Serwis Samsung A54 5G

Naprawa Samsung A54 5G

Twój Samsung A54 5G uległ uszkodzeniu? Zapraszamy do naszej placówki, gdzie profesjonalnie zajmiemy się naprawą Twojego sprzętu. W naszej ofercie znajdziesz wymianę zbitej szybki, uszkodzonego wyświetlacza, zużytej baterii, pękniętej klapki, a także wiele więcej.

Nasze doświadczenie przekładamy na jakościowe wykonanie usług przy wykorzystaniu oryginalnych części zamiennych. Dodatkowo oferujemy naszym klientom 3-miesięczną gwarancje na naprawę Samsung A54 5G. Czekamy na wasze smartfony w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie.

telefon samsung a54 5g

Cennik napraw Samsung A54 5G

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A54 5G

  Zdarzyła Ci się przykra sytuacja związana z uszkodzeniem szybki w Twoim Samsung A54 5G? Serwis Pan Szybka to miejsce, w którym przywrócimy Twój smartfon do pełnej sprawności szybko i sprawnie. Proces wymiany zbitej szybki wymaga odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia dlatego warto zlecić naprawę profesjonalistom.

  Wiemy jak ważne jest czas realizacji usługi dlatego naprawę jesteśmy w stanie przeprowadzić jeszcze tego samego dnia od przyjęcia telefonu w placówce. Dodatkowo na każdą zakupioną usługę otrzymasz 3-miesiące gwarancji i wsparcie po naprawie.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A54 5G

  Wyświetlacz to podstawowoy komponent telefonu odpowiedzialny za jego prawidłowe działanie. Uszkodzenie tego elementu wiąże się z trudnościami w korzystaniu z urządzenia. Tego typu usterka różni się od rozbicia szybki tym, że zniszczeniu podlega matryca ekranu przez co pojawia się problem z prawidłowym wyświetlaniem obrazu oraz działaniem warstwy dotykowej.

  Serwis Pan Szybka oferuje kompleksową wymianę wyświetlacza w konkurencyjnych cenach. Nasi specjaliści wymienią uszkodzony ekran jeszcze tego samego dnia. Wystarczy, że zarezerwujesz wybrany termin na naszej stronie lub skontaktujesz się z placówką.

  Wymiana baterii Samsung A54 5G

  Bateria w smartfonie to istotny element pozwalający na długotrwałe korzystanie z telefonu na jednym ładowaniu. Jej uszkodzenie wiąże się niestety z wieloma problemami działania urządzenia. Najczęściej objawia się to poprzez szybkie rozładowywanie akumulatora lub nieprawidłowości w jego ładowaniu. Ignorowanie takiego stanu rzeczy może prowadzić do poważniejszych usterek jak np. spuchnięcie ogniwa, a nawet jej samozapłon.

  Serwis Pan Szybka świadczy ekspresowe usługi wymiany baterii już w 30 minut! Posiadamy niezbędne doświadczenie i narzędzia, które pozwalają na bezpieczną wymianę akumulatora w Twoim Samsung A54 5G.

  Wymiana tylnej klapki Samsung A54 5G

  Wymiana klapki w telefonie Samsung A54 5G to szybki i prosty proces, który wykonujemy od ręki po wcześniejszym umówieniu wizyty. Operacja polega na demontażu uszkodzonej pokrywy baterii i zastąpieniu jej nową. Jako profesjonalny serwis oferujemy naszym klientom najwyższej jakości oryginalne komponenty, dzięki czemu Twój Samsung A54 5G po naprawie będzie wyglądał jak nowy.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A54 5G !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.