Serwis Xiaomi 13

Naprawa Xiaomi 13

Uszkodzenie Xiaomi 13 może być nieprzewidziane i bardzo niekorzystne dla użytkownika. Nasza placówka serwisowa świadczy profesjonalne usługi, dzięki którym przywrócimy Twój smartfon do pełnej sprawności. Gwarantujemy jakościowe wykonanie naprawy przy wykorzystaniu oryginalnych komponentów zamiennych dla modeli Xiaomi 13.

Jeśli Twój smartfon miał kontakt z cieczą, nasi technicy przeprowadzą dokładną diagnozę i czyszczenie po zalaniu, po czym poinformują Cię o zakresie usterki i kosztach naprawy.

telefon xiaomi 13

Cennik napraw Xiaomi 13

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Xiaomi 13

  Zastosowanie w telefonie Xiaomi 13 wytrzymałego ekranu zapewnia ochronę przed zarysowaniami i skutecznie zmniejsza ryzyko rozbicia urządzenia. Niemniej jednak, w niefortunnych sytuacjach wypadków, szybka ekranu może ulec uszkodzeniu, co skutkuje problemami przy użytkowaniu urządzenia.

  Proces wymiany uszkodzonej szybki w telefonie Xiaomi 13 może być skomplikowany, ale dla naszych specjalistów jest to codzienna praktyka. Wymienimy uszkodzoną szybkę w zaledwie kilka godzin, bez konieczności pozostawiania telefonu na dłużej niż jeden dzień. Gwarantujemy również 3 miesiące gwarancji do każdej usługi. Jeśli nie jesteś pewien, czy uszkodzona szybka to jedyny problem w twoim smartfonie, zachęcamy do skorzystania z naszej bezpłatnej diagnozy, która pomoże wykluczyć ewentualne dodatkowe koszty.

  Wymiana wyświetlacza Xiaomi 13

  Ekran telefonu to najważniejszy komponent smartfona. Uszkodzony wyświetlacz może utrudnić, a często uniemożliwić korzystanie z urządzenia. Uszkodzenie wyświetlacza objawia się między innymi zielonymi pasami na matrycy lub czarnymi plamami. Zdarzą się również, że szyba ochronna pozostaje nienaruszona, a matryca wewnątrz pęka, powodując kompletną utratę obrazu.

  W serwisie Samsung Pan Szybka wykonamy dla Ciebie usługę wymiany wyświetlacza tego samego dnia. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych wyświetlaczy Xiaomi, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zarezerwuj wizytę na naszej stronie internetowej i nie martw się o dłuższy czas realizacji usługi!

  Wymiana baterii Xiaomi 13

  Sprawność baterii ma kluczowe znaczenie dla czasu, jaki możemy spędzić korzystając z naszego telefonu po pełnym naładowaniu. W nowych telefonach bateria powinna pracować niezawodnie przez około dwa pierwsze lata eksploatacji, ale nieprawidłowe korzystanie z urządzenia lub nadmierne obciążenie mogą przyspieszyć jej zużycie.

  Jeśli zauważasz, że bateria w twoim telefonie Xiaomi 13 przestała działać prawidłowo, warto rozważyć wymianę baterii na nową. Jeśli jednak nie jesteś pewien, czy bateria jest bezpośrednią przyczyną problemu, oferujemy pełną diagnozę urządzenia, która pomoże nam zlokalizować źródło problemu. Dzięki temu możesz być pewien, że podejmiemy odpowiednie kroki naprawcze.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Xiaomi 13

  Niewłaściwe korzystanie z telefonu, szczególnie gdy nie jest on chroniony etui lub pokrowcem, może prowadzić do rysowania lub uszkodzenia tylnej klapki telefonu Xiaomi 13. Ta klapka pełni istotną rolę w utrzymaniu odpowiedniej cyrkulacji powietrza, odprowadzaniu ciepła oraz zapewnieniu pyło i wodoszczelności urządzenia. Dlatego warto rozważyć wymianę tylnej klapki, jeśli uległa uszkodzeniu. To nie tylko poprawi wygląd telefonu, ale także zapewni większe bezpieczeństwo jego podzespołom.

  Wymiana plecków w Xiaomi 13 jest jednym z najszybciej wykonywanych napraw w naszym serwisie i zajmuje zaledwie niecałe 30 minut. Dzięki tej usłudze przywrócisz estetyczny wygląd swojego smartfona.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi 13 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.