Serwis Samsung S22 Ultra

Naprawa Samsung S22 Ultra

Szukasz profesjonalnej placówki serwisowej, która sprawnie naprawi Twój Samsung S22 Ultra? Zaufaj specjalistom Pan Szybka! Nasze doświadczenie w naprawie smartfonów zdobywamy już od wielu lat, dzięki czemu świadczymy najwyższej jakości usługi naszym klientom.

Nasza specjalność to wymiana zbitej szybki, wymiana wyświetlacza, wymiana baterii, a także pozostałe naprawy mechaniczne w Samsung S22 Ultra. Nie straszne nam również bardziej skomplikowane naprawy układów płyty głównej oraz diagnoza i czyszczenie po zalaniu.

Czekamy na wasze smartfony w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. Zachęcamy również do skorzystania z oferty naprawy wysyłkowej na terenie całego kraju! Wystarczy, że wyślesz do nas swoje urządzenie, a my zajmiemy się resztą.

telefon samsung s22 ultra

Cennik napraw Samsung S22 Ultra

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung S22 Ultra

  Wymiana szybki jest skutecznym rozwiązaniem dla problemów z nieestetyczną szybą ochronną wyświetlacza, która w wyniku upadku może również uszkodzić sam ekran. Przed naprawą warto zdiagnozować, który komponent faktycznie jest uszkodzony i czy jest szansa zachować wyświetlacz.

  Pierwszym krokiem jest sprawdzenie funkcjonalności ekranu dotykowego. Jeśli dotyk działa poprawnie, prawdopodobnie uszkodzeniu uległa jedynie szyba ochronna. W drugiej kolejności należy sprawdzić czy na wyświetlaczu nie widnieją pionowe pasy lub ciemne plamy. Niekiedy również wyświetlacz migocze lub kompletnie nie wyświetla treści. Jeśli żadne z tych objawów nie pojawiły się, to w takim przypadku wystarczy przeprowadzić wymianę samej szyby, co umożliwi zachowanie oryginalnego wyświetlacza telefonu.

  Wymiana wyświetlacza Samsung S22 Ultra

  Wyświetlacz w Samsungu S22 Ultra jest ogromny. Prawie 7-calowy ekran raczej uniemożliwi korzystanie ze smartfona jedną ręką. Znajdą się natomiast tacy, którzy mimo wszystko będą próbować na przykład odpisać na smsa właśnie jedną dłonią. Nie można zarzucić, że Samsung S22 Ultra nie zachwyca wyglądem, natomiast jego konstrukcja jest dość śliska. W większości przypadków niestety skończy się to upadkiem telefonu, co doprowadzi do uszkodzenia wyświetlacza.

  Jest to jedna najczęstszych napraw, jakie wykonujemy w naszym serwisie. Rodzaj usługi zależy przede wszystkim od zakresu uszkodzenia. Jeśli po upadku zauważysz, że na wyświetlaczu pojawiły się pasy lub plamy, konieczna będzie właśnie wymiana wyświetlacza. W serwisie Samsung Pan Szybka korzystamy tylko z oryginalnych wyświetlaczy firmy Samsung.

  Wymiana baterii Samsung S22 Ultra

  Pojemność baterii zależna jest w dużej mierze od wielkości danego smartfona. W przypadku Samsunga S22 Ultra nie musimy się martwić o wielkość ogniwa baterii, ponieważ producent wyposażył urządzenie w akumulator 5000mAh, co pozwoli na długie korzystanie ze smartfona. Przy zakupie telefonu powinniśmy cieszyć się dobrym stanem baterii przez co najmniej dwa lata.

  Niestety zdarza się często, że korzystanie z nieodpowiednich akcesoriów do ładowania lub nadmierna eksploatacja prowadzi do trwałego uszkodzenia baterii. W takim przypadku konieczna będzie jej wymiana, jeśli chcemy, aby nasz smartfon wytrzymywał na jednym ładowaniu co najmniej jeden dzień. Nasz serwis Samsung wykona dla Ciebie usługę wymiany baterii w niecałą godzinę.

  Wymiana klapki baterii Samsung Galaxy S22 Ultra

  Poprzednia wersja smartfonów z serii wyposażona była w plastikowe klapki baterii. W tym roku natomiast producent zastosował szklane plecki Corning Gorilla Glass Victus+. Z pewnością są one odporne na uszkodzenia czy zadrapania.

  Niestety z doświadczenia wiemy, że przy niespodziewanym upadku dochodzi do uszkodzenia nie tylko szybki wyświetlacza, ale także klapki baterii. Tylna obudowa odpowiedzialna jest za wodoszczelność oraz odprowadzanie ciepła z urządzenia, dlatego nie warto lekceważyć uszkodzenia komponentu. Wybierz nasz serwis, a my pomożemy Ci w przywróceniu twojego smartfona do wizualnego stanu sprzed uszkodzenia. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych klapek baterii Samsung.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung S22 Ultra !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.