Serwis Samsung S23 Ultra

Naprawa Samsung S23 Ultra

Naszym celem jest zapewnienie Ci kompleksowej i szybkiej naprawy, która przywróci Twojemu telefonowi pełną sprawność. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Doświadczenie i profesjonalizm to nasze atuty. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych techników, którzy posiadają bogate doświadczenie w naprawie telefonów Samsung, zwłaszcza modelu S23 Ultra. Możesz być pewien, że Twój Samsung S23 Ultra trafi w ręce ekspertów, którzy dokładnie wiedzą, jak rozwiązać każdy problem.

Niezwłocznie skontaktuj się z nami, jeśli Twój telefon Samsung S23 Ultra wymaga naprawy. Serwis Pan Szybka jest gotów przyjąć Twój telefon i przywrócić mu świetność. Zaufaj nam i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy cieszą się pełnymi możliwościami swojego telefonu Samsung S23 Ultra.

telefon samsung s23 ultra

Cennik napraw Samsung S23 Ultra

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung S23 Ultra

  Nowoczesne smartfony Samsung S23 Ultra są tak samo podatne na uszkodzenia jak inne modele z tej serii. Szczególnie podczas upadku może dojść do rozbicia szybki wierzchniej, osłaniającej ekran urządzenia. W takim wypadku należy skorzystać z profesjonalnych usług serwisu Pan Szybka, który kompleksowo zajmie się naprawą Twojego Samsunga oraz przywróci mu dawny blask.

  Bez wątpienia usługa wymiany szybki w Samsung S23 Ultra to jedna z najczęściej wykonywanych napraw w serwisach pogwarancyjnych. Decydując się na zakup takiej usługi warto w pierwszej kolejności zweryfikować działanie wyświetlacza. Jeśli ekran po upadku zachował poprawne działanie, to wymiana szybki będzie możliwa. Nie wiesz czy Twój smartfon klasyfikuje się do wykonania tego typu naprawy? Nasi specjaliści przeprowadzą bezpłatną diagnozę wstępną i poinformują Cię o zakresie usterki oraz kosztach naprawy.

  Wymiana wyświetlacza Samsung S23 Ultra

  Problem z wyświetlaniem obrazu lub reakcją na dotyk może wskazywać na uszkodzenie ekranu w telefonie Samsung S23 Ultra. Skutkiem tego typu usterki jest zazwyczaj upadek urządzenia lub jego mocne przygniecenie. Nasz serwis oferuje kompleksową wymianę kompletu ekranu, aby przywrócić Twój smartfon do pełnej sprawności.

  Wybierając serwis Pan Szybka masz gwarancję wykonania jakościowej naprawy. Dzięki dostępności części oferujemy naszym klientom wyłącznie oryginalne wyświetlacze firmy Samsung, przez co naprawa przywróci pełną ostrość, kolorystykę i czułość dotyku. Jeśli zarezerwujesz wybrany termin na naszej stronie lub poprzez bezpośredni kontakt z serwisem, możesz otrzymać gotowe urządzenie jeszcze tego samego dnia!

  Wymiana baterii Samsung S23 Ultra

  Czy Twój Samsung S23 Ultra szybko się rozładowuje lub sprawia problemy z naładowaniem? Może być to znak, że należy rozważyć wymianę baterii w profesjonalnym serwisie Pan Szybka. Nasz usługa wymiany baterii zapewni Ci nowy, wydajny akumulator, który przywróci długotrwałe działanie Twojego telefonu. Nasz doświadczony zespół fachowo odłączy starą baterię i zamontuje nową, dając Ci pewność, że Twój Samsung S23 Ultra będzie znów gotowy na pełen dzień użytkowania.

  Dłuższe korzystanie z urządzenia, które ma wadliwą baterię może doprowadzić do wielu dodatkowych problemów związanych z jego działaniem. W krytycznych sytuacjach ogniwo telefonu może spuchnąć, powodując przy tym nacisk na pozostałe podzespoły lub nawet doprowadzić od samozapłonu. Dlatego jeśli Twój smartfon wymaga wymiany baterii na nową, niezwłocznie skontaktuj się z nami.

  Wymiana plecków Samsung S23 Ultra

  Samsung S23 Ultra wymaga naprawy? Serwis Pan Szybka świadczy profesjonalne usługi wymiany zbitych plecków już w 30 minut! Wystarczy, że uprzednio zarezerwujesz dogodny termin na naszej stronie lub poprzez bezpośredni kontakt z wybranym serwisem. Wymiana tylnej klapki przywróci urządzeniu estetyczny wygląd oraz zapewni ochronę przed dostawaniem się kurzu i pyłu do wnętrza telefonu.

  Warto również rozważyć wymianę plecków ze względu na nasze bezpieczeństwo. Korzystanie z urządzenia w takim stanie może doprowdzić do przypadkowych pokaleczeń użytkownika. Dodatkowo telefon jest szczególnie narażony na zalania ze względu na brak szczelności.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung S23 Ultra !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.