serwis xiaomi gdańsk panszybka

Serwis Xiaomi Gdańsk

Nasz serwis naprawi Twoje urządzenie nawet w 60 minut!

Serwis Xiaomi Gdańsk

Naprawa Xiaomi Gdańsk

Pan Szybka – Twój profesjonalny serwis telefonów Xiaomi. Zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usługi w konkurencyjnych cenach! Nasz serwis Xiaomi Gdańsk zajmuje się przede wszystkim wymianą zbitych szybek, uszkodzonych wyświetlaczy, zużytych baterii, pękniętych klapek oraz innych napraw związanych ze smartfonami Xiaomi. Pomożemy nawet w przypadku zalania urządzenia. Przeprowadzimy dokładne czyszczenie i diagnostykę telefonu, aby wykluczyć powstanie potencjalnych usterek. Co zyskujesz wybierając nasz serwis Xiaomi w Gdańsku:

 • Kompleksową diagnozę i weryfikację zakresu usterki w telefonie,
 • Szybki czas realizacji naprawy telefonu Xiaomi,
 • 3-miesięczną gwarancję na każdą wykonaną usługę,
 • Najwyższej jakości komponenty zamienne.

Skorzystaj z naprawy telefonu Xiaomi w Pan Szybka Gdańsk dla modeli Xiaomi Mi, Xiaomi Redmi oraz Xiaomi POCO. Swoje urządzenie przekażesz do nas osobiście lub zamawiając usługę online.

serwis xiaomi gdańsk naprawa telefonów w panszybka
Profesjonalna naprawa xiaomi w trójmieście

Serwis Xiaomi Trójmiasto

Naprawa telefonów Xiaomi w Trójmieście!

Odwiedź wyspecjalizowany serwis Xiaomi w Trójmieście! Oferujemy profesjonalne naprawy telefonów od 2014 roku. Dzięki temu posiadamy niezbędne doświadczenie, aby przeprowadzić naprawy na najwyższym możliwym poziomie. Z nami Twój smartfon odzyska pełną sprawność w szybkim tempie. Najczęściej większość typowych usterek jest naprawiana jeszcze tego samego dnia. Nasi technicy codziennie dają z siebie 100%, abyś mógł cieszyć się sprawnym telefonem Xiaomi bez zbędnych przeszkód.

Nasz serwis zlokalizowany przy głównej alei Grunwaldzkiej w Gdańsku pozwala na łatwy dojazd dla klientów z Gdyni oraz Sopotu. Jeśli jednak nie możesz odwiedzić nas osobiście, gorąco zachęcamy do skorzystania z naprawy wysyłkowej.

Wybierz model Twojego urządzenia.

Xiaomi Mi Xiaomi Mi
Xiaomi Redmi Xiaomi Redmi
Xiaomi Poco Xiaomi Poco

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Jakie usługi naprawcze oferuje serwis Xiaomi w Gdańsku?

  Jesteśmy jednym z wiodących serwisów pogwarancyjnych Xiaomi w Gdańsku, specjalizującym się w regeneracji wyświetlaczy w telefonach komórkowych. Dodatkowo, świadczymy usługi naprawy oraz wymiany portów ładowania, a także kompleksowej naprawy płyt głównych.

   

  wymiana szybki

  Rozbita szybka

  Wymiana szybki w telefonie Xiaomi zabezpieczy go przed dalszym rozwojem pęknięć na ekranie. Zamów usługę już dziś!

  Przejdź do usługi

  wymiana wyświetlacza

  Uszkodzony wyświetlacz

  Twój Xiaomi po upadku przestał wyświetlać obraz? Możliwe, że nie obejdzie się bez pofesjonalnej wymiany ekranu w serwisie Pan Szybka!

  Przejdź do usługi

  wymiana baterii

  Słaba bateria

  Niewłaściwe ładowanie telefonu lub jego nadmierna eksploatacja przyczynia się do trwałego obniżenia kondycji akumulatora. Skorzystaj z wymiany baterii i ciesz się pełną wydajnością urządzenia.

  Przejdź do usługi

  wymiana klapki tylnej

  Zbita klapka

  Rozbita klapka telefonu nie spełnia swojej kluczowej roli, jaką jest zapewnienie szczelności urządzenia. Zabezpiecz swoje urządzenie i zarezerwuj wymianę klapki!

