serwis samsung s20 ultra

Serwis Samsung S20 Ultra

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy S20 Ultra? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy S20 Ultra.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung S20 Ultra?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Odwiedź najczęściej polecany Samsung S20 Ultra !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Specyfikacja Samsung S20 Ultra

  Samsung S20 Ultra to telefon o najmocniejszej specyfikacji rodziny Galaxy S20. Cechuje się sporymi rozmiarami i wagą, ale także równie dużymi możliwościami. Wyświetlacz Dynamic AMOLED wielkości 6,9 cala świetnie nadaje się do multimediów. Procesor zastosowany w smartfonie to bardzo wydajny, ośmiordzeniowy Exynos 990 wspomagany 12GB pamięci RAM oraz 128GB pamięci wewnętrznej. Atutem Samsunga S21 Ultra jest technologia 5G oraz NFC. Bateria telefonu o pojemności 5000mAh wspierana jest szybkim ładowaniem 45W oraz ładowaniem bezprzewodowym. Na pokładzie Samsunga S21 Ultra znajdziemy również 3 główne aparaty oraz jeden przedni. Do głównych obiektywów należą: 108Mpix, obiektyw ultraszerokokątny 12Mpix oraz teleobiektyw 48Mpix.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy S20 Ultra

  Korzystając z Samsunga Galaxy S20 Ultra, użytkownicy najczęściej borykają się z problemami związanymi z szybką bądź wyświetlaczem. Niezbędna jest wtedy naprawa, a nawet wymiana całego elementu. Rozlanie obrazu lub problemy z jego wyświetlaniem wskazują na uszkodzenie całego modułu wyświetlacza. W takim przypadku konieczna jest jego wymiana. Klient może wybrać oryginalny element albo zdecydować się na zamiennik. Warto dodać, że w sytuacji, gdy uszkodzona została tylko warstwa ochronna, wystarczy wymienić samą szybkę. Pomimo, że to tańsze rozwiązanie, to w zupełności powinno rozwiązać problem.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy S20 Ultra

  Jeżeli nie chcemy ładować telefonu kilka razy dziennie, to musimy zadbać o stan baterii. Zdarza się, że ta niezwykle ważna część telefonu działa bez zarzutu nawet dwa lata, aczkolwiek często ulega uszkodzeniu wcześniej. Przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być różne. Wpływ na to ma chociażby nadmierna eksploatacja urządzenia. Rekomendujemy zwrócenie się do nas z problemem. Wykonamy diagnozę, dzięki czemu będziesz miał pewność, czy źródłem kłopotu na pewno jest bateria - jeżeli tak, należy ją wymienić.

  Wymiana klapki baterii Samsung Galaxy S20 Ultra

  Zazwyczaj dba się o przód telefonu, ale tył jest równie ważny. Klapkę można łatwo porysować i uszkodzić. Najlepiej wtedy dokonać jej wymiany, ponieważ nie chodzi tu tylko o walory wizualne. Odpowiada ona też za wodoodporność smartfona oraz odprowadzanie ciepła. Telefon powinien mieć więc zawsze sprawną tylną klapkę.

  Diagnoza telefonu Samsung Galaxy S20 Ultra

  Nie zawsze można stwierdzić od razu, co dzieje się z telefonem. W takich przypadkach przyjdź do nas, a my wykonamy profesjonalną diagnozę. Przeprowadzimy szczegółowe poszukiwania źródła problemu. Po jego znalezieniu przedstawimy Ci dokładnie, co się stało, a następnie wycenimy koszty naprawy. Dzięki temu otrzymasz jasny pogląd sytuacji i będziesz mógł podjąć ostateczną decyzję dotyczącą twojego Samsunga Galaxy S20 Ultra.