Wymiana szybki Samsung

Wymiana szybki w telefonie Samsung to doskonały sposób na odświeżenie Twojego urządzenia w przypadku rozbicia i przywrócenie mu pierwotnej sprawności. Nowa szybka pozwoli na poprawę jakości wyświetlanego obrazu oraz zapobiegnie dalszym uszkodzeniom wyświetlacza.

Wykorzystując jakościowe komponenty oraz nowoczesny sprzęt serwisowy, wykonamy bezpieczną wymianę szybki w Twoim telefonie. Przekazując smartfon do naszego serwisu masz pewność, że rozbita szybka w Samsung zostanie naprawiona zgodnie z najwyższymi standardami.

Nie czekaj i umów się na wymianę szybki już dziś. Rezerwacji dokonasz na naszej stronie lub kontaktując się z wybranym serwisem.

Cennik wymiany szybki w telefonie Samsung

Wybierz model Twojego urządzenia.

Samsung S Samsung S
Samsung A Samsung A
Samsung M Samsung M
Samsung J Samsung J
Samsung Note Samsung Note

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Naprawa Samsung, iPhone, iPad , Apple Watch, Xiaomi - Pan Szybka Serwis

  Jak sprawimy, że Twój Smartfon będzie jak nowo narodzony?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  W celu wykonania wymiany szybki w telefonie Samsung należy przejść kilka kroków. Pierwszym z nich jest weryfikacja usterki oraz sprawdzenie, czy wymiana szybki jest możliwa. Warto pamiętać, że kluczowym warunkiem jest prawidłowe działanie wyświetlacza. Jeśli ekran został uszkodzony podczas upadku, wymiana samej szybki może okazać się niewystarczająca. Po sprawdzeniu możliwości przeprowadzenia usługi, urządzenie zostaje zarejestrowane w serwisie, a na jego podstawie sporządzana jest karta przyjęcia. W dokumentacji znajdują się koszty naprawy oraz szacunkowy czas realizacji usługi.

  2. Wymiana szybki w telefonie Samsung

  Wymiana szybki w telefonie Samsung jest procesem wymagającym ogromnej precyzji oraz doświadczenia ze względu na wysokie ryzyko uszkodzenia innych komponentów znajdujących się wewnątrz urządzenia. Dlatego warto zaufać specjalistom, którzy wykonują ten rodzaj usługi na co dzień. W pierwszej kolejności należy zdemontować ekran urządzenia oraz przygotować go do wymiany szybki. Uszkodzoną szybkę ostrożnie usuwamy, aby nie uszkodzić ekranu, a następnie zastępujemy ją nową. Zregenerowany wyświetlacz możemy zamontować z powrotem w telefonie.

  3. Testowanie i odbiór urządzenia

  Po wykonaniu naprawy telefonu Samsung przeprowadzamy szereg testów, aby zweryfikować poprawność działania urządzenia. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie elementy działają tak, jak powinny. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, zostaniesz poinformowany o możliwości odbioru smartfona. Dodatkowo chcemy zapewnić naszym klientom pewność co do jakości naszych usług. Dlatego, na każdą usługę wymiany szybki udzielamy 3-miesięczną gwarancję oraz zapewniamy wsparcie serwisowe w przyszłości.

  4. Pamiętaj o pozostawieniu opinii

  Jesteśmy zawsze zadowoleni, gdy nasza praca przynosi korzyść dla naszych klientów. Dlatego, jeśli naprawa Twojego telefonu spełni Twoje oczekiwania, zachęcamy do pozostawienia opini na naszej wizytówce Google. Bardzo cenimy sobię każdy komentarz :)