  Przejdź do usługi

  wymiana głośnika

  Cichy głośnik rozmów

  Problem z działaniem głośnika może bardzo utrudnić nam komfortowe korzystanie z telefonu Xiaomi. Serwis Pan Szybka służy kompleksową pomocą w przypadku czyszczenia lub wymiany głośnika rozmów w smartfonie.

  wymiana złącza ładowania

  Problem z ładowaniem

  Kiedy Twój Xiaomi nie reaguje na ładowarkę, przyczyn może być wiele. Czyszczenie portu USB pomaga w znacznej większości przypadków. Jeśli nie, wymienimy złącze ładowania na nowe.

  wymiana mikrofonu

  Uszkodzony mikrofon

  Twój rozmówca słyszy tylko szumy lub zniekształcony dźwięk? Być może Twój Xiaomi ma problem z uszkodzonym mikrofonem. Nasz serwis oferuje wymianę mikrofonu szybko i sprawnie.

  diagnoza telefonu

  Inna usterka?

  Telefon nie działa tak jak powinien i nie wiesz co jest tego przyczyną? Nasi specjaliści przeprowadzą dokładną diagnozę Twojego urządzenia i o wszystkim Cię poinformują.

  Naprawa smartfonów Xiaomi - Pan Szybka Serwis Xiaomi Gdańsk

  Jak wygląda proces naprawy Twojego telefonu Xiaomi?

  1. Przyjęcie telefonu do naprawy

  W pierwszym etapie procedury naprawczej sporządzimy kartę zgłoszenia naprawy, która zawierać będzie Twoje dane osobowe, numer kontaktowy, szczegółowy opis usterki zgłoszonego urządzenia Xiaomi oraz wstępną wycenę naprawy. W formularzu znajdziesz również przewidywany termin zakończenia naprawy oraz regulamin świadczenia usług serwisowych. Po dokonaniu zgłoszenia otrzymasz egzemplarz karty zgłoszenia, który będzie niezbędny przy odbiorze naprawionego telefonu.

  2. Dokładna diagnostyka urządzenia

  Po przyjęciu urządzenia do naszego serwisu, przeprowadzimy szczegółową diagnozę, aby dokładnie zidentyfikować wszelkie usterki. Jeśli zauważymy konieczność dodatkowej naprawy lub wymiany części, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo, aby omówić szczegóły oraz zaproponować najbardziej korzystne rozwiązanie. W przypadku łączonych napraw oferujemy atrakcyjne rabaty, abyś mógł zaoszczędzić na kosztach serwisowych.

  3. Profesjonalna naprawa

  Wszystko jest już przygotowane - możemy przystąpić do naprawy! Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu oraz wysokim umiejętnościom naszych serwisantów, zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, zarówno pod względem jakości, jak i czasu realizacji. Zdecydowana większość napraw jest wykonywana tego samego dnia, abyś mógł szybko odzyskać swój ulubiony telefon Xiaomi i uniknąć długotrwałej rozłąki.

  4. Już po wszystkim - testowanie i odbiór urządzenia

  Po zakończeniu naprawy Twój telefon przechodzi przez rygorystyczne testy jakościowe, abyś mógł mieć pełne zaufanie, że działa on dokładnie tak, jak przed wystąpieniem usterki. Po pomyślnym przejściu testów informujemy Cię, że urządzenie jest gotowe do odbioru.

  5. Opinie są dla nas ważne - decyzje zostawiamy Tobie

  Ostatnim krokiem jest ocena przez Ciebie. Opinie naszych klientów są dla nas niezwykle istotne, dlatego bardzo zależy nam na Twojej opinii na temat świadczonych przez nas usług. Naszym celem jest zapewnienie Ci kompleksowej satysfakcji, dlatego też dokładamy wszelkich starań, abyś opuszczając nasz punkt serwisowy, mógł z uśmiechem na twarzy cieszyć się końcowym efektem naprawy. Mamy nadzieję, że również Ty będziesz zadowolony z naszej pracy! :)

  Profesjonalny serwis Xiaomi w Gdańsku!

