Serwis Samsung S9

Naprawa Samsung S9

Samsung S9 wymaga specjalistycznej naprawy? Nie trać czasu, zaufaj Pan Szybka! Nasz serwis to miejsce, gdzie błyskawicznie naprawimy Twój smartfon. Zapewniamy kompleksową gamę usług, które przywrócą Twój telefon do pełnej funkcjonalności.

Dodatkowo, jeśli Twój smartfon miał kontakt z wodą, mamy na to rozwiązanie! Nasze usługi naprawy po zalaniu, pozwolą Ci wrócić do codziennego korzystania z urządzenia bez żadnych przeszkód.

serwis samsung s9 plus

Cennik napraw Samsung S9

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung S9

  Jedną z najczęściej wykonywanych napraw w serwisach pogwarancyjnych Samsung jest wymiana zbitej szybki. Usługa polega na odseparowaniu warstwy szybki od wyświetlacza, dzięki czemu zachowujemy oryginalnie wstawiony ekran urząddzenia. Tego typu działania powinny być wykonywane przez wykwalifikowanych serwisantów ponieważ istnieje wysokie ryzyko uszkodzenia matrycy telefonu.

  Profesjonalny serwis Pan Szybka gwarantuje szybkie i jakościowe wykonanie wymiany szybki w Samsung S9. Aby smartfon działał tak jak powinien korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych komponentów najwyższej jakości.

  Wymiana wyświetlacza Samsung S9

  Jeśli Twój smartfon po upadku przestał wyświetlać obraz, może to oznaczać, że potrzebujesz profesjonalnej wymiany ekranu w Samsung S9. Rezerwując termin naprawy w naszej placówce masz pewność, że naprawa zostanie wykonana jeszcze tego samego dnia. W ofercie znajdziesz wyłącznie oryginalne wyświetlacze marki Samsung, dzięki czemu po naprawie Twój smartfon będzie w 100% sprawny.

  Wymiana baterii Samsung S9

  Podstawą każdego telefonu jest sprawna i wydajna bateria. Jej uszkodzenie może powodować wiele problemów z funkcjonowaniem urządzenia, a nawet uniemożliwić jego jakiekolwiek działanie. Warto rozważyć wymianę baterii już przy pierwszych objawach wskazujących, że coś jest nie tak. Skontaktuj się z nami, a my wymienimy uszkodzoną baterię już w 30 minut. Nie musisz obawiać się o trwałość nowego akumulatora ponieważ stosujemy tylko sprawdzone, oryginalne baterie.

  Wymiana tylnej klapki Samsung S9

  Szklane plecki zastosowane w modelu Samsung S9 często ulegają pęknięciom podczas upadku. Z pomocą przychodzi serwis Pan Szybka, który szybko i sprawnie wymieni rozbitą klapkę na nową. Pozwoli to przywrócić estetyczny wygląd smartfona oraz zwiększy ochronę przed dodatkowymi usterkami podzespołów. Aby zpawnić Ci jak najlepszą jakość usługi, podczas naprawy stosujemy wyłącznie oryginalne klapki dla telefonów marki Samsung.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung S9 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.