serwis xiaomi redmi note 9

Serwis Xiaomi Redmi Note 9

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi Redmi Note 9? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Redmi Note 9 na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi Redmi Note 9.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi Redmi Note 9 i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Xiaomi Redmi Note 9?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Xiaomi Redmi Note 9

  Specyfikacja Xiaomi Redmi Note 9

  Za pracę urządzenia odpowiada ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G85 o taktowaniu aż 2,00Ghz, który bez problemu poradzi sobie nawet z obsługiwaniem bardziej wymagających aplikacji. Telefon występuje w dwóch wersjach pamięciowych. Pierwsza posiada 3 GB RAM oraz pamięć 64 GB, druga zaś 4 GB RAM i 128GB pamięci do przechowania danych. Xiaomi Redmi Note 9 został wyposażony w cztery aparaty tylne, w tym główny o matrycy 48 Mpix, pozwalająca na robienie świetnych zdjęć nawet po zmroku. Obecny w smartfonie ekran to matryca IPS o rozdzelczości 2340x1080. Całość jest chroniona szkłem Corning Gorilla Glass 5. Telefon posiada baterię o pojemności aż 5020mAh z funkcją szybkiego ładowania. Pozwala to na użytkowanie z urządzenia przez długi czas.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi Redmi Note 9. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note 9

  Najczęstszą usterką z jaką się zmagamy jest wymiana zbitej szybki. Usługa ta polega na odseparowaniu uszkodzonej szybki od wyświetlacza i montażu nowej. Nie jest to jednak możliwe w przypadku, gdy mamy do czynienia z uszkodzonym wyświetlaczem. Wtedy konieczna jest wymiana całego ekranu. W takim przypadku klient ma możliwość wyboru oryginalnego wyświetlacza lub tańszego, najwyższej jakości zamiennika.

  Wymiana baterii w Xiaomi Redmi Note 9

  Oryginalna bateria producenta powinna służyć niezadownie przez około 2 lata. Niestety zdarza się, że przez nadmierne ładowanie lub puchnięcie baterii po zalaniu, bateria w smartfonie zacznie działać nieprawidłowo. W przypadku gdy nie jesteś pewien czy bateria jest przyczyną nieprawidłowego działania telefonu - wykonamy diagnozę, aby znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi Redmi Note 9

  Uszkodzona klapka baterii w smartfonie nie tylko wygląda nieestetycznie ale także może narazić użytkownika na pokaleczenia. Korzystanie z takiego urządzenia jest również niebezpieczne dla podzespołów telefonu, które są podatne na wszelakie uszkodzenia. Dlatego też zalecamy wymianę klapki na nową, co poprawi wygląd i bezpieczeństwo smartfona.

  Diagnoza telefonu Xiaomi Redmi Note 9

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi Redmi Note 9. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.