  wymiana szybki w telefonie samsung

  Wymiana szybki Samsung

  Jeśli przytrafiła Ci sie przykra sytuacja, w wyniku której doszło do uszkodzenia szybki w telefonie Samsung, wizyta w profesjonalnym serwisie będzie nieunikniona. Serwis Pan Szybka to idealne miejsce, w którym szybko i sprawnie naprawimy Twoje urządzenie. Wymiana szybki Samsung to usługa, którą opanowaliśmy do perfekcji! Bogate wyposażenie oraz wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować naprawy na najwyższym poziomie. Cały proces trwa zaledwie kilka godzin, dzięki czemu klient może odebrać swój smartfon jeszcze tego samego dnia. Chcąc skrócić czas oczekiwania klienta na swoje urządzenie oraz czas wymiany rozbitej szybki Samsung, wyposażamy swoje serwisy w części zamienne do większości modeli telefonów Samsung.

  Wymiana szybki Samsung – na czym polega?

  Proces regeneracji ekranu rozpoczynamy od rozłożenia telefonu, a następnie ostrożnego demontażu uszkodzonej szybki Samsung. Ważne, aby stłuczone kawałki szkła nie uszkodziły oryginalnego wyświetlacza telefonu. Po poprawnym demontażu dokładnie czyścimy wyświetlacz z pozostałości kleju, a następnie montujemy nową szybkę i składamy całe urządzenie. Ostatnim etapem jest dokładna weryfikacja telefonu pod kątem prawidłowego działania matrycy oraz funkcji dotykowej. Tak naprawiony sprzęt możesz odebrać osobiście lub poprosić o jego wysyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Korzystając z usług naszego serwisu otrzymasz 3-miesięczne wsparcie gwarancyjne!

  wymiana szybki w serwisie pan szybka
  wymiana szybki w serwisie samsung

  Czy warto wymienić szybkę w telefonie Samsung?

  Telefony to nieodłączna część naszego życia prywatnego i biznesowego. Jakiekolwiek nieprawidłowe działanie smartfona może utrudnić nam nie tylko korzystanie z mediów, ale także pracę. Odpowiadając na pytanie, czy warto – zdecydowanie TAK!

  Usługa wymiany szybki w Samsungu to przede wszystkim tańsza usługa od wymiany wyświetlacza, ponieważ nie ma potrzeby montażu nowego ekranu, a jedynie szyby ochronnej, którą rozwiąże problem ze zbitą szybką Samsung. Umawiając się na wizytę w serwisie Pan Szybka masz pewność, że naprawa zostanie potraktowana priorytetowo!

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  ikona komputera

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  ikona dostawy

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  ikona naprawy

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  ikona przesyłki

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Czy wymiana szybki w telefonie Samsung wystarczy?

  Specyfiką wymiany szybki w telefonie Samsung jest fakt, że oryginalny wyświetlacz musi być w pełni sprawny, aby wykonać usługę. Dlatego przed oddaniem telefonu do serwisu należy dokładnie przetestować telefon pod względem działania funkcji dotykowej oraz wykluczyć występowanie martwych pikseli lub kolorowych pasów na ekranie.

  Jeśli po weryfikacji nie masz pewności co do poprawnego działania ekranu, możesz zgłosić się do nas w celu bezpłatnej diagnozy . Przedstawimy Ci kosztorys adekwatny do zakresu uszkodzenia i wymiany zbitej szybki Samsung.

  wymiana szybki w telefonie samsung

  W serwisie Pan Szybka wprowadziliśmy możliwość naprawy wysyłkowej . Jeśli nie możesz zwrócić się do nas bezpośrednio w serwisie stacjonarnym, masz możliwość wysyłki telefonu pod wybrany przez Ciebie adres. Wymiana szybki w telefonie Samsung odbędzie się w równie krótkim czasie!

  Po przeprowadzonej przez nas profesjonalnej naprawie wymiany szybki Samsung otrzymasz 3 miesięczną gwarancję oraz dożywotnie wsparcie przy następnych usterkach! Dla stałych klientów cena początkowa zawsze zostaje obniżona o dodatkowy rabat na usługi.