Serwis Xiaomi Mi 9T Pro

Naprawa Xiaomi Mi 9T Pro

Szukasz profesjonalnej i skutecznej naprawy dla Twojego Xiaomi Mi 9T Pro? Oto jesteśmy, gotowi rozwiązać wszelkie problemy z Twoim ulubionym smartfonem. Nasz serwis to miejsce, gdzie szybkość, jakość oraz gwarancja idą w parze, aby zapewnić Ci najwyższy poziom satysfakcji.

Nasza ekipa to zgrany zespół specjalistów, którzy doskonale znają się na naprawach Xiaomi Mi 9T Pro. Dzięki temu, możemy zagwarantować, że Twoje urządzenie trafi w ręce ekspertów, którzy naprawią je z najwyższą precyzją i starannością. Bez względu na to, czy potrzebujesz wymiany szybki, ekranu, czy baterii, możesz być pewien, że efekt naszej pracy będzie zachwycający.

serwis xiaomi mi 9T pro

Cennik napraw Xiaomi Mi 9T Pro

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki w Xiaomi Mi 9T Pro

  Pęknięta szybka w Xiaomi Mi 9T Pro niesie ze sobą ryzyko pokaleczenia użytkownika o kruszące się szkło. Dodatkowo taki stan rzeczy sprawia, że wyświetlacz w smartfonie jest bardzo wrażliwy na potencjalne usterki. Aby zabepieczyć nasze urządzenie oraz przywrócić mu dawną estetykę, warto skonsultować się z profesjonalnym serwisem Pan Szybka. Nasza placówka posiada zaawansowany sprzęt naprawczy oraz praktyczne doświadczenie w wymianie szybek. Dzięki temu gwarantujemy Ci wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

  Skontakuj się z nami lub zarezerwuj wiyztę na naszej stronie – pozowli to skrócić czas oczekiwania na naprawę do minimum. Zazwyczaj wymianę szybki w Xiaomi Mi 9T Pro realizujemy jeszcze tego samego dnia od przyjęcia urządzenia w placówce.

  Wymiana wyświetlacza w Xiaomi Mi 9T Pro

  Wyświetlacz w telefonie to podstawowy element, którego uszkodzenie może uniemożliwić nam korzystanie z urządzenia. Dlatego, jeśli Twój Xiaomi Mi 9T Pro wyświetla czarne plamy i kolorowe pasy lub ma problem z działaniem dotyku, to prawodopodobnie wymaga on profesjonalnej usługi wymiany ekranu. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy serwisu Pan Szybka. Nasi specjaliśi przeprowadzą dla Ciebie kompleksową wymianę gwarantując przy tym jakościową usługę przy wykorzystaniu oryginanlnych komponentów.

  Zachęcamy do rezerwacji terminu na naszej stronie, dzięki czemu skrócisz czas oczekiwania na naprawę do minimum. Znaczną większość usług realizujemy jeszcze tego samego dnia. Dodatkowo oferujemy 3 miesiące gwarancji na wymianę wyświetlacza w Xiaomi Mi 9T Pro.

  Wymiana baterii w Xiaomi Mi 9T Pro

  Sprawna bateria to podstawa każdego telefonu. To od niej zależy jak długo będziemy mogli korzystać z urządzenia na jednym ładowaniu. Jeśli zauważyłeś w swoim smartfonie szybki spadek poziomu naładowania lub pojawiły się problemy z jego ładowaniem, to może być znak, że bateria w Xiaomi Mi 9T Pro wymaga wymiany na nową. Korzystając z usług naszego serwisu masz gwarancję jakościowej realizacji naprawy przy wykorzystaniu oryginalnych ogniw. Dzięki temu Twój smartfon będzie działał szybko i niezawodnie.

  Wymiana tylnej klapki w Xiaomi Mi 9T Pro

  Klapka baterii odpowiada za szczelność i bezpieczeństwo urządzenia. Uszkodzenie tego elementu wiąże się z ryzykiem dostania się pyłu i cieczy do wnętrza telefonu oraz pojawienia się dodatkowych usterek podzespołów. Jako profesjonalny serwis, zalecamy wymianę klapki w Xiaomi Mi 9T Pro już przy pierwszym pęknięciu aby uniknąć rozwoju uszkodzeń. Nasza placówka posiada wszystko co niezbędne do przeprowadzenia szybkiej i kompleksowej naprawy. Podczas montażu stosujemy oryginalne komponenty, dzięki temu zapewniamy trwałość i najwyższą jakość usługi.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Mi 9T Pro !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.