Serwis Samsung S20 Ultra

Naprawa Samsung S20 Ultra

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług serwisu Pan Szybka. Specjalizujemy się w naprawie telefonu Samsung S20 Ultra. Nie straszne nam uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku upadku oraz specjalistyczne naprawy układów płyty głównej. Jeśli Twój smartfon miał kontakt z cieczą, również chętnie pomożemy i przeprowadzimy kompleksową diagnozę oraz czyszczenie po zalaniu.

serwis samsung s20 ultra

Cennik napraw Samsung S20 Ultra

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki S20 Ultra

  Flagowe modele Samsunga wyróżniają się wysoką jakością materiałów wykorzystywanych do ochrony wyświetlacza. Niestety, nawet szkło Gorilla Glass nie zawsze wystarczy przy niespodziewanym upadku telefonu. Uszkodzeniu zostaje najczęściej szyba wyświetlacza, która nie wymieniona może spowodować uszkodzenia na matrycy ekranu.

  Jeśli nie masz pewności co do zakresu uszkodzenia, zgłoś się do nas na bezpłatną diagnozę. Usługa wymiana szybki w Samsungu S20 Ultra przywróci twojemu wygląd i bezpieczeństwo sprzed uszkodzenia. Dodatkowo, koszt wymiany szybki jest tańszy względem wymiany całego modułu wyświetlacza, dlatego warto zgłosić się na naprawę przed wystąpieniem dodatkowych uszkodzeń.

  Wymiana wyświetlacza Samsung S20 Ultra

  Korzystając z Samsunga Galaxy S20 Ultrawyświetlaczem. Niezbędna jest wtedy naprawa, a nawet wymiana całego elementu. Rozlanie obrazu lub problemy z jego wyświetlaniem wskazują na uszkodzenie całego modułu wyświetlacza. W takim przypadku konieczna jest jego wymiana. Klient może wybrać oryginalny element.

  W serwisie Pan Szybka korzystamy wyłącznie z oryginalnych wyświetlaczy, co przekłada się na jakość i szybkość realizacji usługi. Oryginalne ekrany niwelują również pojawianie się dodatkowych problemów w przyszłości. Decydując się na wymianę wyświetlacza Samsung S20 Ultra, zyskujesz od nas 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana baterii Samsung S20 Ultra

  Jeżeli nie chcemy ładować telefonu kilka razy dziennie, to musimy zadbać o stan baterii. Zdarza się, że ta niezwykle ważna część telefonu działa bez zarzutu nawet dwa lata, aczkolwiek często ulega uszkodzeniu wcześniej. Przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być różne. Wpływ na to ma chociażby nadmierna eksploatacja urządzenia. Rekomendujemy zwrócenie się do nas z problemem. Wykonamy diagnozę, dzięki czemu będziesz miał pewność, czy źródłem kłopotu na pewno jest bateria – jeżeli tak, należy ją wymienić.

  Wymiana klapki baterii Samsung S20 Ultra

  Szklana klapka Samsunga S20 Ultra dodaje urządzeniu elegancki wygląd. Zdarza się niestety, że upadek może spowodować jej uszkodzenie, co przekłada się na utratę wodoszczelności oraz pyłoszczelności, a także na bezpieczeństwo komponentów wewnętrznych. Zdarza się również, że uszkodzeniu ulega wysepka chroniąca aparaty.

  Usługa wymiany klapki baterii w Samsungu S20 Ultra obejmuje wymianę całego tylnego modułu, w tym oczka aparatu. Naprawa w serwisie Pan Szybka zajmuje naszym serwisantom niecałe 30 minut. Z uwagi na oryginalność montowanych części, klapka będzie dopasowana, co zapewni jak najlepszą szczelność smartfona.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung S20 Ultra !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.