  Pan Szybka w Gdańsku to zespół zgranych ludzi, którzy codziennie stawiają czoła różnym uszkodzeniom w telefonach. Łączy nas pasja do technologii i urządzeń mobilnych. Wspólnie rozwijamy nasze umiejętności oraz nabywamy doświadczenia w naprawie nawet najtrudniejszych uszkodzeń w smartfonach marki Xiaomi. Przy pomocy profesjonalnego sprzętu oraz narzędzi serwisowych wykonujemy usługi na najwyższym poziomie, spełniając wszelkie oczekiwania klientów.

  Naprawimy twój telefon od ręki!

  Wiemy jak problematyczne może okazać się pozostawienie telefonu na długi czas. Dlatego do każdej naprawy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, co pozwala nam zminimalizować czas potrzebny na realizację usługi. W znacznej większości przypadków naprawimy Twoje urządzenie jeszcze tego samego dnia od przyjęcia w serwisie. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę, która jest dostosowana do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz pomocy w naprawie swojego smartfona, skontaktuj się z nami i zarezerwuj wizytę.

  naprawa telefonu od ręki w serwis xiaomi gdańsk
  gwarancja i wsparcie po naprawie serwis xiaomi gdańsk

  Wsparcie serwisu po naprawie!

  Jesteśmy świadomi, że uszkodzenia telefonów mogą pojawić się ponownie. Dlatego ważnym aspektem, na który zwracamy uwagę w naszym serwisie telefonów Xiaomi jest zapewnienie gwarancji po naprawie. Dla klientów to jest to kwestia niezwykle istotna i staramy się zapewnić pełne wsparcie również po wykonanej usłudze. Nasz serwis Xiaomi Gdańsk udziela trzymiesięcznej gwarancji na wszystkie wykonywane przez nas naprawy. Dzięki temu możesz być pewien, że jeśli uszkodzenie pojawi się ponownie, zrobimy wszystko aby je naprawić. Nasza gwarancja obejmuje nie tylko uszkodzenia mechaniczne ale również specjalistyczne naprawy układów płyty głównej, które wymagają szczególnej wiedzy i doświadczenia.

  Profesjonalna diagnoza telefonu

  Jeśli nie wiesz, czy warto naprawić uszkodzone urządzenie, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W serwisie Xiaomi Gdańsk zawsze szanujemy Twój budżet i proponujemy rozwiązania, które będą dla Ciebie najbardziej opłacalne. Wstępna diagnoza telefonu pozwoli nam oszacować zakres usterki, dzięki czemu będziemy mogli zaproponować atrakcyjny kosztorys. Dzięki temu masz pewność, że nie zostaniesz zaskoczony wysokimi kosztami naprawy. Dopiero po Twojej akceptacji kosztów przystąpimy do profesjonalnej naprawy.

  profesjonalna naprawa telefonu w serwis xiaomi gdańsk
  wiele napraw w telefonie rabatowane w serwis xiaomi gdańsk

  W pakiecie taniej!

  Często podczas upadku z dużej wysokości zniszczeniu ulega więcej niż tylko ekran urządzenia. W takiej sytuacji jedynym wyjściem jest wymiana wszystkich uszkodzonych elementów telefonu Xiaomi. Przy kompleksowej naprawie, klienci często decydują się na wymianę baterii w swoim urządzeniu, aby poprawić jego wydajność oraz czas pracy na jednym ładowaniu. Jeśli Twój Xiaomi wymaga naprawy kilku podzespołów, możesz skontaktować się z nami w celu negocjacji ceny kompleksowej naprawy Twojego sprzętu.

