Serwis Xiaomi Mi Mix 3

Naprawa Xiaomi Mi Mix 3

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi Mi Mix 3? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi Mi Mix 3 na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi Mi Mix 3.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi Mi Mix 3 i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

serwis xiaomi mi mix3

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Xiaomi Mi Mix 3?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Xiaomi Mi Mix 3

  Xiaomi Mi Mix 3 cechuje się odważnym designem. Wszystko to za sprawą zastosowania slidera. Wyświetlacz pozbawiony jest wysepki na przedni aparat, natomiast sam aparat wysuwa się z obudowy. Zastosowana technologia sprawia, że wyświetlacz w Xiaomi Mi Mix 3 jest niemal bezramkowy. Telefon wyposażony jest również w solidne podzespoły. Procesor Qualcomm Snapdragon 845 wspomagany układem graficznym Adreno 630 i pamięcią RAM 6GB daje świetną stabilność i wydajność urządzenia. Za wyświetlanie treści odpowiada ekran Super AMOLED 6,39″. Xiaomi Mi Mix 3 wspiera ładowanie indukcyjne oraz ładowanie Quick Charge 4+.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi Mi Mix 3. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi Mi Mix 3

  Najczęstszą naprawą, jakiej podejmujemy się w Xiaomi Mi Mix 3 jest wymiana szybki. Polega ona na odseparowaniu przedniego szkła od wyświetlacza i montażu nowego. Jest to zabieg tańszy od wymiany wyświetlacza, ale nie w każdym przypadku możliwy. Jeśli wyświetlacz w twoim smartfonie nie wyświetla treści, widnieją na nim pasy lub martwe piksele albo niepoprawnie reaguje na dotyk – konieczna będzie jego wymiana. W serwisie Pan Szybka dajemy możliwość wyboru wyświetlacza oryginalnego lub zamiennika.

  Wymiana baterii w Xiaomi Mi Mix 3

  Baterie w naszych telefonach powinny spełniać swoje zastosowanie przez pierwsze dwa lata użytkowania. Jest to podstawa w naszym urządzeniu. Niestety zdarza się, że kondycja baterii ulega spadkowi przez nieodpowiednie ładowanie lub nadmierną eksploatację. W takim przypadku zalecamy jej wymianę. Jeśli nie jesteś pewien, czy to właśnie bateria jest przyczyną problemu w twoim Xiaomi Mi Mix 3 – zapraszamy do naszego serwisu. Zdiagnozujemy problem i wykluczymy inne czynniki usterki.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi Mi Mix 3

  W przypadku, kiedy nie korzystasz z dobrze dopasowanego etui lub pokrowca, szansa na uszkodzenie tylnej klapki telefonu wzrasta. Uszkodzenie klapki baterii wygląda nieestetycznie i może doprowadzić do trwałej usterki podzespołów urządzenia. Dlatego zalecamy jej wymianę w celu uniknięcia wpływu czynników zewnętrznych takich jak kurz, pył czy woda. Poprawi to nie tylko wygląd Twojego telefonu, ale też zagwarantuje bezpieczeństwo.

  Diagnoza telefonu Xiaomi Mi Mix 3

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo, ale nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi Mi Mix 3. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Mi Mix 3 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 warszawa@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 krakow@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 gdansk@panszybka.com

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.