Serwis Xiaomi Mi Note 10 Lite

Naprawa Xiaomi Mi Note 10 Lite

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi Mi Note 10 Lite? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi Mi Note 10 Lite na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi Mi Note 10 Lite.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi Mi Note 10 Lite i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

serwis xiaomi mi note 10 lite

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Xiaomi Mi Note 10 Lite?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Xiaomi Mi Note 10 Lite

  Xiaomi Mi Note 10 Lite to smartfon nieprzeciętny. Jego solidne wykonanie oraz design cieszą oko. Telefon został wyposażony w lekko zakrzywiony wyświetlacz AMOLED 6,47 cala, który dobrze odwzorowuje kolory. Wydajność urządzenia zapewnia procesor Snapdragon 730 z sześciogigową pamięcią RAM. Xiaomi Mi Note 10 Lite ma dla użytkowanika do dyspozycji aż 128GB pamięci masowej. Telefon posiada również baterię o sporej pojemności, bo aż 5260mAh.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi Mi Note 10 Lite. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi Mi Note 10 Lite

  Nie każda sytuacja musi skończyć się wymianą wyświetlacza. Do najczęstszej naprawy w Xiaomi Mi Note 10 Lite należy wymiana przedniej szybki. Usługę wykonujemy, kiedy wyświetlacz jest w pełni sprawny. Niestety, jeśli ekran nieodpowiednio reaguje na dotyk lub posiada uszkodzenia, konieczna jest jego wymiana. W naszym serwisie dajemy klientowi możliwość wyboru wyświetlacza oryginalnego lub równie dobrego zamiennika.

  Wymiana baterii w Xiaomi Mi Note 10 Lite

  Wymiana baterii w Xiaomi Mi Note 10 Lite to usługa, którą wykonujemy w godzinę. Bateria producenta powinna spełniać swoje zastosowanie przez pierwsze dwa lata użytkowania smartfona. Niestety zdarza się, że kondycja baterii ulega spadkowi przez nieodpowiednie ładowanie lub nadmierną eksploatację. Jeśli zauważysz, że twój telefon funkcjonuje krócej niż wcześniej, rozważ wymianę baterii na nową. To powinno rozwiązać twój problem. Natomiast jeśli nie jesteś pewny, czy bateria jest przyczyną problemu – rozważ wizytę w naszym serwisie. Zdiagnozujemy problem i wykluczymy czynniki współistniejące.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi Mi Note 10 Lite

  Klapka baterii to z pewnością ważny aspekt estetyczny naszego urządzenia, natomiast odpowiada również za bezpieczeństwo smartfona. Brak zabezpieczenia telefonu poprzez etui lub pokrowiec może zwiększyć ryzyko uszkodzenia plecków, a co za tym idzie – narazić nasze urządzenie na działanie czynników zewnętrznych takich jak pył, woda czy kurz. W takim przypadku powinieneś rozważyć wymianę klapki baterii na nową.

  Diagnoza telefonu Xiaomi Mi Note 10 Lite

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo, ale nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi Mi Note 10 Lite. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Mi Note 10 Lite !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  ul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  +48 889 952 182 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  ul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  +48 690 999 036 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  +48 733 321 337 [email protected]

  Pn-Pt: 09:00-18:00

  Zaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.