Serwis Samsung A32 4G

Serwis Samsung A32 4G to profesjonalne podejście do powierzonych nam napraw. Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung A32 4G? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung A32 4G.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung A32 4G?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.
  Serwis
  Serwis Samsung A32 4G

  Specyfikacja Samsung A32

  Samsung Galaxy A32 został wyposażony w ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G80 o taktowaniu 2,00 GHz z układem graficznym ARM Mali-G57 MC3. Jednostka ta pozwala na korzystanie z najbardziej wymagających aplickacji. Na smartfonie bez problemu obejrzymy filmy w jakości Full HD+, dizęki 6,4 calowemu wyświetlaczowi Super AMOLED o rozdzelczości 2400x1080 pikseli. Tak jak w przypadku innych modeli serii A, Samsung A32 posiada poczwórny aparat z głównym obiektywem 64 Mpix, makro 5 Mpix, ultraszerokokątnym 8 Mpix i głębi 5 Mpix. Do selfie posłuży nam przedni aparat o matrycy 20 Mpix. Bateria o pojemności 5000mAh pozwala na korzystanie z urządzenia przez długi czas bez konieczności stania pod ładowarką. Telefon obsługuje funkcję szybkiego ładowania 15W.

  W większości przypadków nasz serwis Samsung rekomenduje wymianę szybki w Samsung A32. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy A32

  Wśród najczęstszych napraw wykonywanych na telefonie Samsung Galaxy A32 znajduje się wymienienie szybki bądź też wyświetlacza. Rodzaj owej naprawy związany jest przede wszystkim z zakresem uszkodzeń oraz ich typem. Przykładowo, jeżeli w modelu Samsung Galaxy A32 uszkodzeniu uległa całość moduły wyświetlacza i zachodzi problem z prawidłowym wyświetlaniem obrazu lub obraz rozlewa się na ekranie, konieczna jest wymiana wyświetlacza. W takim przypadku dobry będzie nie tylko oryginalny wyświetlacz Samsung Galaxy A32, ale także zamiennik pasujący do modelu. Jeżeli jednak uszkodzona zostanie jedynie warstwa ochronna telefonu, wystarczy wymienić szybkę – jest to niewątpliwie wygodniejsze rozwiązanie, a przede wszystkim tańsze.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy A32

  W każdym telefonie bateria odgrywa niezwykle ważną rolę – to od niej zależy, przez jak długi czas możesz korzystać z naładowanego telefonu, powinna więc być możliwie najbardziej wydajna i sprawna. W nowych modelach Samsung Galaxy A32 przez około dwa pierwsze lata użytkowania bateria powinna działać bez zarzutu, jednakże nadmierna eksploatacja może doprowadzić do jej wcześniejszego zużycia. W takim wypadku warto rozważyć wymianę baterii. Jeśli jednak nie jesteś pewny, czy to ona jest przyczyną problemu, zgłoś się do nas – zdiagnozujemy Samsung Galaxy A32, aby odkryć przyczynę.

  Wymiana klapki baterii Samsung A32

  Porysowanie lub uszkodzenie tylnej klapki baterii w modelu Samsung Galaxy A32 może się zdarzyć, jeżeli używasz nieprawidłowo dopasowanego etui lub nie nosisz telefonu w pokrowcu. W takim przypadku najlepiej niezwłocznie wymienić klapkę, która odpowiada za pyłoszczelność Samsung Galaxy A32, a także odprowadzanie ciepła oraz wodoszczelność telefonu. Wymiana klapki zagwarantuje bezpieczeństwo urządzenia, a dodatkowo poprawi jego wygląd.

  Diagnoza telefonu Samsung A32

  W naszym serwisie możesz wykonać pełną diagnozę Samsung Galaxy A32, dzięki czemu dowiesz się, co może być źródłem twoich problemów z urządzeniem. Wycenimy także koszty naprawy oraz czas potrzebny na jej wykonanie, dzięki czemu będziesz mógł zdecydować, czy naprawa modelu jest opłacalna.