Serwis Samsung A6

Naprawa Samsung A6

Przykra sytuacja z uszkodzeniem Twojego Samsung Galaxy A6? Serwis Pan Szybka służy pomocą w każdym przypadku. Nie ważne czy masz styczność z rozbitą szybką, uszkodzonym wyświetlaczem czy zużytą baterią, nasi specjaliści zweryfikują zakres usterki oraz przedstawią atrakcyjny koszt naprawy.

Aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usługi, oferujemy oryginalne komponenty i profesjonalną naprawę. Dodatkowo otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji na każdą wykonywaną usługę oraz wsparcie serwisowe po naprawie.

serwis samsung a6

Cennik napraw Samsung A6

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki w Samsung A6

  Rozbicie szybki to najczęstsza usterka wynikająca z nieszczęśliwego upadku lub przygniecenia urządzenia. Nasz serwis oferuje profesjonalne podejście do każdej naprawy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój Samsung A6 po naprawie będzie w pełni sprawny.

  Proces wymiany szybki polega na separacji warstw ekranu, co sprawia, że zachowujemy oryginalny wyświetlacz urządzenia, a usługa jest znacznie tańsza od wymiany całego kompletu ekranu. Aby zapewnić najlepszą jakość naprawy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych szybek zmiennych, na które oferujemy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana wyświetlacza w Samsung A6

  Usługę wymiany wyświetlacza realizujemy w momencie uszkodzenia matrycy ekranu lub warstwy dotykowej. Tego typu usterka znacząco ogranicza korzystanie z telefonu, a nawet potrafi je uniemożliwić. Aby przywrócić swojemu Samsung A6 pełną sprawność i swobode z użytkownania, zachęcamy do zakupu naszej usługi wymiany ekranu.

  Do naprawy stosujemy wyłącznie oryginalne wyświetlacze marki Samsung, dzięki czemu smartfon będzie działał jak nowy. Warto również pamiętać, że jako profesjonalny serwis oferujemy naszym klientom 3 miesiące gwarancji na wykonane usługi i pełne wsparcie serwisowe.

  Wymiana baterii w Samsung A6

  Sprawna bateria to ważny element całości nowoczesnych smartfonów. To właśnie od niej zależy jak długo będziemy mogli krzystać z urządzenia na jednym ładowaniu. Zużywanie się kondycji akumulatora to naturalny proces eksploatacji. Ogniwa wymagają wymiany zazwyczaj po około 2 latach użytkowania telefonu.

  Nasza placówka oferuje szybką i sprawną wymianę baterii w Samsung A6. Każdą naprawę realizujemy przy pomocy oryginalnych ogniw, zapewniając naszym klientom najwyższą jakość usługi.

  Wymiana tylnej klapki w Samsung A6

  Głównym zadaniem tylnej klapki w telefonie jest zapewnienie szczelności urządzenia. Uszkodzenie tego elementu powoduje, że smartfon jest znacznie podatny na powstawanie usterek podzespołów oraz zalania cieczą.

  Aby zabezpieczyć smartfon przed rozwojem uszkodzeń zaleca się wymianę klapki w profesjonalnym serwisie. Nasza placówka posiada niezbędne narzędzia oraz praktyczne doświadczenie aby przeprowadzić usługę na najwyższym poziomie.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A6 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.