Serwis Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Naprawa Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Szukasz serwisu, który wykona naprawę Twojego telefonu Xiaomi Redmi Note 9 Pro? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako profesjonalny serwis Xiaomi posidamy wyspecjalizowaną kadrę, która kompleksowo przeprowadzi naprawę Twojego Xiaomi Redmi Note 9 Pro na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie wiesz co jest przyczyną źle działającego urządzenia, możesz powierzyć go nam. Nasi specjaliści sprawdzą co w trawie piszczy i postawią odpowiednią diagnozę. Dopiero po akceptacji przystąpią do naprawy Twojego Xiaomi Redmi Note 9 Pro.

Korzystamy tylko z najnowszych sprzętów o sprawdzonej jakości. To wszystko jest gwarancją szybkiej naprawy każdej usterki. Przy usuwaniu uszkodzeń korzystamy z metod laminacji, separacji oraz ciśnieniowo-próżniowej, robimy to starannie z najwyższą precyzją. Powierzając nam swój smartfon nie musisz obawiać się utratą danych. Na każdą usługę dajemy 3-miesięczną gwarancję.

Odwiedź profesjonalny serwis Xiaomi Redmi Note 9 Pro i ciesz się najwyższą jakością naprawy!

serwis xiaomi redmi note 9 pro

Cennik napraw Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Specyfikacja Xiaomi Redmi Note 9 Pro

  Xiaomi Redmi Note 9 Pro wygląda na smartfon z półki wyższej niż rzeczywiście jest. Przód oraz tył urządzenia pokryty jest szkłem Gorilla Glass 5, które świetnie chroni telefon. Urządzenie działa dzięki procesorowi Snapdragon 720G z układem graficznym Adreno 618. Za wyświetlanie obrazu odpowiada matryca IPS LCD 6,67″. Pamięć masowa urządzenia pozwala na przechowywanie 128GB danych. Bezpieczeństwo smartfona zapewnia czytnik linii papilarnych umieszczony pod wyświetlaczem. Ogromnym atutem jest technologią NFC, która pozwala między innymi na płatności zbliżeniowe telefonem.

  W większości przypadków nasz serwis Xiaomi rekomenduje wymianę szybki w Xiaomi Redmi Note 11. Jest to tańsze rozwiązanie od wymiany wyświetlacza na nowy. Niestety jednak nie w każdym przypadku będzie to możliwe.

  Wymiana szybki lub wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note 9 Pro

  Do najczęstszych napraw wykonywanych w Xiaomi Redmi Note 9 Pro jest wymiana szybki. Jest to zabieg, który wykonujemy, kiedy wyświetlacz w twoim telefonie jest w pełni sprawny. Pozwala to zachować oryginalną część urządzenia. W przypadku, kiedy wyświetlacz jest uszkodzony lub rozlany, konieczna będzie jego wymiana na nowy. W naszym serwisie wykonujemy wymianę wyświetlacza opierając się na ekranach oryginalnych lub zamiennikach najlepszej jakości.

  Wymiana baterii w Xiaomi Redmi Note 9 Pro

  Jeśli posiadasz uszkodzoną baterię w swoim telefonie Xiaomi Redmi Note 9 Pro, powinieneś rozważyć jej wymianę. Niesprawna bateria może być nawet powodem uszkodzenia wyświetlacza. Oryginalna bateria telefonu powinna spełniać swoje zastosowanie przez pierwsze dwa lata użytkowania urządzenia. Bywa niestety, że kondycja baterii ulega spadkowi i telefon nie wytrzymuje tak długo na jednym ładowaniu jak kiedyś. Jeśli nie jesteś pewien, czy problem z twoim Xiaomi Redmi Note 9 Pro spowodowany jest baterią, zgłoś się do nas. Zdiagnozujemy problem i rozwiążemy go.

  Wymiana klapki baterii Xiaomi Redmi Note 9 Pro

  Brak odpowiedniej ochrony poprzez etui lub pokrowiec może porysować lub uszkodzić klapkę naszego telefonu. Element ten jest szczególnie ważny, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo i estetykę naszego urządzenia. Tylna klapka chroni smartfon przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak woda czy kurz. Służy również do odprowadzania ciepła z naszego urządzenia. Jeśli zauważysz, że klapka twojego Xiaomi Redmi Note 9 Pro jest uszkodzona, rozważ jej wymianę. Poprawi to nie tylko estetykę urządzenia, ale także odpowiednio je zabezpieczy.

  Diagnoza telefonu Xiaomi Redmi Note 9 Pro

  Jeśli Twój telefon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu Xiaomi Redmi Note 9 Pro. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Xiaomi Redmi Note 9 Pro !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.