Serwis Apple Watch Series 6

Naprawa Apple Watch Series 6

Czy Twój zegarek ma problemy z ekranem lub innymi funkcjami? Nie martw się! Nasz serwis Apple Watch 6 jest gotów przywrócić pełną sprawność Twojego ulubionego smartwatcha.

Posiadamy nie tylko wiedzę, ale również zaawansowany sprzęt, który umożliwia nam skuteczną diagnozę i naprawę Apple Watch 6. Nasz priorytet to zapewnienie Ci najwyższej jakości usług, dlatego korzystamy z najlepszych narzędzi i technologii dostępnych na rynku.

Nie trać cennego czasu na poszukiwanie rozwiązania dla problemów swojego Apple Watch 6. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się pełnymi możliwościami swojego zegarka już teraz. Nasz serwis jest miejscem, gdzie Twoje urządzenie będzie w najlepszych rękach.

wymiana szybki apple watch 6

Cennik napraw Apple Watch Series 6

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Apple Watch 6

  Apple Watch Series 6 został zaprezentowany podczas konferencji o chwytliwej nazwie 'Time Flies’. Zegarek przynosi znaczące zmiany względem poprzedników, jeżeli chodzi o monitorowanie kondycji i stanu zdrowia. Apple Watch, dzięki wzbogaceniu o nowe sensory jest w stanie zmierzyć poziom dotlenienia krwi. Jest to cenna funkcja dla sportowców, osób z chorobami serca oraz dla codziennych użytkowników, którzy cenią sobie swój stan zdrowia. Apple Watch 6 jak co roku, został wyposażony w nowy, wydajniejszy procesor SiP S6 wspomagany 32 gigabajtami wbudowanej pamięci. Za wyświetlanie obrazu odpowiada niegasnący wyświetlacz OLED LTPO, a za łączność chip W3 LTE.

  W większości przypadków nasz serwis Apple rekomenduje wymianę szybki w Apple Watch Series 6. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki Apple Watch 6

  Czy szkło Twojego Apple Watch 6 jest pęknięte, stłuczone lub zarysowane? Nie martw się, w serwisie Pan Szybka oferujemy profesjonalną wymianę szybki, która przywróci Twojemu zegarkowi jego pierwotną świetność!

  Proces wymiany szybki w zegarkach Apple jest starannie przeprowadzany. Nasi wykwalifikowani technicy posługują się zaawansowanymi narzędziami i technologią, aby precyzyjnie usunąć uszkodzoną szybkę i zamontować nową. Dbamy o to, aby cały proces odbywał się z zachowaniem wysokich standardów jakości.

  Kiedy można wykonać wymianę szybki w Apple Watch Series 6?

  Przede wszystkim wtedy, gdy cały wyświetlacz oraz dotyk działają prawidłowo. Jeśli podczas upadku lub przygniecenia wyświetlacz został uszkodzony, wymiana samej szybki nie będzie możliwa. Kiedy należy wymienić wyświetlacz w Apple Watch Series 6? Na naprawę całego modułu wyświetlacza należy zdecydować się wtedy, gdy ekran został uszkodzony, co objawia się nieprawidłowym wyświetlaniem obrazu. W wielu przypadkach obraz może być zdeformowany lub całkowicie niewidoczny.

  Nie jesteś pewny, jaki rodzaj naprawy powinieneś wybrać w swoim smartwatchu? Nasz serwis Apple chętnie Ci doradzi.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Apple Watch Series 6 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.