Serwis Samsung S20 Plus

Naprawa Samsung S20 Plus

Jeśli szukasz profesjonalnej naprawy Twojego Samsunga S20 Plus, to zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty naprawczej. Specjalizujemy się w wymianie zbitych szybek, wyświetlaczy, baterii oraz naprawie układów na płycie głównej. Dodatkowo zajmiemy się diagnozą i czyszczeniem po zalaniu.

Doświadczenie, które nabywamy już od wielu lat, pozwala nam na jakościową realizację usług naprawczych Samsung S20 Plus. Zaufaj specjalistom już dzisiaj i ciesz się w pełni sprawnym telefonem jeszcze tego samego dnia.

serwis samsung s20 plus

Cennik napraw Samsung S20 Plus

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung S20 Plus

  Rozbicie frontu urządzenia nie zawsze kończy się trwałym uszkodzeniem wyświetlacza. Najczęściej upadek powoduje jedynie rozbicie szybki, którą można wymienić, nie naruszając oryginalnego wyświetlacza. Wymiana szybki w Samsungu S20 Plus możliwa jest, kiedy na wyświetlaczy nie pojawią się pasy lub plamy. Proces ten nazywany jest również regeneracją wyświetlacza.

  Jeśli nie jesteś pewien co do zakresu uszkodzenia oraz usługi, zapraszamy do naszego serwisu. Przeprowadzimy bezpłatną diagnozę oraz wykluczymy dodatkowe usterki telefonu. Wymiana szybki nie potrwa w naszym serwisie dłużej niż kilka godzin. Dodatkowo, usługa wymiany szybki to tańsza alternatywa do wymiany wyświetlacza.

  Wymiana wyświetlacza Samsung S20 Plus

  Upadek smartfona nawet z niewielkiej wysokości może doprowadzić do trwałego uszkodzenia wyświetlacza w Samsungu S20 Plus. Specyficzny, zakrzywiony ekran dodaje urządzeniu wygląd premium, natomiast jest bardziej narażony na uszkodzenia. W przypadku, jeśli na ekranie pojawią się pasy lub czarne plamy, należy wymienić wyświetlacz na nowy. Zdarza się często, że uszkodzona zostaje również warstwa dotykowa, uniemożliwiając korzystanie z urządzenia.

  Wymiana wyświetlacza w Samsungu S20 Plus to usługa, którą jesteśmy w stanie wykonać na miejscu, dzieki czemu nie musisz na długo rozstawać się z urządzeniem. Korzystamy wyłącznie z wyświetlaczy oryginalnych, zachowując wszystkie funkcje telefonu.

  Wymiana baterii Samsung S20 Plus

  Usługa wymiany baterii przywróci twojemu Samsungowi S20 Plus wydajność zbliżoną do nowego egzemplarza. Producent gwarantuje, że bateria powinna utrzymać dobrą kondycję przez mniej więcej 2 lata użytkowania. Niestety zdarza się, że nieprawidłowe korzystanie z akcesoriów ładujących, a także pozostawianie telefonu w ładowarce na noc powodują spadek kondycji baterii dużo szybciej.

  Wymiana baterii w Samsungu S20 Plus to usługa, która przywraca stabilność telefonu za niewielkie koszty. W naszym serwisie wymienimy baterię w twoim Samsungu w niecałe 30 minut, odpowiednio zabezpieczając telefon po demontażu baterii. Na każdą naprawę przyznajemy również 3 miesiące gwarancji.

  Wymiana klapki baterii Samsung S20 Plus

  Szklane plecki Samsunga S20 Plus świetnie prezentują się na korpusie oraz chronią urządzenie przed czynnikami zewnętrznymi. Zapewniają wodoszczelność i pyłoszczelność, a także odpowiedzialne są za odpowiednie odprowadzanie ciepła z urządzenia.

  Upadek smartfona może doprowadzić do rozbicia się szklanego tyłu, a także wysepki aparatów, dlatego ważne jest, aby wymienić ten komponent na nowy. W serwisie Pan Szybka wykorzystujemy wyłącznie oryginalne komponenty od Samsunga, które bez problemu wpasowują się w korpus telefonu.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung S20 Plus !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.