Serwis Samsung M53 5G

Naprawa Samsung M53 5G

Szukasz zaufanego serwisu, gdzie spokojnie przekażesz swój Samsung M53 do naprawy? Pan Szybka to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie jakość wykonania. Nasi specjaliści posiadają praktyczne doświadczenie, pomagające nam w codziennym rozwiązywaniu problemów z działaniem urządzeń mobilnych.

Wymiana szybki, wyświetlacza czy baterii nie stanowi dla nas żadnego problemu. Oferujemy szybką i skuteczną naprawę posługując się wyłącznie sprawdzonymi, oryginalnymi komponentami. W razie potrzeby przeprowadzimy dokładną diagnozę i czyszczenie po zalaniu. Pamiętaj, że korzystając z usług naszego serwisu otrzymasz 3 miesiące gwarancji na każą naprawę.

telefon samsung m53 5g

Cennik napraw Samsung M53 5G

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung M53 5G

  W naszym serwisie oferujemy usługę związaną z Samsungiem M53 5G, która cieszy się ogromną popularnością. Mowa tutaj o wymianie szybki. Frontowa część urządzenia jest szczególnie narażona na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. W szczęśliwych przypadkach, gdy uszkodzona jest jedynie sama szybka wyświetlacza, naprawa staje się znacznie bardziej przystępna cenowo. Jeśli na wyświetlaczu nie ma plam ani pasów, a dotyk działa bez zarzutu, to wymiana samej uszkodzonej szybki jest wystarczającym rozwiązaniem, by przywrócić telefon do pełnej sprawności.

  Nasza usługa wymiany szybki jest ekonomiczna, ponieważ wyświetlacz poddawany jest procesowi regeneracji, co eliminuje konieczność całkowitej wymiany modułu wyświetlacza. W serwisie Pan Szybka zapewnimy Ci wymianę szybki tego samego dnia, a na naszą usługę udzielamy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana wyświetlacz Samsung M53 5G

  Mimo że wyświetlacz w Samsungu M53 5G został wzmocniony warstwą odpornego na uszkodzenia szkła Gorilla Glass, wciąż istnieje ryzyko jego uszkodzenia, co może znacząco utrudnić korzystanie z urządzenia. W przypadku korzystnych okoliczności, mogą pojawić się pasy lub plamy na wyświetlaczu, co może spowodować pewne niedogodności w użytkowaniu smartfona. Niestety, jeśli uszkodzony zostanie ekran dotykowy, korzystanie z telefonu staje się niemożliwe. Często zdarza się również, że wyświetlacz przestaje wyświetlać treści po uszkodzeniu. W takiej sytuacji zaleca się rozważenie wymiany na nowy ekran.

  W serwisie Pan Szybka oferujemy natychmiastową wymianę wyświetlacza w Samsungu M53 5G, a nawet tego samego dnia, w ciągu godziny! Wystarczy, że złożysz zamówienie na naprawę, a my zajmiemy się zamówieniem niezbędnych części. Przywiązujemy wagę do używania jedynie sprawdzonych, oryginalnych części Samsung.

  Wymiana baterii Samsung M53 5G

  Stan baterii stanowi kluczowy czynnik wpływający na prawidłowe działanie smartfona. Producent zapewnia, że bateria powinna zachować swoją wydajność przez pierwsze dwa lata użytkowania telefonu. Niestety, często nadmierne zużycie urządzenia może prowadzić do szybszego spadku wydajności baterii lub nawet jej uszkodzenia. Napuchnięta bateria może także spowodować uszkodzenia innych elementów, dlatego ważne jest, aby jak najszybciej podjąć decyzję o jej wymianie.

  W serwisie Pan Szybka oferujemy natychmiastową wymianę uszkodzonej baterii nawet tego samego dnia, w ciągu godziny. Nasze usługi przeprowadzane są w profesjonalnych warunkach, przy użyciu oryginalnych części, co daje pewność, że Twój Samsung M53 5G będzie działać jak nowy.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung M53 5G

  Tylna pokrywa Samsunga M53 5G jest istotnym składnikiem tego urządzenia, który nie tylko ma znaczenie estetyczne, ale także pełni kluczową rolę w ochronie telefonu. Uszkodzone tylne panele wpływają na zachowanie szczelności urządzenia i zapewniają ochronę wewnętrznych komponentów smartfona przed uszkodzeniami. Ponadto, pomagają w prawidłowym rozpraszaniu ciepła z urządzenia. Wymiana uszkodzonej tylnej pokrywy baterii Samsunga M53 5G to usługa, którą wykonujemy w tym samym dniu. Nasi specjaliści zajmują się nią zaledwie kilkanaście minut. W trosce o najwyższą jakość usług, stosujemy wyłącznie oryginalne części zamiennikowe od Samsunga. Każdej naprawie towarzyszy 3-miesięczna gwarancja, a dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne ceny z korzyściami w postaci zniżek na przyszłe naprawy.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung M53 5G !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.