Wymiana szybki Samsung

Telefony Samsung są jednymi z najchętniej wybieranych wśród wszystkich marek smartfonów. Wyróżniają się przejrzystym interfejsem, doskonałym aparatem, świetnym wyświetlaczem oraz nowoczesnym, lecz zarazem prostym wyglądem. Wszystkie te cechy sprawiają, że telefony Samsung wybierane są do codziennego użytku, jak i jako telefon służący do pracy. Bez smartfona nie wyobrażamy sobie już swojego dnia. Dzięki niemu możemy kontaktować się z bliskimi, relaksować się czy pracować. Z tego powodu telefon narażony jest na wypadki, które mogą go uszkodzić. Najczęściej uszkodzony zostaje wyświetlacz, który znacząco utrudnia korzystanie z telefonu lub go całkowicie uniemożliwia. Nasz serwis telefonów umożliwia naprawę ekranu, który pozwoli na długo cieszyć ci się swoim telefonem.

Czy warto reperować szybkę w Samsungu?

Uszkodzony wyświetlacz w telefonie to bardzo częsta awaria, która spotyka większość użytkowników telefonów z dotykowym ekranem. Najczęściej spowodowana jest upadkiem telefonu na twarde podłoże.

Efektem jest potłuczona szybka, utrudniająca widoczność na ekranie swojego smartfona, która w niektórych sytuacjach sprawia, że telefon całkowicie się wyłącza.

Nowe egzemplarze telefonów Samsung to koszt kilku tysięcy, co niewątpliwie nie jest małym wydatkiem. Wiele osób, których spotyka przykra sytuacja ze zbitą szybką w telefonie Samsung, zastanawia się, czy lepiej jest kupić nowe urządzenie, czy skorzystać z naprawy telefonu.

Okazuje się, że wymiana szybki w telefonie Samsung jest doskonałym rozwiązaniem. Nasz serwis smartfonów  podejmuje się zarówno naprawy wyświetlacza, jak i jedynie wymiany szybki w telefonie Samsung.

To, co wyróżnia nasz serwis na tle innych to fakt, że pracujemy jedynie na oryginalnych częściach i wysokiej jakości zamiennikach, które gwarantują, że telefon może posłużyć przez wiele kolejnych lat. W naszym serwisie nie ma miejsca na używanie tanich zamienników, które wpływają negatywnie na pracę całego telefonu.

Oddając swój smartfon do naszego serwisu, masz pewność, że wykwalifikowani i doświadczeni serwisanci dokonają wszelkich starań, by twój telefon Samsung był jak nowy. Do każdej naprawy telefonu podchodzimy indywidualnie, sprawiając, że świadczone przez nas naprawy wyświetlacza są na najwyższym poziomie.

 

Wybierz model Twojego urządzenia.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Wymiana szybki Samsung

  Jaki jest koszt wymiany wyświetlacza i szybki?

  To, co zazwyczaj przekonuje użytkowników smartfonów do skorzystania z naszych usług i podjęcia się naprawy wyświetlacza i wymiany zbitej szybki, jest korzystna cena w porównaniu do zakupu nowego telefonu.

  Decydując się na naprawę swojego telefonu Samsung oszczędzasz sporą sumę pieniędzy. Wymiana szybki i wyświetlacza, która uwzględnia jedynie oryginalny wyświetlacz lub wysokiej jakości zamiennik, nie przekracza 1/4 ceny nowego smartfona.

  W sytuacji, kiedy twój Samsung ma uszkodzoną jedynie wierzchnią warstwę i nie dostrzegasz, by pęknięcie było głębokie i obejmowało ekran, wystarczy sama wymiana szybki.

  Jeżeli jednak twój telefon jest mocno uszkodzony i nie reaguje na dotyk, rozwiązaniem jest wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung. Decydując się na wymianę wyświetlacza lub szybki, możesz liczyć na fachowe doradztwo naszej załogi.

   

  Telefon możesz naprawić w naszych punktach stacjonarnych lub skorzystać w opcji wysyłki

  Cena wymiany wyświetlacza lub naprawy zbitej szybki w telefonie Samsung zależy od jego modelu. Wszystkie ceny dostępne są na naszej stronie internetowej. Finalna cena usługi zależy także od rodzaju części, na jaką się zdecydujesz. Możesz wybrać oryginalną część lub doskonałej jakości zamiennik.

   

  Ile trwa wymiana szybki w telefonach Samsung?

  Naprawy w naszym serwisie są wykonywane przez doświadczonych serwisantów, którzy robią wszystko, by użytkownik jak najszybciej mógł cieszyć się z powrotem swoim smartfonem. Usługi w naszym serwisie wykonywane są w ekspresowym tempie.

  Oddając smartfon do naszego punktu stacjonarnego, w większości przypadków naprawa jest wykonywana od ręki. Oznacza to, że nie musisz się rozstawać ze swoim telefonem. Czas wymiany zbitej szybki czy potłuczonego ekranu wynosi około 60 minut.

  Jeżeli w twoim mieście nie ma naszego oddziału, możesz wysłać do nas swój telefonu kurierem, a my natychmiast podejmiemy się wymiany zbitej szybki. Nasza załoga zaraz po otrzymaniu przesyłki, nadanej za pośrednictwem firmy kurierskiej od razu przystępuje do naprawy uszkodzenia. Naprawiony telefon w kilka dni trafia z powrotem pod twój adres.

  Nie musisz obawiać się o swój smartfon. Zawsze starannie go zabezpieczamy i pakujemy, aby był całkowicie bezpieczny w podróży.

  Każda świadczona przez nas usługa, taka jak wymiana szybki czy wyświetlacza, objęta jest trzymiesięczną gwarancją. Z nami wymiana zbitej szybki jest szybka i skuteczna.