serwis samsung s21 ultra

Serwis Samsung S21 Ultra

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy S21 Ultra? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy S21 Ultra.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung S21 Ultra?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Samsung S21 Ultra

  Specyfikacja Samsung S21 Ultra

  Samsung S21 Ultra to najmocniejszy telefon koreańskiego producenta na rynku. Godnie reprezentuje rodzinę Galaxy S21 i zachwyca użytkowników dzięki swojej niezawodnej pracy. Wyposażony jest w świetny wyświetlacz Dynamic AMOLED 6,8 cala, z odświeżaniem obrazu 120Hz. Wydajność smartfona zapewnia procesor Exynos 2100 z aż 12GB pamięci RAM oraz systemem Android 11. Samsung S21 Ultra słynie również z bardzo dobrych aparatów, z głównym obiektywem 108Mpix na czele. Telefon wspiera technologię 5G i NFC. W smartfonie zastosowano wodoodporność IP68. Za bezpieczeństwo odpowiada ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych umieszczony pod ekranem.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy S21 Ultra

  Najczęściej wykonywaną usługą w serwisach w modelu Samsung Galaxy S21 Ultra jest wymiana szybki lub wyświetlacza. O możliwości wykonania usługi decyduje rodzaj i stopień uszkodzenia. Jeżeli zniszczeniu uległ cały moduł wyświetlacza, czego przejawem może być rozlanie obrazu lub problem z jego wyświetleniem, wymiana wyświetlacza w Samsung Galaxy S21 Ultra będzie obowiązkowa. Klient do wyboru ma dwie opcje naprawy - wymiana na fabrycznie nowy wyświetlacz lub dobrej jakości odpowiednik. Jeżeli uszkodzenie jest mniej poważne i uszkodzeniu uległa jedynie warstwa ochronna do wymiany jest jedynie szybka telefonu.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy S21 Ultra

  Absolutnym minimum w użytkowaniu telefonu jest jego sprawna i ekonomiczna bateria. Od niej uzależnione jest jak długo możemy używać telefonu po jego naładowaniu. Bateria, w dopiero co kupionym telefonie, powinna działać bez zastrzeżeń przez następne dwa lata użytkowania. Niestety przez nieprawidłowe korzystanie z niej i przesadną eksploatację, do jej nieodpowiedniego funkcjonowania możemy doprowadzić znacznie wcześniej. Jeżeli problem ten będzie dotyczył Twojego telefonu dobrym rozwiązaniem będzie wymiana baterii w Samsung Galaxy S21 Ultra. Jeżeli nie masz pewności czy przyczyną nieprawidłowego funkcjonowania jest uszkodzona bateria, w naszym serwisie ustalimy to poprzez pełną diagnozę telefonu.

  Wymiana klapki baterii Samsung Galaxy S21 Ultra

  Korzystając z telefonu niezabezpieczonego etui lub pokrowcem można doprowadzić do zarysowań, a także uszkodzeń tylnej klapki w Samsung Galaxy S21 Ultra. Element ten decyduje o odpowiedniej termoregulacji i zabezpieczeniu przed pyłem i wodą. Kiedy zauważysz uszkodzeniu klapki baterii, warto rozważyć zmianę tylnej szybki na nową. Oprócz walorów wizualnych zwiększysz ochronę telefonu.

  Diagnoza telefonu Samsung Galaxy S21 Ultra

  Korzystając z telefonu, nie zawsze jesteśmy w stanie prawidłowo ocenić przyczynę nagłego pogorszenia jego funkcjonowania. W tym celu dokonuje się pełnej diagnozy telefonu Samsung Galaxy S21 Ultra. Usługę tę wykonujemy w serwisie, docierając do przyczyny nieprawidłowości. Pełna diagnoza umożliwia dokonanie wyceny naprawy oraz określenie potrzebnego czasu na jej wykonanie. Dzięki temu ocenisz czy naprawa nie przewyższy wartości telefonu.