serwis samsung note 10 lite

Serwis Samsung Note 10 Lite

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy Note 10 Lite? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy Note 10 Lite.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung Note 10 Lite?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Samsung Note 10 Lite

  Specyfikacja Samsung Galaxy Note 10 Lite

  Wyświetlacz w Samsung Galaxy Note 10 Lite wykonany jest w technologii Super AMOLED o rozdzielczości Full HD+. Duży ekran o przekątnej 6,7 cala zapewnia komfortowe korzystanie z urządzenia. Jednostką napędzającą Note 10 Lite jest ośmiordzeniowy procesor Exynos 9810, działający z częstotliwością 2,70 GHz. W połączeniu z 6GB pamięci RAM, smartfon oferuje szybką i efektywną pracę. Bateria urządzenia posiada pojemność 4500mAh oraz funkcję szybkiego ładowania 25W. Jedna godzina ładowania wystarczy, by urządzenie działało przez cały dzień. Na tyle telefonu znajduje się potrójny aparat z głównym obiektywem o matrycy 12 Mpix o rozdzielczości 4032x3024 pikseli. Dzięki takim komponentom smartfom umożliwia tworzenie świetnych zdjęć nawet w ciemnych miejscach.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy Note 10 Lite

  Jedną z częściej wykonywanych napraw w telefonie Samsung Galaxy Note 10 Lite jest wymiana szybki lub wyświetlacza. Zdarza się, że uszkodzenie jest tak poważne, że naprawa wymaga całkowitej wymiany w wyświetlacza. W przypadku, jeżeli serwisant stwierdzi, że doszło do awarii modułu wyświetlacza, co objawia się problemami z prawidłowym wyświetlaniem obrazu lub charakterystycznym rozdaniem, należy przeprowadzić wymianę wyświetlacza. W zależności od preferencji i możliwości finansowych możesz zdecydować się na zakup oryginalnego wyświetlacza lub sięgnąć po dobrej jakości zamiennik. Części zamienne charakteryzują się analogicznymi właściwościami co oryginały, dlatego większość użytkowników zdecyduje się na budżetowe rozwiązania. W sytuacji, kiedy uszkodzeniu ulegnie wyłącznie warstwa ochronna, nie musisz wymieniać całego wyświetlacza, a jedynie dokonać wymiany szybki. Cena za usługę w przypadku modelu Samsung Galaxy Note 10 Lite waha się w granicach od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

  Wymiana baterii w  Samsung Galaxy Note 10 Lite

  Każdy użytkownik smartfona wie, że podstawowym czynnikiem determinującym funkcjonalność smartfona jest sprawna i długo działająca bateria. Jeżeli zauważysz, że telefon coraz szybciej się rozładowuje i stale musisz podłączać go do powerbanka, warto zdecydować się na wymianę baterii. Powody, przez które telefon krótko trzyma baterie, są zróżnicowane. Najczęstszym z nich jest nadmierna eksploatacja. Jeżeli użytkujesz telefon przez długie godziny dziennie, ściągasz energochłonne aplikacje i zapominasz o włączanie trybu oszczędzania baterii, możesz spodziewać się szybkiego wyczerpywanie akumulatora. Korzystając z usług profesjonalnego serwisu szybko przewrócisz swój Samsung Galaxy Note 10 Lite do oryginalnego stanu i będziesz mógł cieszyć się pojemną baterią. Jeżeli twój telefon nie działa prawidłowo, nie zwlekaj, jak najszybciej udaj się do serwisu i przeprowadź profesjonalną wycenę niezbędnych prac naprawczych.

  Wymiana klapki baterii w Samsung Galaxy Note 10 Lite

  Jeśli nie korzystasz z etui lub posiadasz źle dobrany pokrowiec, może się okazać, że klapka zostanie porysowana lub w gorszym wypadku - uszkodzona. Tylna klapka wbrew pozorom ma bardzo ważne zadanie. Odpowiada ona za odpowiednią cyrkulację ciepła w urządzeniu oraz chroni Note 10 Lite przed dostawaniem się wody i pyłu do wnętrza telefonu, co mogłoby skutkować uszkodzeniem podzespołów. Dlatego też, w przypadku uszkodzenia klapki zalecamy wymianę na nową.

  Diagnoza telefonu Samsung Note 10 Lite

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo, ale nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Samsung Galaxy Note 10 Lite. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.