Serwis Samsung S21

Naprawa Samsung S21

Serwis Pan Szybka – Jesteśmy profesjonalnym serwisem oferującym kompleksowe naprawy dla smartfonów Samsung w tym Samsung S21. Wykonujemy wyminę zbitych szybek, uszkodzonych ekranów, zużytych baterii, a także naprawę innych usterek w telefonie. Pomożemy również w przypadku zalania Samsung S21. Przeprowadzimy zaawansowaną diagnostykę i czyszczenie urządzenia.

Nasze serwisy mieszczą się w trzech największych miastach w Polsce – Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. Codziennie dajemy z siebie 100% podczas napraw, abyś mógł odebrać gotowe urządzenie jak najszybciej.

serwis samsung s21

Cennik napraw Samsung S21

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung S21

  Jedną z najczęstszych napraw wykonywanych w naszym serwisie jest wymiana szybki. Po upadku telefonu najbardziej narażonym komponentem z pewnością jest wyświetlacz oraz szybka. Uszkodzeniu ulega najczęściej szybka, pozostawiając wyświetlacz sprawny.

  W profesjonalnym serwisie Pan Szybka naprawa wymiany szybki w Samsungu S21 wykonujemy od ręki. Usługa zajmuje naszym serwisantów kilka godzin, abyś nie rozstawał się na długo ze swoim urządzeniem. Na każdą naprawę przyznajemy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana wyświetlacza Samsung S21

  Uszkodzony wyświetlacz znacznie utrudnia korzystanie ze smartfona. Bywa niekiedy, że ekran całkowicie się rozlał, uniemożliwiając pracę z urządzeniem. Do prawidłowego działania konieczna jest zatem wymiana wyświetlacza na nowy. W serwisie Pan Szybka usługa wymiany wyświetlacza Samsung S21 wykonywana jest na oryginalnych ekranach, abyś miał pewność, że naprawa przebiegnie pomyślnie.

  Dodatkowo, na każdą wymianę przyznajemy 3 miesiące gwarancji. Nie masz pewności co do zakresu uszkodzenia wyświetlacza? Zapraszamy do naszego serwisu w celu bezpłatnej diagnozy. Ekspertyza zajmie kilka minut i rozwieje twoje wątpliwości co do kosztów naprawy.

  Wymiana baterii Samsung S21

  Często zdarza się, że przez niewłaściwe korzystanie lub nadmierną eksploatację możemy doprowadzić do uszkodzenia baterii dużo wcześniej niż przewiduje to producent. Bateria w telefonie powinna spełniać swoją funkcję wydajnościową około 2 lata użytkowania. Gdy zauważysz, że bateria w Twoim telefonie Samsung Galaxy S21 nie działa prawidłowo, powinieneś rozważyć jej wymianę na nową. Jeśli nie jesteś pewny czy bezpośrednią przyczyną problemu jest bateria, to wykonamy dla Ciebie pełną diagnozę urządzenia, aby znaleźć przyczynę.

  Czas realizacji usługi wymiany baterii w Samsungu S21 wynosi niecałą godzinę. Warto zarezerwować termin naprawy na naszej stronie internetowej, ponieważ od razu po potwierdzeniu zamówimy niezbędne części do przeprowadzenia usługi.

  Wymiana klapki baterii Samsung S21

  Wymiana klapki baterii w Samsungu S21 to jedna z najprostszych i najszybszych napraw w serwisie Pan Szybka. Jeśli posiadamy klapkę do Samsunga S21 na miejscu, to wymiana nie zajmuje dłużej niż 30 minut.

  Samsung S21 wyposażony został w plastikową klapkę z aluminiową wysepką aparatu, które świetnie spisują się jako część estetyczna telefonu. Niekiedy zdarza się, że upadek lub przygniecenie smartfona powoduje uszkodzenie plecków, które służą również do zabezpieczenia telefonu przed czynnikami zewnętrznymi. W momencie uszkodzenia klapki baterii warto skontaktować się z serwisem w celu wymiany, aby uniknąć dodatkowych kosztów związanych z naprawą komponentów wewnętrznych (np. płyty głównej).

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung S21 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.