Serwis Samsung S10 Plus

Naprawa Samsung S10 Plus

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług serwisu Pan Szybka w Twoim Samsung S10 Plus. Oferujemy wymianę zbitej szybki, wymianę wyświetlacza, wymianę baterii, a także wiele więcej. Nie zamykamy się jedynie na naprawy uszkodzeń mechanicznych. Zajmujemy się również specjalistyczną naprawą układów znajdujących się na płycie głównej.

Zaufaj specjalistom i zarezerwuj wizytę na naszej stronie lub skontaktuj się z wybranym serwisem. Jeśli nie możesz dostarczyć urządzenia osobiście, zachęcamy do skorzystania z oferty naprawy wysyłkowej. Wystarczy, że wyślesz do nas Samsung S10 Plus, a my zajmiemy się resztą. Gotowy smartfon zostanie odesłany na wskazany przez Ciebie adres.

serwis samsung s10 plus

Cennik napraw Samsung S10 Plus

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung S10 Plus

  Wymiana szybki w Samsung S10 Plus to usługa, którą najczęściej wykonujemy po upadku urządzenia. Rozbicie szybki w telefonie sprawia, że jest on bardziej podatny na dodatkowe usterki oraz stanowi zagrożenie dla użytkownika. Dlatego, jeśli w Twoim Samsung S10 Plus doszło do zbicia szybki wyświetlacza, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Poprzedzając wizytę rezerwacją, masz pewność, że nasi technicy od razu zajmą się Twoim urządzeniem. Ważnym aspektem wymiany szybki jest fakt, iż zachowujesz oryginalny wyświetlacz w telefonie, dzięki czemu nie musisz obawiać się o zniekształcony obraz czy źle działający panel dotykowy.

  Wymiana wyświetlacza Samsung S10 Plus

  Uszkodzony wyświetlacz w przeciwieństwie do szybki wymaga wymiany całego komponentu ekranu. Typowymi objawami dla zniszczonego wyświetlacza są: czarne plamy, kolorowe pasy, zielony obraz i niedziałający dotyk ekranu. Jeśli Twój Samsung S10 Plus wykazuje chociaż jeden z wyżej wymienionych zachowań, to możesz mieć pewność, że wymaga on wymiany ekranu na nowy. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawdzone, oryginalne wyświetlacze dla modeli marki Samsung. Dzięki temu zapewniamy najwyższą jakość wyświetlanego obrazu oraz komfort użytkowania z urządzenia.

  Wymiana baterii Samsung S10 Plus

  Szybkie rozładowywanie się telefonu, wyłączanie się urządzenia przy wyższym poziomie naładowania, problemy z ładowaniem – to jedne z czynników wskazujących na to, że Twój Samsung S10 Plus wymaga wymiany akumulatora. Rezerwując termin naprawy wykonamy wymianę baterii już w 30 minut! Podczas naprawy korzystamy wyłącznie z oryginalnych baterii marki Samsung. Dzięki temu masz pewność, że Twój smartfon będzie działał jak nowy.

  Wymiana tylnej klapki Samsung S10 Plus

  Rozbita klapka w Samsung S10 Plus wygląda nieestetycznie, a w dodatku może prowadzić do pokaleczeń użytkownika. Element ten odpowiada w głównej mierze za szczelność urządzenia, co za tym idzie chroni podzespoły przed dostawaniem się wody oraz pyłu. Korzystanie z telefonu, który ma uszkodzoną klapkę naraża nasze komponenty na potencjalne usterki. Dlatego zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji terminu na naszej stronie, abyśmy mogli przywrócić Twoje urządzenie do bezpiecznego stanu.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung S10 Plus !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.