  Za co doceniają nas klienci

  Ponad 1 000 poleceń Google i Facebook

  Pan Szybka - Kraków
  5.0
  Na podstawie 298 recenzji
  Janusz Dworakowski
  Janusz Dworakowski
  7 dni temu
  Bardzo polecam Miła fachowa obsługa i bezbłędna diagnoza. Telefon Xiaomi POCO X3 PRO naprawiony w 15 min, gdzie w innym serwisie chcieli zabierać telefon do diagnostyki i naprawą procesora co miało się wiązać z kosztem 500 - 600 PLN bez gwarancji skutecznej naprawy
  Marek Adasiewicz
  Marek Adasiewicz
  13 dni temu
  Bardzo miła obsługa. Odpisują na email Szybko i terminowo. Usługa wymiany szybki w Xiaomi Redmi note 9 taniej niż w innych serwisach. Polecam Pan Szybka w Gdańsku!
  Wojciech Robaczewski
  Wojciech Robaczewski
  4 dni temu
  Polecam! Pacjent Xiaomi Redmi naprawiony niemalże błyskawicznie (niecałe 60 minut) Do wymiany była bateria która już po latach nie trzymała zbyt długo. Przemiły Pan wytłumaczył jak wygląda cała naprawa i zaproponował świetną cenę. Na pewno skorzystam z usług Pana Szybki w przyszłości!
  Marcelina Wieczorek
  Marcelina Wieczorek
  14 dni temu
  Szukałam dobrego serwisu w Gdańsku który zajmie się naprawą mojego xiaomi. Pan Szybka naprawił telefon od ręki w kilka godzin. Ciesze się że zdecydowałam się na tą placówkę i nie żałuje wyboru. Świetni ludzie w odpowiednim miejscu :)
  Sebastian Majczak
  Sebastian Majczak
  6 dni temu
  Dziękuje za wymianę szybki w moim Xiaomi poco m3. Telefon po naprawie działa jak nowy i wygląda świetnie! Lokalizacja bardzo wygodna, dobry dojazd komunikacją miejską. Gorąco polecam każdemu!
  Katarzyna Pietrzak
  Katarzyna Pietrzak
  1 dni temu
  Umówiłam się na wymianę klapki w moim smartfonie ponieważ została uszkodzona podczas nieszczęśliwego wypadku. Naprawa nie trwała dłużej jak godzina, mogłam poczekać na miejscu. Obsługa bardzo sympatyczna i otwarta na wszystkie pytania. Polecam serdecznie bo mało jest tak świetnych serwisów w Gdańsku!
  Artur Wyrwicz
  Artur Wyrwicz
  12 dni temu
  Szybka i bardzo profesjonalna wymiana wyświetlacza w telefonie Xiaomi, tego właśnie oczekiwałem. Jestem bardzo zadowolony, co za tym idzie, ocena 5/5!
  Tomasz Gotalski
  Tomasz Gotalski
  15 dni temu
  Miałem przyjemność naprawić już kilkukrotnie dwa modele od Xiaomi i za każdym razem serwis stanął na wysokości zadania. Wymiana wyświetlacza i wymiana baterii - przebieg naprawy bardzo szybki i profesjonalny. Obsługa klienta na najwyższym poziomie i widać że zależy im na satysfakcji klienta. Gorąco polecam!
  Konrad Zalewski
  Konrad Zalewski
  7 dni temu
  Wybierając serwis Xiaomi w Gdańsku postanowiłem postawić na Pan Szybka. Fachowi specjaliści pomogli mi jeszcze w ten sam dzień co jest bardzo istotne. Dodatkowo zabezpieczyli mi ekran po wymianie folią ochronną w gratisie! Naprawę polecam ten serwis i z pewnością wrócę tutaj jeśli znowu uszkodzi mi się telefon :)

  Co warto o nas wiedzieć?

  Serwis Xiaomi w Gdańsku to grupa pasjonatów, którzy codziennie wkładają wszelkie starania do wykonywanej pracy oraz dbają o każdy powierzony nam sprzęt. Długoletni staż i doświadczenie przekładają się na realizację usług na najwyższym poziomie. Zaufało nam już setki osób, co potwierdzają miłe słowa i pozytywne opinie na naszych wizytówkach Google. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej naprawy swojego urządzenia, to nasza placówka w Gdańsku będzie doskonałym wyborem. Dzięki nam, Twój naprawiony telefon wróci do Ciebie w ekspresowym tempie.

  PanSzybka Gdańsk

  lokalizacjaAleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  numer telefonu+48 733 321 337 adres e-mailgdansk@panszybka.com

  godziny otwarciaPn-Pt: 09:00-18:00

  wyznacz trasęZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  ikona komputera

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji darmowej diagnozy usterki, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się poniżej

  ikona dostawy

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  ikona naprawy

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  ikona przesyłki

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Szukasz naprawy telefonu Xiaomi? Zaufaj serwisowi Pan Szybka!

