serwis xiaomi poco f3

Serwis Xiaomi POCO F3 5G

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi POCO F3 5G? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi POCO F3 5G na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi POCO F3 5G.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi POCO F3 5G i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Xiaomi POCO F3 5G?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Xiaomi POCO F3 5G

  Specyfikacja Xiaomi POCO F3 5G

  Xiaomi POCO F3 5G określany jest często 'zabójcą flagowców'. Wszystko to za sprawą świetnej jakości wykonania, mocnych podzespołów i niskiej ceny. Smartfon posiada rewelacyjny wyświetlacz AMOLED FullHD+ o częstotliwości odświeżania 120Hz. Sercem urządzenia jest flagowy procesor Snapdragon 870 5G, wspomagany przez 8GB pamięci RAM. Ponadprzeciętność POCO F3 5G zawdzięcza także świetnym aparatom fotograficznym, z głównym 48Mpix na czele. Telefon wspiera również szybkie ładowanie 33W, a jego bateria ma pojemność 4520mAh.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi POCO F3 5G. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi POCO F3 5G

  Jeśli zdarzy Ci się rozbić przednią szybkę w twoim Xiaomi POCO F3 5G, nie zwlekaj z jej wymianą. Popękane szkło może uszkodzić wyświetlacz twojego urządzenia, co w rezultacie skończy się jego całkowitą wymianą. Wymiana szybki w naszym serwisie to proces polegający na odseparowaniu pękniętej szybki od wyświetlacza i wymiany jej na nową. Usługę oferujemy tylko wtedy, kiedy wyświetlacz jest w pełni sprawny. Natomiast, jeśli ekran ma problem z dotykiem albo widnieją na nim uszkodzenia, konieczna będzie jego wymiana. Dajemy możliwość klientowi w wyborze wyświetlacza oryginalnego lub najwyższej jakości zamiennika.

  Wymiana baterii w Xiaomi POCO F3 5G

  Problem z uszkodzoną bateria to częsty przypadek z jakim do nas przychodzicie. Do czynników negatywnie wpływających na kondycję baterii należy nadmierna eksploatacja lub używanie niesprawdzonych akcesoriów. Jeśli urządzenie pracuje o wiele krócej niż kiedyś, konieczna będzie wymiana baterii na nową. W naszym serwisie zajmiemy się twoim urządzeniem, a po godzinie będzie pracował jak nowy.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi POCO F3 5G

  Do najważniejszych zadań tylnej klapki należy ochrona smartfona oraz jego estetyka. Odpowiedzialna jest przede wszystkim za ochronę przez czynnikami zewnętrznymi takimi jak kurz i pył, odprowadza ciepło z urządzenia, a często także zapewnia wodoszczelność naszego urządzenia. W przypadku, kiedy klapka baterii w twoim Xiaomi POCO F3 5G jest uszkodzona, zalecamy jej wymianę. Poprawi to nie tylko wygląd urządzenia, ale przede wszystkim zapewni odpowiednią ochronę.

  Diagnoza telefonu Xiaomi POCO F3 5G

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo, ale nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi POCO F3 5G. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.