serwis samsung a6

Serwis Samsung A6

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy A6? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy A6.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung A6?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Samsung A6

  Specyfikacja Samsung A6

  Samsung A6 to bardzo ciekawy smartfon ze średniej półki. Posiada wyświetlacz o wielkości 5,6-cala w technologii Super AMOLED o proporcjach 18,5:9 i rozdzielczości 720x1480 pikseli, który zapewnia bardzo ładny obraz. Telefon bardzo ładnie się prezentuje, wpływ na to mają między innymi bardzo smukłe ramki. Samsung A6 posiada ośmiordzeniowy procesor, który wspiera 3 GB pamięci, dzięki czemu telefon spokojnie radzi sobie z płynną pracą przy codziennych czynnościach. Smartfon wspiera technologie LTE oraz NFC. Można go odblokować przy pomocy czytnika linii papilarnych lub funkcji rozpoznawania twarzy.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy A6

  Do najczęściej wykonywanych napraw w modelu Samsung A6 należy wymiana szybki lub wymiana wyświetlacza. Rodzaj możliwej usługi będzie zależał jednak od zakresu uszkodzeń. W przypadku, gdy w telefonie został uszkodzony cały moduł wyświetlacza, co może objawiać się na przykład problemem z wyświetlaniem obrazu lub rozlaniem, konieczna będzie wymiana wyświetlacza w Samsung A6. W zależności od preferencji może to być nowy, oryginalny wyświetlacz lub dobrej jakości zamiennik. W przypadku, gdy uszkodzeniu ulegnie jedynie warstwa ochronna, tańszym oraz wygodniejszym rozwiązaniem będzie wymiana szybki.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy A6

  Sprawna i wydajna bateria w telefonie to podstawa. To właśnie od niej zależy, jak długo będziemy mogli korzystać z telefonu po naładowaniu. W nowych telefonach bateria powinna działać niezawodnie przez około dwa pierwsze lata korzystania z telefonu. Często jednak przez niewłaściwe korzystanie lub nadmierną eksploatację, do jej uszkodzenia możemy doprowadzić znacznie wcześniej. Jeśli zauważysz, że bateria nie działa prawidłowo, powinieneś rozważyć wymianę baterii w Samsung A6 na nową. Nie jesteś pewny, czy bezpośrednią przyczyną problemu jest bateria? Wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia, aby znaleźć źródło problemu.

  Wymiana klapki baterii Samsung A6

  Jeśli nosisz telefon bez pokrowca lub korzystasz ze źle dopasowanego etui, po pewnym czasie może okazać się, że tylna klapka w Samsung A6 może zostać porysowana, a nawet uszkodzona. Element ten jest o tyle ważny, że odpowiada między innymi za odpowiednie odprowadzanie ciepła oraz pyło i wodoszczelność telefonu. Dlatego, jeśli klapka baterii uległa uszkodzeniu, zastanów się nad wymianą tylnej szybki na nową. Poprawi to nie tylko wygląd Twojego telefonu, ale też zagwarantuje większe bezpieczeństwo.

  Diagnoza telefonu Samsung A6

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo, ale nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Samsung A6. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.