serwis samsung a31

Serwis Samsung A31

Serwis Samsung A31 to profesjonalne podejście do powierzonych nam napraw. Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung A31? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung A31.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung A31?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Samsung A31

  Specyfikacja Samsung A31

  Samsung Galaxy A31 to dobry smartfon ze średniej półki. Został on wyposażony w ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio o częstotliwości 2,00 GHz, razem z 4GB pamięci RAM zapewnia wysoką wydajność w najbardziej wymagających grach i aplikacjach. Ekran to popularny 6,4 calowy Super AMOLED o rozdzielczości 2400x1080 pikseli. Smartfon sprawdzi się dobrze również dla fanów fotografii. Samsung A31 posiada poczwórny aparat z tyłu. Główny obiektyw o rozdzielczości 48 Mpix, aparat makro 5 Mpix, aparat ultraszerokokątny 8 Mpix oraz aparat głębi ostrości 5 Mpix. Dodatkowo ciekawą funkcją jest inteligentne rozpoznawanie scen, dzięki czemu dobierany jest odpowiedni odcień koloru poprzez regulację nasycenia, balansu bieli i jasności. Bateria zasilająca urządzenie ma pojemność 5000 mAh, co pozwala cieszyć się korzystaniem z telefonu przez cały dzień, a możliwość szybkiego ładowania o mocy 15W zapewni błyskawiczny powrót do pracy na urządzeniu.

  W większości przypadków nasz serwis Samsung rekomenduje wymianę szybki w Samsung A31. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy A31

  Do najczęstszych napraw wykonywanych dla Samsung Galaxy A31 należy wymiana szybki lub wyświetlacza. Rodzaj usługi zależy przede wszystkim od zakresu uszkodzeń. Przykładowo jeśli w telefonie pękła jedynie warstwa ochronna wyświetlacza, wystarczy wymiana samej szybki. W drugim przypadku jeśli na ekranie pojawią się problemy z prawidłowym wyświetlaniem obrazu należy wymienić cały moduł ekranu. Obie te usługi wykonywane są przez wyspecjalizowanych serwisantów, dzięki temu masz pewność, że naprawa Twojego Samsung A31 zostanie przeprowadzona w sposób prawidłowy.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy A31

  Sprawna i wydajna bateria w smartfonie to podstawa. To od niej zależy jak długo możesz korzystać z naładowanego telefonu. W nowych modelach Samsung A31 bateria powinna działać bez zarzutu przez pierwsze dwa lata, jednak przez nadmierną eksploatację można doprowadzić do jej szybszego zużycia. Objawem tego najczęściej jest szybko rozładowująca się bateria. Jeśli nie wiesz czy przyczyną źle działającego urządzenia jest bateria czy złącze ładowania, zgłoś się do nas - wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę Samsung Galaxy A31.

  Wymiana klapki baterii Samsung A31

  Jeśli korzystasz z telefonu bez pokrowca lub odpowiednio dobranego etui, po czasie może okazać się, że tylna klapka zostanie porysowana lub co gorsza zostanie uszkodzona. Nie należy wówczas bagatelizować takiego stanu rzeczy, ze względu na to, że klapka baterii w smartfonie pełni bardzo ważną rolę w jego funkcjonowaniu. Mianowicie odpowiada ona za prawidłowe odprowadzanie ciepła z urządzenia oraz zapewnia pyło i wodoszczelność. Wymiana klapki zagwarantuje bezpieczeństwo, a dodatkowo poprawi jego estetykę.

  Diagnoza telefonu Samsung A31

  W naszym serwisie możesz wykonać pełną diagnozę Samsung Galaxy A31, dzięki czemu dowiesz się, co może być źródłem twoich problemów z urządzeniem. Wycenimy także koszty naprawy oraz czas potrzebny na jej wykonanie, dzięki czemu będziesz mógł zdecydować, czy naprawa modelu jest opłacalna.