Wymiana szybki Samsung

Jesteś osobą zabieganą, wymagającą i szanującą swój czas? Twój Samsung towarzyszy Ci w każdej chwili, a dzięki niemu masz wszystko pod kontrolą? To Twój osobisty planer i doradca?

Pęknięta szybka może skutecznie utrudnić, a nawet uniemożliwić swobodne korzystanie z urządzenia. Nasz serwis Samsung dokonuje wymiany szybek i ekranów szybko i sprawnie. Przekonaj się – znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Wymiana szybki Samsung

  Wymiana uszkodzonej szybki w telefonie Samsung

  Obecnie smartfon jest czymś w rodzaju podręcznego narzędzia. Służy do zabawy, utrzymywania kontaktu z bliskimi oraz ułatwia dostęp do wiedzy. bez smartfona trudno dziś wyobrazić sobie pracę czy naukę, ale jednocześnie urządzenia te nie są niezniszczalne. Producenci starają się uodparniać smartfony na różnorakie zdarzenia, lecz niestety nie jest to wykonalne. Upadek telefonu lub przygniecenie przez inny cięższy przedmiot kończy się najczęściej pękniętą szybką wyświetlacza. Nawet najlepsza ochrona i stosowanie pokrowców, nie do końca potrafią uchronić smartfon przed uszkodzeniem, a wtedy warto skorzystać z usług serwisu, który szybko wymieni uszkodzoną szybkę na nową.

  Czy wymiana szybki w telefonie marki Samsung jest możliwa?

  Telefony najczęściej trafiają do serwisu właśnie ze względu na uszkodzenia mechaniczne powstające przez upuszczenie albo przez przygniecenie smartfona. Użytkownicy często wymieniają wówczas cały wyświetlacz, ponieważ w większości nie wiedzą, że ten moduł w smartfonie zbudowany jest nie tylko z wyświetlacza, ale również z dotyku oraz szybki. Uderzenie telefonu o ziemie często powoduje jedynie zbicie szybki i jeśli wyświetlacz i dotyk działają bez zarzutu, wymienić należy jedynie szybkę. Prawdą jest jednak, że nie w każdym telefonie jest to możliwe.

  Wymiana szybki w serwisie telefonów Samsung

  Gdy w wyniku upadku bądź przygniecenia została zbita szybka w smartfonie, ale dotyk i wyświetlacz są sprawne, w specjalistycznym serwisie warto wówczas wymienić jedynie szybkę. Profesjonalny serwis posiada specjalistyczny sprzęt oraz personel, który umożliwia tego typu naprawy. Wymiana szybki w serwisie daje gwarancje na sprawność telefonu na poziomie przed wypadkowym.

  Ile trwa wymiana szybki w smartfonie?

  Doskonale rozumiemy, jak ciężko Ci będzie rozstać się ze swoim smartfonem, dlatego zawsze staramy się wykonywać naprawy szybko, ale zachowując pełen profesjonalizm. Tutaj niezbędna jest precyzja, aby podczas wymiany szybki nie doszło do uszkodzenia wyświetlacza. Zachowując daleko posuniętą ostrożność, staramy się jednak dokonywać wymiany szybki jeszcze w dniu otrzymania telefonu do naprawy. Warto przy tym, abyś dopytał nas o termin wykonania naprawy oraz o dostępność części do Twojego smartfona.

  Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie Samsung?

  Koszt wymiany szybki zależy nie tylko od naszej pracy, ale również od modelu Twojego telefonu. Cennik naszych usług znajduje się na stronie internetowej serwisu. Możesz również bezpośrednio się skontaktować z naszym serwisem. Ceny podajemy bardzo czytelnie i dotyczą one kompleksowej obsługi wymiany szybki wraz z cenami niezbędnych części. Nie musisz się martwić o naliczenie dodatkowych kosztów.