Serwis Samsung A10

Naprawa Samsung A10

Zachęcamy do skorzystania z oferty naprawy telefonu Samsung A10 w naszym serwisie. Wykonamy dla Ciebie profesjonalną wymianę zbitej szybki, wymianę wyświetlacza, wymianę baterii oraz wiele więcej. Pomożemy również w przypadku zalanego smartfona. Przeprowadzimy kompleksową diagnozę i czyszczenie aby zweryfikować zakres usterki i oszacować koszt potencjalnej naprawy.

Nie czekaj na rozwój uszkodzeń w Twoim Samsung A10 i zarezerwuj wizytę już dziś lub skontaktuj się z nami. Czekamy na wasze smartfony w salonach stacjonarnych w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie.

serwis samsung a10

Cennik napraw Samsung A10

Wybierz usługę, którą możemy dla Ciebie zrealizować.

Masz pytania?

Nie jesteś pewien usterki? Zadzwoń do nas!

Darmowa wycena

Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisowych.

  Wymiana szybki Samsung A10

  Czasami niefortunny upadek może spowodować pęknięcie lub zarysowanie szybki, co może znacnzie wpłynąć na jakość wyświetlanego obrazu. W naszym serwisie przeprowadzimy profesjonalną usługę wymiany zbitej szybki w telefonie Samsung A10. Nasi specjaliści skutecznie usuną uszkodzoną szybkę i zamontują nową. Pozwoli to przywrócić Twojego Samsung A10 dawny blask i pełny komfort korzystania z urządzenia.

  Rozbita szybka zwiększa ryzyko uszkodzenia wyświetlacza telefonu, dlatego nie czekaj na rozwój wydarzeń i zarezerwuj wizytę już dziś! Wymiana szybki w Samsung A10 to nasza specjalność 😉

  Wymiana wyświetlacza Samsung A10

  Jeśli Twój wyświetlacz Samsung A10 uległ uszkodzeniu m.in ma problem z prawidłowym wyświetlaniem obrazu lub nie reaguje na dotyk, nasza usługa wymiany ekranu jest właśnie dla Ciebie. Nasz serwis wykorzystuje wyłącznie oryginalne wyświetlacze dla modelu Samsung A10. Dzięki temu Twój smartfon odzyska pełną funkcjonalność, a jakość obrazu będzie taka sama, jak w momencie zakupu telefonu. Jeśli nie jesteś pewien czy Twój Samsung A10 kwalifikuje się do usługi wymiany ekranu, nasi technicy przeprowadzą diagnozę wstępną i zweryfikują działanie wyświetlacza.

  Wymiana baterii Samsung A10

  Jeśli zauważyłeś, że Twój Samsung A10 szybko traci energię lub wyłącza się samoistnie, prawdopodobnie wymaga on wymiany baterii na nową. Nasze placówki są do tego idealnie przygotowane. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz narzędzia aby szybko i sprawnie wymienić baterię w Twoim Samsung A10. Do wymiany stosujemy wyłącznie oryginalne baterie Samsung, dzięki temu smartfon odzyska długą żywotność na jednym ładowaniu, co pozwoli Ci swobodnie korzystać z urządzenia przez długi czas bez potrzeby częstego ładowania.

  Wymiana tylnej klapki Samsung A10

  Tylna klapka telefonu Samsung A10 odpowiada za szczelność urządzenia i chroni podzespoły przed potencjalnymi usterkami. Uszkodzenie tego elementu jest niezwykle ryzykowne dla pozostałych komponentów oraz dla użytkownika. Dlatego warto rozważyć jej wymianę w profesjonalnym serwisie Pan Szybka, gdzie szybko i sprawnie zajmiemy się Twoim Samsung A10. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne klapki, które przywrócą estetykę i zapewnią bezpieczeństwo urządzenia.

  Odwiedź najczęściej polecany Serwis Samsung A10 !

  Posiadamy serwisy w 3 dużych miastach w Polsce. Odwiedź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  PanSzybka Warszawa

  pinezka na mapieul. Andrzejowska 6/8
  02-312 Warszawa

  telefon+48 889 952 182 skrzynka mailowawarszawa@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Kraków

  pinezka na mapieul. Fieldorfa-Nila 17
  31-209 Kraków

  telefon+48 690 999 036 skrzynka mailowakrakow@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż
  PanSzybka Gdańsk

  pinezka na mapie Aleja Grunwaldzka 124
  80-244 Gdańsk

  telefon+48 733 321 337 skrzynka mailowagdansk@panszybka.com

  zegarPn-Pt: 09:00-18:00

  znak drogowyZaplanuj podróż

  Nie masz czasu na wizytę w salonie ?

  Skorzystaj z darmowego kuriera na terenie całej Polski. To proste !

  Formularz

  W naszym sklepie online wybierasz model telefonu, a następnie rodzaj uszkodzenia, które chcesz naprawić. Możesz też skorzystać z opcji diagnozy.

  Nadanie paczki

  Zamawiając usługę otrzymasz od nas etykietę do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz również nadać paczkę we własnym zakresie. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu urządzenia na czas wysyłki.

  Naprawa

  Zdecydowaną większość napraw jesteśmy w stanie wykonać nawet tego samego dnia. Jeśli jednak posiadasz nietypowe urządzenie lub będą potrzebne dodatkowe części, naprawa może się lekko wydłużyć.

  Wysyłka

  Za wykonaną naprawę możesz zapłacić za pobraniem lub w formie przedpłaty. W obu przypadkach zamawiając folię ochronną na swoje urządzenie, otrzymasz bezpłatną przesyłkę zwrotną.