Serwis Samsung A32 4G

Naprawa Samsung A32 4G

Masz problem z uszkodzonym smartfonem Samsung A32 4G? Niezwłocznie zgłoś się na naprawę! Nasz profesjonalny serwis Pan Szybka tworzą eksperci w naprawach telefonów Samsung, w tym modelu A32 4G. W procesie naprawy korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości części, co gwarantuje nie tylko szybki powrót do pełnej funckjonalności, ale również trwałość i niezawodność urządzenia.

Nasi doświadczeni technicy posiadają wiedzę i umiejętności, by sprawnie rozpoznać oraz naprawić każde uszkodzenie. Niezależnie od tego, czy to problem z ekranem, baterią czy oprogramowaniem. Nasi specjaliści pomogą w każdym przypadku.

telefon samsung a32 4g

Cennik napraw Samsung A32 4G

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A32 4G

  Samsung A32 4G wyposażony został w wyświetlacz Super AMOLED, który chroniony jest szybką ochronną Gorilla Glass. Takie połączenie zapewnia wysoką ochronę urządzenia. Niestety podczas nieszczęśliwego wypadku urządzenia, szybka może zostać rozbita. Przy odrobinie szczęścia wyświetlacz pozostaje sprawny.

  Wymiana szybki w Samsungu A32 4G to usługa, w której się specjalizujemy. Polega na odseparowaniu stłuczonej szyby od oryginalnego wyświetlacza. Nie istnieje zatem konieczność wymiany wyświetlacza, co znacznie obniża koszty naprawy.

  Wymiana wyświetlacza Samsung A32 4G

  Uszkodzony ekran to najczęstsza usterka pojawiająca się po upadku smartfona nawet z niewielkiej wysokości. W przypadku Samsunga A32 4G, który wyposażony jest w wyświetlacz AMOLED, usterka może objawiać się zielonymi pasami lub czarnymi plamami, a także nieprawidłowo działającą funkcją dotykową. Bywa również, że mimo nieuszkodzonej szybki ochronnej, wyświetlacz ulega uszkodzeniu wewnątrz, ponieważ pęka matryca ekranu.

  Jeśli zauważysz opisane usterki w swoim telefonie, zgłoś się po pomoc do jednego z naszych serwisów stacjonarnych. Wymienimy wyświetlacz nawet w godzinę, przywracając pełną funkcjonalność smartfona. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych wyświetlaczy Samsung, abyś miał pewność, że po wykonanej usłudze nie pojawią się inne usterki związane z naprawą. Na każdą naprawę udzielamy 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana baterii Samsung A32 4G

  W każdym telefonie bateria odgrywa niezwykle ważną rolę – to od niej zależy, przez jak długi okres możesz korzystać z naładowanego telefonu bez potrzeby ładowania. Powinna więc być one możliwie najbardziej wydajna i sprawna. W nowych modelach Samsung Galaxy A32 przez około dwa pierwsze lata użytkowania bateria powinna działać bez zarzutu, jednakże nadmierna eksploatacja może doprowadzić do jej wcześniejszego zużycia.

  W takim wypadku warto rozważyć wymianę baterii na nowy, oryginalny egzemplarz. Jeśli jednak nie jesteś pewny, czy to ona jest przyczyną problemu, zgłoś się do nas – zdiagnozujemy Samsung Galaxy A32, aby odkryć przyczynę.

  Wymiana klapki baterii Samsung A32 4G

  Porysowanie lub uszkodzenie tylnej klapki baterii w modelu Samsung Galaxy A32 może się zdarzyć, jeżeli używasz nieprawidłowo dopasowanego etui lub nie nosisz telefonu w pokrowcu. W takim przypadku najlepiej niezwłocznie wymienić klapkę, która odpowiada za pyłoszczelność Samsung Galaxy A32, a także odprowadzanie ciepła z urządzenia. Wymiana klapki zagwarantuje bezpieczeństwo urządzenia, a dodatkowo poprawi jego wygląd.

  W serwisie Pan Szybka czas potrzebny na wykonanie usługi to zaledwie kilkanaście minut. Większość części posiadamy na miejscu, aczkolwiek warto przed naprawą zarezerwować wizytę. Gdy w magazynie pojawią się braki, zamówimy niezbędną część potrzebną do wykonania usługi.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A32 4G !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.