serwis samsung s10 plus

Serwis Samsung S10 Plus

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy S10 Plus? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy S10 Plus.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung S10 Plus?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Odwiedź najczęściej polecany Samsung S10 Plus !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.

  Specyfikacja Samsung Galaxy S10 Plus

  Samsung Galaxy S10 Plus wyposażony został w ośmiordzeniowy procesor Exynos 98820 o taktowaniu 2,70 GHz. Wyświetlacz, to 6,40 calowy Dynamic AMOLED o rozdzielczości 3040x1440 pikseli. Ekran pokryty jest szkłem ochronnym Corning Gorilla Glass 6. S10 Plus dostępny jest w trzech wersjach pamięciowych: 128GB, 512GB oraz 1TB pamięci do przechowywania danych. Istnieje również możliwość wyboru między 8GB a 12GB pamięci RAM. Dodatkowo w telefonie można zastosować kartę microSD o maksymalnej pojemności 512GB. Bateria pozwala na długie godziny pracy na urządzeniu dzięki swojej pojemności 4100mAh. Na tylnej klapce znajduje się potrójny aparat z głównym obiektywem 12 Mpix o rozdzielczości 4608x3456 pikseli. Przedni aparat posiada dwa obiektywy i umożliwia nagrywanie filmów w jakości 4K.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy S10 Plus

  Najpopularniejszymi uszkodzeniami w telefonie Samsung Galaxy S10 Plus są te, które wymagają zmiany szybki albo wyświetlacza. Zakres wykonywanej naprawy zależy od wielkości i charakteru uszkodzenia. Gdy w użytkowanym telefonie pojawiły się problemy z czytelnością treści spowodowane na przykład rozlaniem, oznacza to, że naprawa powinna obejmować wymianę wyświetlacza w Samsung Galaxy S10 Plus. Do użytkownika należy decyzja o rodzaju wymienianej części. Na rynku dostępne są nowe, nieużywane wyświetlacze oraz tańsze zamienniki o niezgorszej jakości. W sytuacji, gdy zniszczone zostało wyłącznie szkło ochronne, najlepszym wyborem będzie wymiana samej szybki.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy S10 Plus

  Obecnie telefon jest niezbędny w codziennym funkcjonowaniu i z tego względu bardzo istotnym parametrem w specyfikacji technicznej jest wydajność baterii. Szacuję się, że w nowych modelach urządzeń powinna ona być sprawna podczas dwóch lat od daty zakupu. Nie wszyscy są jednak świadomi, że nieodpowiednie użytkowanie telefonu może spowodować jego przedwczesne uszkodzenie. Zauważalne skrócenie czasu pracy jest podstawą do zastanowienia się nad wymianą baterii w Samsung Galaxy S10 Plus. Oddanie telefonu do naszego serwisu w celu przeprowadzenia diagnostyki jest odpowiednim sposobem na znalezienie przyczyny trudności z posiadanym modelem.

  Wymiana klapki baterii Samsung Galaxy S10 Plus

  Akcesoria ochronne takie jak etui i pokrowiec, chronią przed uszkodzeniem tylną pokrywę telefonu Samsung Galaxy S10 Plus. W przypadku, gdy użytkownik nie stosuje wymienionych elementów, zwiększa się prawdopodobieństwo zarysowania, a nawet zniszczenia tylnej klapki. Ta część ma funkcję wyprowadzania nadmiaru ciepła z telefonu, a także jest barierą chroniąca urządzenie przed kurzem, pyłem i wodą. Jeśli zauważyłeś wadę w tylnej pokrywie telefonu, weź pod uwagę jej wymianę. Niedroga inwestycja w część zamienną znacząco zwiększy bezpieczeństwo użytkowania.

  Diagnoza telefonu Samsung Galaxy S10 Plus

  Wykonanie pełnej diagnostyki w naszym serwisie pomoże Ci znaleźć źródło problemu w telefonie Samsung Galaxy S10 Plus. Kompleksowe badanie urządzenia pozwoli na ustalenie przyczyny nieprawidłowego funkcjonowania, wycenę kosztów usługi oraz ustalenie czasu koniecznego na naprawę. Zdecyduj, czy poniesienie podanych kosztów będzie korzystne w Twoim przypadku.