  Szukasz profesjonalnego serwisu telefonów Xiaomi? Nie szukaj dalej! Pan Szybka to grupa doświadczonych techników z pasją do urządzeń mobilnych. Naprawiliśmy już setki smartfonów, nawet tych z najtrudniejszymi usterkami. Nasze umiejętności oraz specjalistyczny sprzęt serwisowy przekłada się na najwyższą jakość wykonywanej usługi. Nie ważne czy masz problem z uszkodzeniem mechanicznym lub systemowym. Każdą naprawę traktujemy rzetelnie i odpowiedzialnie.

  naprawa telefonów w serwis xiaomi gdańsk

  Naprawa telefonów marki Xiaomi stanowi nie lada wyzwanie, dlatego warto powierzyć swój sprzęt zaufanemu serwisowi. Nasza placówka zebrała spore grono zadowolonych klientów, co można zauważyć po pozytywnych opiniach pozostawionych na naszych wizytówkach Google. Znaczną większość napraw prowadzimy na miejscu w ekspresowym tempie, dzięki czemu nie będziesz musiał długo czekać, aby odebrać sprawne urządzenie.

  Wymieniając komponenty w Twoim urządzeniu korzystamy wyłącznie z oryginalnej dystrybucji części zamiennych dla danego modelu Xiaomi. Dlatego możesz mieć pewność, że Twój smartfon po naprawie będzie działał jak nowy! Dodatkowo otrzymasz od nas trzymiesięczne wsparcie gwarancyjne na każdą usługę. Swój telefon dostarczysz do nas osobiście lub online, zamawiając usługę na naszej stronie.

  wymiana wyświetlacza w telefonie serwis xiaomi gdańsk

  Wymiana wyświetlacza w telefonie Xiaomi Gdańsk

  Wymiana wyświetlacza w smartfonie Xiaomi to jedna z najczęściej wybieranych usług w serwisach pogwarancyjnych. Jeśli ekran Twojego urządzenia został uszkodzony, może to znacznie utrudnić lub nawet uniemożliwić korzystanie z niego. W tym przypadku warto powierzyć smartfon naszym specjalistom, którzy posiadają duże doświadczenie w wymianie ekranów w różnych modelach Xiaomi. Dzięki dostępności oryginalnych części oraz wykwalifikowanym serwisantom, naprawa Twojego telefonu może być przeprowadzona w krótkim czasie. Sprawne urządzenie odbierzesz jeszcze tego samego dnia od jego dostarczenia.

  Dowiedz się więcej o wymianie wyświetlacza w telefonie ->

  Wymiana szybki w telefonie Xiaomi Gdańsk

  Jeśli zdarzyło Ci się uszkodzić szybkę w swoim Xiaomi, to prawdopodobnie w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Wymiana szybki może okazać się wtedy ratunkiem, który pozwoli Ci znów cieszyć się sprawnym urządzeniem z zachowanym oryginalnym wyświetlaczem. Nasz serwis Xiaomi w Gdańsku to zespół serwisantów z pasją i doświadczeniem w naprawie urządzeń mobilnych, dlatego wymiana szybki to dla nich codzienność.

  Szukasz szybkiej i fachowej wymiany szybki w telefonie Xiaomi? Skontaktuj się nami mailowo lub telefonicznie. Proces naprawy najczęściej wykonujemy jeszcze tego samego dnia od dostarczenia smartfonu do naszej placówki, dzięki czemu możesz szybko cieszyć się znowu w pełni sprawnym telefonem.

  Dowiedz się więcej o wymianie szybki w telefonie ->

  wymiana szybki w telefonie serwis xiaomi gdańsk
  wymiana baterii w telefonie serwis xiaomi gdańsk

  Wymiana baterii w telefonie Xiaomi Gdańsk

  Bateria w telefonie Xiaomi to jedna z najważniejszych podzespołów, mających znaczący wpływ na jego działanie. Intensywne korzystanie ze smartfonu lub jego nieprawidłowe ładowanie może przyczynić się do szybkiego spadku kondycji ogniwa. W efekcie nasze urządzenie zacznie bardzo szybko się rozładowywać, co potrafi być frustrujące w większości przypadków. W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy profesjonalnego serwisu Xiaomi w Gdańsku, gdzie szybko i sprawnie przeprowadzimy proces wymiany baterii. Dzięki naszej usłudze wrócisz do korzystania z telefonu jeszcze tego samego dnia od przekazania go do naprawy. Pamiętaj, aby uprzednio zarezerwować wizytę telefonicznie lub online.

  Dowiedz się więcej o wymianie baterii w telefonie ->