Serwis Samsung S21

Naprawa Samsung S21

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy S21? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy S21.

serwis samsung s21

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung S21?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Samsung S21

  Samsung S21 to jeden z najnowszych smartfonów serii Samsung Galaxy S. Jego znakiem rozpoznawczym jest kompaktowość. Wyposażony jest w wyświetlacz Dynamic AMOLED 6,2″ z odświeżaniem 120Hz, co czyni go telefonem raczej małych rozmiarów porównując go z urządzeniami konkurentów. Samsung S21 to przede wszystkim telefonem ze świetną specyfikacja techniczną. Pracę urządzenia zapewnia ośmiordzeniowy procesor Exynos 2100 wspomagany 8GB pamięcią RAM. Dzięki systemowi Android 11 smartfon działa naprawdę stabilnie. Czytnik linii papilarnych zastosowany w Samsungu S21 jest bardzo szybki, co potwierdzają recenzenci oraz użytkownicy smartfona. Jeżeli chodzi o baterię, to w tym modelu zastosowano ogniwo o pojemności 4000mAh, które z pewnością zapewni długi czas pracy urządzenia. Samsung S21 ma także świetne aparaty, z głównym obiektywem o mocy 64Mpix.

  Wymiana wyświetlacza lub szybki w Samsung Galaxy S21

  Najczęściej wykonywaną naprawą w modelu telefonu Samsung Galaxy S21 jest wymiana wyświetlacza bądź szybki. Możliwość wykonania usługi zależy od zakresu oraz rodzaju uszkodzeń. W wypadku uszkodzenia w telefonie całego modułu wyświetlacza (objawia się to problemem z wyświetlaniem obrazu lub rozlaniem ekranu) konieczna jest jego wymiana. Można wybrać nowy, oryginalny wyświetlacz modelu Samsung Galaxy S21 lub dobrej jakości zamiennik. Natomiast, gdy uszkodzeniu ulegnie jedynie warstwa ochronna to idealnym, tanim i wygodnym rozwiązaniem będzie wymiana szybki.

  Samsung Galaxy S21 – wymiana baterii

  Podstawą każdego telefonu jest sprawna i wydajna bateria. Od niej bowiem zależy, przez jaki czas możemy korzystać z telefonu po jego naładowaniu. Przy zakupie nowego telefonu powinniśmy cieszyć się idealnym stanem baterii przez co najmniej dwa lata. Często zdarza się jednak, że przez niewłaściwe korzystanie lub nadmierną eksploatację możemy doprowadzić do uszkodzenia baterii dużo wcześniej. Gdy zauważysz, że bateria w Twoim telefonie Samsung Galaxy S21 nie działa prawidłowo, powinieneś rozważyć jej wymianę. Jeśli nie jesteś pewny czy bezpośrednią przyczyną problemu jest bateria, to wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia, aby znaleźć przyczynę.

  Wymiana klapki baterii Samsung Galaxy S21

  Przy użytkowaniu telefonu po pewnym czasie możesz zauważyć, że jego tylna klapka jest porysowana lub nawet uszkodzona. Może na to wpływać także noszenie Samsunga Galaxy S21 bez pokrowca lub w źle dopasowanym etui. Element ten jest niezwykle ważny, odpowiada on za odpowiednie odprowadzanie ciepła oraz wodo i pyłoszczelność telefonu. Dlatego, jeśli klapka uległa zniszczeniu zastanów się nad jej wymianą na nową. Nie chodzi tu tylko o wygląd telefonu, ale przede wszystkim o jego bezpieczeństwo.

  Diagnoza telefonu Samsung Galaxy S21

  Często zdarza się tak, że nasz telefon nie działa prawidłowo. Nie znamy jednak tego przyczyny. Zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Samsung Galaxy S21. W serwisie wykonywana jest pełna weryfikacja wszystkich podzespołów. Określamy źródło problemu i na tej podstawie określamy koszty oraz potrzebny czas na naprawę telefonu. Pozwala to na podjęcie decyzji czy naprawa będzie opłacalna.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung S21 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.