Serwis Samsung M31s

Naprawa Samsung M31s

Serwis Pan Szybka wykonuje profesjonalne naprawy telefonu Samsung M31s. Zajmujemy się nie tylko wymianą uszkodzonych podzespołów ale również kompleksową diagnozą i czyszczeniem po zalaniu. Przekazując nam swoje urządzenie, masz pewność, że naprawa zostanie zrealizowana na najwyższym poziomie, wykorzystując oryginanlne komponenty zamienne. Dodatkowo na każdą zakupioną usługę otrzymasz od nas 3 miesiące gwarancji i wsparcia serwisowego.

telefon samsung m31s

Cennik napraw Samsung M31s

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung M31s

  Uszkodzenie szybki wyświetlacza w modelu Samsung M31s może wystąpić nawet po upadku z niewielkiej wysokości. W przypadku szczęścia, uszkodzeniu ulega jedynie szybka, którą możemy wymienić, zachowując oryginalny wyświetlacz. Jeśli nie zauważasz na wyświetlaczu oznak uszkodzenia, usługa wymiany szybki przywróci urządzenie do pełnej funkcjonalności.

  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi wymiany szybek nawet tego samego dnia. Po każdej naprawie oferujemy 3 miesiące gwarancji oraz folię hydrożelową zabezpieczającą ekran.

  Wymiana wyświetlacza Samsung M31s

  Pomimo wysokiej jakości materiałów, z których wykonana jest warstwa ochronna jak i sam wyświetlacz, uszkodzenie ekranu może zdarzyć się nawet przy upadku urządzenia nawet z niewielkiej wysokości. Rozbite kawałki szkła mogą wbić się w matrycę, powodując jej wylanie lub problem z ekranem dotykowym. W najgorszym wypadku wyświetlacz wyłączy się całkowicie, co uniemożliwi korzystanie ze smartfona.

  W takim przypadku zalecamy wymianę wyświetlacza Samsunga M32, który pomimo, że jest już kilkuletnim smartfonem, nadal ma wydajne podzespoły. W serwisie Pan Szybka wymienimy uszkodzony wyświetlacz tego samego dnia, dbając o najwyższy standard usługi. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych wyświetlaczy Samsung. Na każdą usługę przyznajemy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana baterii Samsung M31s

  Wymiana baterii w modelu Samsung M31s to jedna z najprostszych i najczęściej wykonywanych napraw dla tego modelu. Po kilku latach użytkowania smartfona, bateria często traci na wydajności, dlatego wielu użytkowników decyduje się na jej wymianę. W naszym serwisie usługa wymiany baterii przebiega szybko, a do naprawy używamy wyłącznie oryginalnych ogniw baterii.

  Jeśli zauważasz, że twój smartfon nie jest w stanie wytrzymać nawet jednego dnia na jednym ładowaniu, warto rozważyć wymianę baterii na nową. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz czas, ale także poprawisz wydajność swojego smartfona. Pamiętaj, że prawidłowe ładowanie i umiarkowana eksploatacja baterii są kluczem do zachowania jej w dobrej kondycji przez kolejne dwa lata.

  Wymiana plecków (klapki baterii) Samsung M31s

  Klapka baterii to istotny komponent w smartfonie, pełniący kilka ważnych funkcji. Poza aspektem wizualnym, plecki odgrywają istotną rolę w odprowadzaniu ciepła z urządzenia. Uszkodzony tył Samsunga może również prowadzić do silnego zabrudzenia lub nawet zalania wewnętrznych komponentów. Dlatego warto zadbać o to, aby plecki były w idealnym stanie, nawet jeśli telefon nie jest wodoodporny.

  W serwisie Pan Szybka możemy wymienić uszkodzone plecki tego samego dnia, a cała operacja zajmuje zaledwie 15 minut, abyś nie musiał na długo pozbywać się urządzenia. Używamy wyłącznie oryginalnych części od Samsunga, a nasze usługi objęte są 3-miesięczną gwarancją.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung M31s !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.