Serwis Samsung A72

Naprawa Samsung A72

Posiadasz telefon Samsung A72 i spotkała Cię przykra sytuacja z jego uszkodzeniem? Zaufaj specjalistom z Pan Szybka! Oferujemy usługi naprawcze na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu jedynie sprawdzonych, oryginalnych komponentów. Jeśli nie wiesz z jakim uszkodzeniem masz styczność w swoim smartfonie, nasi specjaliści przeprowadzą wstępną diagnozę oraz zaoferują Ci atrakcyjny koszt naprawy. Pamiętaj, że na wszystkie usługi zakupione w naszym serwisie otrzymasz 3 miesiące gwarancji i wsparcia serwisowego.

serwis samsung a

Cennik napraw Samsung A72

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A72

  Wymiana szybki w Samsungu A72 to jedna z czołowych usług w naszym serwisie. Wykonujemy ją najczęściej ze względu na to, że front urządzenia jest najbardziej narażony na uszkodzenia. Przy odrobinie szczęścia, rozbija się sama szybka wyświetlacza, co znacznie obniża koszt naprawy urządzenia. Jeśli po rozbiciu na wyświetlaczu nie pojawią się plamy lub pasy, a dotyk będzie działał bez zarzutu, to w takim przypadku wymiana samej zbitej szybki rozwiąże problem uszkodzonego telefonu.

  Usługa wymiany szybki jest tańsza, ponieważ wyświetlacz przechodzi proces regeneracji. Nie ma zatem konieczności wymiany całego modułu wyświetlacza. W serwisie Pan Szybka wymienimy szybkę tego samego dnia, a na usługę przyznamy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A72

  Wyświetlacz w telefonie Samsung A72 pomimo odpornej na uszkodzenia warstwie szkła Gorilla Glass, może uszkodzić się, utrudniając korzystanie z urządzenia. Jeśli mamy szczęście, na wyświetlaczu pojawią się pasy lub plamy, które jedynie utrudnią korzystanie ze smartfona. Niestety w przypadku, kiedy uszkodzony zostanie dotyk, korzystanie z telefonu będzie niemożliwe. W wielu przypadkach zdarza się również, że wyświetlacz nie wyświetla treści po uszkodzeniu. W takim przypadku zalecamy wymianę na nowy.

  W serwisie Pan Szybka wymienimy wyświetlacz twojego Samsunga A72 nawet tego samego dnia w godzinę! Wystarczy, że zarezerwujesz naprawę, a my zamówimy niezbędne części. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, oryginalnych części Samsung.

  Wymiana baterii Samsung A72

  Kondycja baterii to istotny aspekt poprawnego funkcjonowania smartfona. Bateria, według producenta, powinna spełniać swoją wydajność przez pierwsze dwa lata korzystania z telefonu. Niestety zdarza się, że nadmierna eksploatacja smartfona kończy się szybszą utratą wydajności baterii, a nawet jej uszkodzeniem. Napuchnięta bateria może spowodować również uszkodzenia innych komponentów, dlatego ważna jest jej wymiana w jak najszybszym momencie.

  Pan Szybka wymieni twoją uszkodzoną baterię nawet tego samego dnia w przeciągu godziny. Usługa przeprowadzana jest w profesjonalnych warunkach, na oryginalnych częściach, więc masz pewność, że Twój Samsung A72 będzie działał jak nowy.

  Wymiana plecków (klapki tylnej) Samsung A72

  Tylna klapka Samsunga A72 to ważny element urządzenia, który oprócz zastosowaniu estetycznemu, pełni rolę ochrony telefonu. Uszkodzone plecki odpowiadają za szczelność urządzenia oraz zabezpieczają smartfon przed uszkodzeniami komponentów wewnętrznych. Służą także do poprawnego odprowadzania ciepła z urządzenia. Wymiana uszkodzonej klapki baterii Samsung A72 to usługa, która wykonywana jest tego samego dnia. Naprawa zajmuje naszym specjalistom kilkanaście minut. Z uwagi na wysoką jakość usługi, jaką chcemy pełnić, korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych Samsung. Do każdej naprawy udzielamy 3-miesięczną gwarancję, a dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne ceny z uwzględnieniem zniżek na następne naprawy.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A72 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.