprawdopodobniej oznacza to, że musisz jedynie wymienić szybkę. Warto mieć na uwadze, że nie w każdym modelu tabletu będzie możliwość wymiany szybki.

  Wymiana szybki Apple iPad w serwisie

  Nie ma znaczenia, jak powstało uszkodzenie w Twoim tablecie. Jeśli dotyk i wyświetlacz działają, najprostszą i jednocześnie najtańszą opcją będzie wymiana rozbitej szybki na nową. Profesjonalny serwis posiada wszystkie niezbędne, specjalistyczne narzędzia, który jest wymagany przy naprawie szybki. Wykwalifikowani pracownicy sprawią, że po naprawie Twój tablet będzie działał dokładnie tak samo, jak przed powstaniem uszkodzenia. Naprawa sprzętu pozwoli również uniknąć niepotrzebnych kosztów, które mogłyby wyniknąć z naprawy na własną rękę. W zależności od modelu tabletu, cena naprawy może się różnić. Na stronie naszego sklepu możesz sprawdzić cenę, lub zrobić to, kontaktując się z nami telefonicznie. Podana stawka dotyczy kompleksowej usługi, co znaczy, że ostateczny koszt nie wzrośnie.

  Jaki jest czas wymiany szybki Apple iPad?

  Mamy świadomość, że możesz potrzebować swojego tableta, dlatego w naszym serwisie dbamy o to, aby proces naprawy był jak najkrótszy. Jednocześnie robimy to z największą dokładnością, dbając o bezpieczeństwo urządzenia. W wielu przypadkach naprawiony sprzęt klient może odebrać jeszcze tego samego dnia. Aby mieć pewność, ile zajmie naprawa Twojego tabletu, możesz skontaktować się z nami i zapytać o dostępność części do konkretnego modelu, np. iPada.