serwis samsung s20 plus

Serwis Samsung S20 Plus

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Samsung Galaxy S20 Plus? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie szybką wymianę szybki, wyświetlacza lub baterii na nowe. W razie potrzeby przeprowadzimy diagnozę telefonu oraz naprawimy inne usterki w telefonie Samsung Galaxy S20 Plus.

Jakie usługi oferujemy dla urządzenia Samsung S20 Plus?

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Serwis
  Samsung S20 Plus

  Specyfikacja Samsung Galaxy S20 Plus

  Samsung Galaxy S20 Plus posiada ośmiordzeniowy procesor Exynos 990 o częstotliwości 2,70 GHz z modułem graficznym ARM Mali-G77 MP11. Wyświetlacz wykorzystany w tym modelu to 6,70 calowy Dynamic AMOLED o rozdzielczości 3200x1440 pikseli. Dzięki odświerzaniu 120 Hz obraz jest płynny i wyraźny. Za ochronę wyświetlacza odpowiada dobrze znane szkło Gorilla Glass 6. Bateria o pojemności 4500mAh pozwala na korzystanie z urządzenia przez wiele godzin. Dodatkowo S20 Plus obsługuję funkcję szybkiego ładowania oraz ładowanie indukcyjne. Smartfon dostępny jest w trzech wersjach pamięciowych: 128GB, 256GB i 512GB. W każdym modelu znajdziemy 12GB pamięci RAM. Na pleckach telefonu znajduje się poczwórny aparat z głównym obiektywem 12 Mpix o rozdzielczośći 4608x3456 pikseli. Urządzenie pozwala na nagrywanie filmów w jakości 8K.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Samsung Galaxy S20 Plus

  Najczęstsze naprawy wykonywane w modelach Samsung S20 Plus obejmują wymianę szkła lub wymianę wyświetlacza. Możliwy rodzaj usługi będzie jednak zależał od rodzaju i stopnia uszkodzenia. Jeśli cały moduł wyświetlacza w telefonie jest uszkodzony, co może powodować problemy, takie jak wyświetlanie obrazów lub przepełnienie, należy wymienić wyświetlacz w Samsung S20 Plus. Zgodnie z Twoimi preferencjami może to być zupełnie nowy oryginalny monitor lub wysokiej jakości zamiennik. Jeśli uszkodzona jest tylko warstwa ochronna, tańszym i wygodniejszym rozwiązaniem jest wymiana szkła.

  Wymiana baterii w Samsung Galaxy S20 Plus

  Baterie o wysokiej wydajności w telefonach komórkowych są niezbędne. To zależy od tego, jak długo możemy korzystać z telefonu po naładowaniu. W nowym telefonie bateria powinna działać niezawodnie przez pierwsze dwa lata użytkowania telefonu. Zazwyczaj jednak poprzez niewłaściwe użytkowanie lub nadużywanie możemy go wcześniej uszkodzić. Jeśli okaże się, że bateria nie działa prawidłowo, należy rozważyć wymianę baterii w Samsung S20 Plus na nową baterię. Nie masz pewności, czy bateria jest bezpośrednią przyczyną problemu? Przeprowadzimy pełną diagnozę sprzętu i znajdziemy dla Ciebie przyczynę problemu.

  Wymiana klapki baterii Samsung S20 Plus

  Jeśli nosisz telefon bez osłony ochronnej lub używasz niepasującego etui ochronnego, po pewnym czasie tylna obudowa telefonu Samsung S20 Plus może zostać porysowana lub nawet uszkodzona. Ten element jest bardzo ważny, ponieważ odpowiada za prawidłowe odprowadzanie ciepła, odporność na kurz, wodę itp. telefonu komórkowego. Dlatego też, jeśli pokrywa baterii jest uszkodzona, rozważ wymianę tylnej szyby na nową. Może to nie tylko poprawić wygląd telefonu, ale także zapewnić większe bezpieczeństwo.

  Diagnoza telefonu Samsung S20 Plus

  Jeśli Twój telefon nie działa poprawnie, ale nie masz pewności, co jest przyczyną, zalecamy wykonanie pełnej diagnozy telefonu Samsung S20 Plus. Na stronie dokładnie zweryfikujemy wszystkie komponenty, aby znaleźć źródło problemu. Koszty, jak i czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu będziemy mogli określić właśnie na tej podstawie. Następnie otrzymasz informację, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.