Serwis iPhone 11 Pro Max

Naprawa iPhone 11 Pro Max

Twój smartfon iPhone 11 Pro Max potrzebuje szybkiej interwencji serwisu? Zapraszamy do jednej z naszych placówek Pan Szybka. Wymienimy w twoim telefonie szybkę, wyświetlacz lub baterię na nową, przywracając telefon do stanu sprzed uszkodzenia. W razie potrzeby zapewnimy bezpłatną diagnozę, a na każdą naprawę otrzymasz 3-miesięczną gwarancję.

wymiana szybki iphone 11 pro max w serwis pan szybka

Cennik napraw iPhone 11 Pro Max

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max

  Upadek smartfona najczęściej wiąże się z uszkodzeniem frontu urządzenia. Najczęściej uszkodzona zostaje szybka, którą należy wymienić jak najszybciej ze względów bezpieczeństwa telefonu. Ponowny upadek urządzenia może spowodować, że rozbita szybka uszkodzi również wyświetlacz, co wiążę się z wyższym kosztem naprawy.

  Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max możliwa jest w momencie, kiedy wyświetlacz oraz jego funkcja dotykowa są w pełni sprawne. Zaletą wymiany szybki jest fakt, że po naprawie telefon zachowuje swój oryginalny wyświetlacz z pełnymi funkcjami True Tone oraz FaceID.

  Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro Max

  Uszkodzony wyświetlacz utrudnia korzystanie z urządzenia. Zdarza się nawet, że po upadku urządzenia wyświetlanie treści jest niemożliwe. Serwis Pan Szybka wymieni wyświetlacz w iPhone 11 Pro Max nawet tego samego dnia!

  Decyzję o wymianie wyświetlacza warto podjąć w momencie, kiedy na matrycy pojawią się zielone pasy lub czarne plamy, a także, jeśli dotyk nie działa tak, jak powinien.

  W serwisie Pan Szybka posiadamy niezbędne części na miejscu. Możemy zaproponować wyświetlacz oryginalny lub wysokiej jakości zamiennik. Naprawa obejmuje 3-miesięczną gwarancję, a po montażu otrzymasz folię hydrożelową gratis.

  Wymiana baterii iPhone 11 Pro Max

  Twój telefon za szybko się rozładowuje? Jego praca nie wystarcza na pełny dzień użytkowania? Przyczyną może być uszkodzona bateria, którą należy wymienić w profesjonalnym serwisie.

  Wymiana baterii iPhone 11 Pro Max to jedna z najczęstszych napraw wykonywanych w naszym serwisie. Z uwagi na to, że iPhone 11 Pro Max swoją premierę miał stosunkowo dawno, oryginalna bateria w twoim egzemplarzu może nie działać tak jak na początku. Eksploatacja, nieodpowiednie, wydłużone ładowania lub korzystanie z niesprawdzonych akcesoriów powoduje, że baterie w telefonach słabną.

  W serwisie Pan Szybka wymiana baterii potrwa niecałe 30 minut. Naprawa poprawi komfort pracy smartfona na jednym ładowaniu oraz uniezależni Cię od ciągłego ładowania telefonu.

  Wymiana klapki lub całej obudowy iPhone 11 Pro Max

  Plecki w telefonie iPhone 11 Pro Max pełnią ważną rolę w ochronie telefonu. Pod pokrywą znajdują się takie komponenty jak moduł ładowania indukcyjnego, lampa błyskowa, aparaty oraz ich mikrofon. Uszkodzona klapka może spowodować również zalanie smartfona, dlatego warto wymienić plecki jak najszybciej.

  W serwisie Pan Szybka do demontażu uszkodzonych plecków korzystamy ze specjalistycznego lasera, który omija delikatne miejsca tylnej klapki, dzięki czemu naprawa jest bezpieczna.

  Wymiana plecków jest możliwa, jeśli obudowa telefonu nie jest wygięta lub wyraźnie uszkodzona. W innym przypadku proponujemy wymianę obudowy iPhone 11 Pro Max. Po naprawie twój smartfon będzie wyglądał lepiej, niż przed uszkodzeniem.

  Wymiana gniazda ładowania iPhone 11 Pro Max

  Uszkodzone złącze ładowania w iPhone 11 Pro Max to najczęstsza przyczyna problemu z ładowaniem urządzenia. W wielu przypadkach wystarcza dogłębne czyszczenie gniazda, natomiast jeśli to nie pomoże, konieczna będzie jego wymiana na nowe.

  Na złączu ładowania znajdują się również inne, ważne komponenty telefonu, na przykład mikrofon lub anteny WiFi. Kompleksowa wymiana złącza w iPhone 11 Pro Max pozwoli zatem na utrzymanie telefonu w lepszym stanie i wykluczy pojawienie się innych usterek w przyszłości.

  Przed podjęciem końcowej decyzji o wymianie złącza ładowania, diagnozujemy urządzenie pod kątem uszkodzeń na płycie głównej, tym samym wykluczając dodatkowe koszty.

  Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro Max

  Jeśli rozmówca słabo Cię słyszy, rozmowie utrudniają szumy lub kompletny brak dźwięku, powodem może być uszkodzony mikrofon iPhone 11 Pro Max. Mikrofon znajduje się na złączu ładowania telefonu, a więc jest integralną częścią komponentu. W serwisie Pan Szybka jesteśmy w stanie zdemontować uszkodzony mikrofon i zamontować nowy.

  Usługa wymiany mikrofonu polega na odlutowaniu go ze taśmy ładowania i wstawieniu w jego miejsce nowej, oryginalnej części. Usterkę przeprowadzamy w około godzinę, a telefon możesz odebrać już tego samego dnia.

  Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro Max

  Jeśli zauważysz, że głośnik rozmów nie pracuje tak jak dawniej, warto rozważyć dwie opcje. W pierwszej kolejności należy wyczyścić siateczkę głośnika. Jeśli problem nie zniknie, warto skorzystać z usługi naszego serwisu iPhone.

  to równie skomplikowana naprawa jak na przykład wymiana baterii, ponieważ przed naprawą należy ostrożnie zdemontować wyświetlacz. Warto zatem skorzystać z usług profesjonalnego serwisu.

  Dla nas, wymiana głośnika rozmów to pestka. Cała naprawa trwa około godziny i wykonywana jest w jak najlepszym środowisku i standardach. Przekonaj się sam i odwiedź nasz serwis w celu diagnozy!

  Wymiana aparatu iPhone 11 Pro Max

  Problem z ostrością, brak wyświetlania obrazu podczas fotografowania lub plamy podczas robienia zdjęć to najczęstsze skutki uszkodzonego aparatu. Przed wymianą aparatu w iPhone 11 Pro Max diagnozujemy urządzenie ng>pod kątem zabrudzenia. Bardzo możliwe również, że widoczne przed obiektywem artefakty to strong>zarysowania na szkiełku aparatu.

  Dopiero po dokładnej diagnozie i wyczyszczeniu obiektywu, jeśli problem pozostaje, wymieniamy aparat na oryginalny, o tej samej rozdzielczości i jakości obrazu. Naprawę rozpoczyna się od delikatnego demontażu wyświetlacza, a po samej naprawie wyświetlacz montowany jest z nową uszczelką, aby zapewnić jak największą ochronę urządzenia.

  Brak sieci (nie czyta SIM) iPhone 11 Pro Max

  Problem z brakiem sieci ukazuje się w momencie włożenia karty SIM do slotu, kiedy to sieć nie może się poprawnie załadować. W tym przypadku wykonywanie połączeń i korzystanie z internetu jest niemożliwe.

  Z technicznego punktu widzenia uszkodzony został moduł baseband odpowiedzialny właśnie za poprawne odczytanie karty SIM. Jest to skomplikowana naprawa która wymaga dużej wiedzy i doświadczenia, a naprawa w domowych warunkach jest praktycznie niewykonalna. W tym przypadku konieczna jest diagnoza w profesjonalnym serwisie Apple.

  Czas naprawy modułu baseband wynosi nawet 2 tygodnie, dlatego warto zaplanować i zarezerwować wizytę wcześniej. Na naprawę przyznajemy 3 miesiące gwarancji.

  Naprawa Face ID iPhone 11 Pro Max

  Technologia Face ID jest z pewnością najważniejszą funkcjonalnością w telefonach Apple. Uszkodzony moduł powoduje, że odblokowywanie urządzenia za pomocą twarzy jest niewykonalne. W większości przypadków jesteśmy w stanie naprawić Face ID bez jakichkolwiek problemów, jednak nie zawsze jest to możliwe.

  Face ID to skomplikowany układ, którego działanie opiera się o moduł mapowania głębi twarzy oraz aparaty odpowiedzialne za odczyt biometrii. Są one ze sobą zintegrowane i jakakolwiek usterka doprowadza do zablokowania funkcji Face ID.

  Możliwość naprawy Face ID w iPhone 11 Pro Max sprawdza się za pomocą dogłębnej diagnozy, w której sprawdzamy, czy wymiana taśmy Face ID lub jej naprawa jest konieczna i w ogóle możliwa.

  Diagnoza zalanego iPhone 11 Pro Max

  Kontakt smartfona z wodą lub inną cieczą może przysporzyć sporych problemów urządzeniu, również tym zabezpieczonym certyfikatem wodoszczelności. Diagnoza po zalaniu w iPhone 11 Pro Max to usługa, która powinna zostać wykonana jak najszybciej po nieszczęśliwym wypadku. Niekiedy telefon na pierwszy rzut oka wydaje się sprawny, natomiast skutki zalania potrafią ukazać się nawet po kilku tygodniach.

  W przypadku zalania zaleca się natychmiastowe wyłączenie urządzenia z uwagi na duże prawdopodobieństwo uszkodzenia płyty głównej.

  W serwisie Pan Szybka wykonamy dla Ciebie niezbędną ekspertyzę, a następnie wyczyścimy twój telefon i ponownie go uszczelnimy. O zdiagnozowanych możliwych usterkach powiadomimy Cię przed przystąpieniem do naprawy.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis iPhone 11 Pro Max !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.