serwis samsung s6 edge plus

Serwis Samsung S6 Edge Plus

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy S6 Edge Plus? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy S6 Edge Plus.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung S6 Edge Plus?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Samsung S6 Edge Plus

  Specyfikacja Samsung Galaxy S6 Edge Plus

  Samsung S6 Edge Plus dostępny jest w dwóch wariantach pamięciowych: 32GB oraz 64GB pamięci do przechowywania danych. Niestety brak tutaj slotu na kartę microSD. Jednostka napędzająca telefon to ośmiordzeniowy procesor Exynos 7420 o częstotliwości 2,10 GHz. Za czas pracy urządzenia odpowiada bateria o pojemności 3000mAh. Wyświetlacz zastosowany w S6 Edge Plus to 5,70 calowy Super AMOLED o rozdzielczości 2560x1440 pikseli. Smartfon oferuje również robienie świetnych zdjęć. Główny obiektyw posiada matrycę 16 Mpix o rozdzielczości 5312x2988 pikseli.

  Wymiana wyświetlacza lub szybki w telefonie Samsung Galaxy S6 Edge Plus

  Najczęstszymi uszkodzeniami, które są naprawiane w Samsungu Galaxy S6 Edge Plus dotyczą problemów z wyświetlaczem telefonu lub szybki. Rodzaj usługi zależy przede wszystkim od stopnia powstałych uszkodzeń. Jeśli doszło do uszkodzenia całego wyświetlacza, co często możemy rozpoznać przez pojawiające się problemy z wyświetlaniem treści lub rozlaniami ekranu, naprawa będzie obejmowała wymianę wyświetlacza w Samsung Galaxy S6 Edge Plus. Właściciel może wybrać, czy chce wymienić wyświetlacz na oryginalny, czy może decyduje się na zamiennik dobrej jakości. Jeśli z kolei doszło do uszkodzenia warstwy ochronnej, wystarczy jedynie wymiana szybki, która jest zdecydowanie tańszą opcją.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy S6 Edge Plus

  Podstawowym elementem w telefonie jest wydajna i sprawna bateria. Im lepsza jest jej kondycja, tym dłużej będziemy mogli używać telefonu bez konieczności ładowania. W przypadku nowych telefonów bateria powinna być wydajna przynajmniej przez 2 lata. Jeśli jednak niewłaściwie lub też nadmiernie ją eksploatujemy, możemy się spodziewać, że jej kondycja będzie spadać dużo szybciej. Jeśli zauważysz niepokojące sygnały, które mogą wskazywać na nieprawidłowe działanie baterii w telefonie Samsung Galaxy S6 Edge Plus, rozważ jej wymianę. W przypadku braku pewności, czy problemem jest bateria, możesz wykonać u nas diagnostykę w kierunku wykrycia źródła problemu.

  Wymiana klapki baterii w Samsungu Galaxy S6 Edge Plus

  Pamiętaj, że dobrze dopasowane etui lub pokrowiec może ochronić telefon przez różnymi uszkodzeniami, np. porysowaniem. W przypadku braku takich zabezpieczeń może dojść nawet do uszkodzenia tylnej klapki Samsunga Galaxy S6 Edge Plus, która odpowiedzialna jest za wodoszczelność oraz odprowadzanie ciepła i pyłów. Jeśli dojdzie do jej uszkodzenia, zalecana jest wymiana. Będzie to miało wpływ na poprawę przede wszystkim bezpieczeństwa, ale i wyglądu telefonu.

  Diagnoza Samsung Galaxy S6 Edge Plus

  Nie wiesz, gdzie leży przyczyna nieprawidłowego działania Twojego telefonu? Zgłoś się do nas w celu wykonania niezbędnej diagnostyki i weryfikacji wszystkich podzespołów telefonu Samsung Galaxy S6 Edge Plus. Pozwoli nam to na określenie kosztów i czasu naprawy.