Serwis Apple Watch Series 6

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego smartwatcha Apple Watch Series 6? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę oraz naprawimy inne usterki w twoim smartwatchu.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Apple Watch Series 6?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie jednego wyniku

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Apple Watch Series 6

  Specyfikacja Apple Watch 6

  Apple Watch Series 6 został zaprezentowany podczas konferencji o chwytliwej nazwie 'Time Flies'. Zegarek przynosi znaczące zmiany względem poprzedników, jeżeli chodzi o monitorowanie kondycji i stanu zdrowia. Apple Watch, dzięki wzbogaceniu o nowe sensory jest w stanie zmierzyć poziom dotlenienia krwi. Jest to cenna funkcja dla sportowców, osób z chorobami serca oraz dla codziennych użytkowników, którzy cenią sobie swój stan zdrowia. Apple Watch 6 jak co roku, został wyposażony w nowy, wydajniejszy procesor SiP S6 wspomagany 32 gigabajtami wbudowanej pamięci. Za wyświetlanie obrazu odpowiada niegasnący wyświetlacz OLED LTPO, a za łączność chip W3 LTE.

  W większości przypadków nasz serwis Apple rekomenduje wymianę szybki w Apple Watch Series 6. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Kiedy można wykonać wymianę szybki w Apple Watch Series 6?

  Przede wszystkim wtedy, gdy cały wyświetlacz oraz dotyk działają prawidłowo. Jeśli podczas upadku lub przygniecenia wyświetlacz został uszkodzony, wymiana samej szybki nie będzie możliwa. Kiedy należy wymienić wyświetlacz w Apple Watch Series 6? Na naprawę całego modułu wyświetlacza należy zdecydować się wtedy, gdy ekran został uszkodzony, co objawia się nieprawidłowym wyświetlaniem obrazu. W wielu przypadkach obraz może być zdeformowany lub całkowicie niewidoczny.

  Nie jesteś pewny, jaki rodzaj naprawy powinieneś wybrać w swoim smartwatchu? Nasz serwis Apple chętnie Ci doradzi.